Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Nicklord said:

Meni se ne sviđa produkcija na novim Stonsima. Mislim da će uživo obe pesme biti skroz solidne

 

1 hour ago, uini said:

 

mene ova tjuna asocira na neki solo album mik džegera; a čim je tako, to mi je bolje od standardnih stonesa 😐

(ne mislim tu na stvari iz 60ih i 70ih naravno, nego ovo sve posle)

Ima smisla i jedan i drugi post.

 

Kad smo već kod solo Stonesa, uvjek mi je bilo draže poslušati solo Kita. 

Što se Mika tice, van Stonesa bih izdvojio 'SuperHeavy' 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ću ipak u vode mejnstrima..U2 počeli svoju seriju koncerata u Sferi u Las Vegasu. Šta god neko mislio o njima,ovo je..nešto do sada neviđeno. Produkcijski kao da nije sa ovog sveta..u principu,nemam ni najmanju dilemu da će posle njih svaki relevantni bend/izvođač hteti da svira ovde.

Ovde im fali Larry Mullen jr. Iz zdravstvenih razloga. Menja ga holandski bubnjar Bram van der Berg.
 


 

Edited by Drug Crni
slovo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, jel ima još i na jednom kanalu neki pregled fudbalskih liga nedeljom, ono da vidiš sve golove na jednom mjestu uz neki komentar?

Šaltam večeras kanale i naletim na hrvatski sportski program “Stadion” uz prigodnu najavu “tjedni pregled najjačih europskih nogometnih liga” na HRTu, i, povučen nostalgijom za vremenima kad je to bilo redovno kućno dešavanje nedjeljom uveče, sjedem da gledam, ali evo već pola sata neko nebitno krilo Rijeke mlati nešto o svojim očekivanjima od ovogodišnje HNL, program se bliži kraju a od liga petice nisu prikazali ni rezultate.

Daje li neki naš kanal još uvijek išta slično ili je sve pokrila trava zaborava?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...