Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Ne zaostaje ni druga strana ali naravno sa nižeg nivoa, neki loklani šerif iz juzne mitorvice javio medijima na kosovu kako su napadnuti Albanci koji žive u Leposaviću i da su u bolnici u tom delu grada a kasnije ga demantovala direktorka bolnice izjavom da su povređeni u saobraćajci. Kurti će imati veliki problem da pored sprovođenja odluke na severu obezbedi bezbednost Srbima koji žive u ostalim delovima Kosova. Ima dovoljno fantika koji bi da ponove martovske zločine a svaka dezinformacija može lako pokrenuti takve akcije.

Link to comment
Share on other sites

Jbt, gledam neki fuzbal, prebacim na vesti i imam šta da vidim  : počo rat sunce ti poljubim ...

Ajd javite kad Vodja izadje pred kamere i izjavi da "smo sačuvali mir, mrze nas jer imamo najbolju ekonomiju u regionu " i počne da maše nekim grafikonima ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mare80 said:

Jbt, gledam neki fuzbal, prebacim na vesti i imam šta da vidim  : počo rat sunce ti poljubim ...

Ajd javite kad Vodja izadje pred kamere i izjavi da "smo sačuvali mir, mrze nas jer imamo najbolju ekonomiju u regionu " i počne da maše nekim grafikonima ...

Evo najavio je Sarapa da će Vrhovni komandant da nam se obrati za koji minut...možda desetak...završio ne sastanak u Generalštabu...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

srbija ima ozbiljan problem sa ovim takozvanim medijima, hebes pateticnog predsednika, korupciju, nacionalizam, siromastvo i sve ostalo sto ide uz to, ovi takozvani mediji bi trebali biti top prioritet srbije, srbija nema sanse da napravi korak napred bez nekog petog oktobra protiv ovih takozvanih medija (citaj: sve to treba spaliti i rusiti od temelja). mozda je vama koji zivite u srbiji vremenom to postalo normalno ali da vam kazem da to nije ni blizu normalnosti i garantujem vam da ovako nesto ne postoji u ovoj planeti

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Kad Žvala "zamoli" nikom nije svejedno...mi ćemo pobediti.

Kukala nam majka sa ovom budalom.

pa nije odlozeno jer je "zvala" zamolio, vec sto se pocelo pucati. 

Bravo i za kosovske organe na ovoj odluci. Znaci da ipak ima trunke razuma 

2 hours ago, comandante said:

srbija ima ozbiljan problem sa ovim takozvanim medijima, hebes pateticnog predsednika, korupciju, nacionalizam, siromastvo i sve ostalo sto ide uz to, ovi takozvani mediji bi trebali biti top prioritet srbije, srbija nema sanse da napravi korak napred bez nekog petog oktobra protiv ovih takozvanih medija (citaj: sve to treba spaliti i rusiti od temelja). mozda je vama koji zivite u srbiji vremenom to postalo normalno ali da vam kazem da to nije ni blizu normalnosti i garantujem vam da ovako nesto ne postoji u ovoj planeti

Slazem se sa ovom konstantacijom. Dovoljno je pogledati Jovanu Jeremic. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Klasična "igranka" sa obe strane. Na kraju će se obe strane predstaviti kao pobednici u svojim medijima a cela priča je tragikomična. Radi se o par hiljada automobila sa tablicama KM koji se isključivo kreću na severu Kosova, ostali Srbi odavno voze sa tablicama koje izdaju kosovske vlasti. Odluka da se svim putnicima koji imaju dokumenta izdata od strane Republike Srbije prilikom ulaska na Kosovo izdaje poseban dokument je glupost,( dakle da sad jedan Puzigaća krene na more u Albaniju preko Kosova isto bi morao da dobije ausvasj) To je klasičan populistički potez da se umire fanatici na Kosovu a Kurti ga pravda pričom da Srbija to radi godinama. Srbija zvanično na priznaje Kosovo dok barem deklaritivno Kosovo priznaje Srbiju od 2008 kad su proglasili nezavisnost. 15 godina nije bio problem ali sad se setio Aljbin da bude kosovski Vučić. 

Link to comment
Share on other sites

Kurti jedino sto nema kriminalnu proslost, inace se pokazao izrazito spreman da ucestvuje u populistickim mahinacijama i medjusobnim dogovorima. Kada je dosao na vlast, ocekivao sam da progresivno i pragmaticno povede Kosovo napred.

Jel makar on radio nesto na unutrasnjem pitanju korupcije, kriminala, ekonomije?

Link to comment
Share on other sites

Da baš ih je pohapsio eno puni ih zatvori na Kosovu. Ja sam svojevremeno pisao na pokojnom forumu da je Kurti jedini koji moze da preokrene priču na Kosovu i uradi puno toga za tamošnje stanovnike. Nažalost to se nije desilo, svojevoljno ili mozda prisliom i on je upao u klasično politikanstvo i sad juri da dostigne AV. Dovoljno je čuti njegovo pravdanje na žalbe novinara iz srpskih medija da nema prevoda u Skupštini Kosova a on u AV stilu kaže "nema dovoljno prevodilaca"

Link to comment
Share on other sites

Cim Vulin sinoc nije u uniformi oslobodio KiM , nego danas vice pregovori, dogovori....nista od ove godine u Prizrenu.

 

Zvalonja se sakrio, najradije bi pod kamen. Ne znam sto kukaju zbog nadimka mali Putin, pa na sva usta se hvalio bratstvom i odnosom, sad odjednom sto nas zovete mali Rusi a zvalonju mali Putin ??? Pala izgleda gadna berba usiju.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

Da baš ih je pohapsio eno puni ih zatvori na Kosovu. Ja sam svojevremeno pisao na pokojnom forumu da je Kurti jedini koji moze da preokrene priču na Kosovu i uradi puno toga za tamošnje stanovnike. Nažalost to se nije desilo, svojevoljno ili mozda prisliom i on je upao u klasično politikanstvo i sad juri da dostigne AV. Dovoljno je čuti njegovo pravdanje na žalbe novinara iz srpskih medija da nema prevoda u Skupštini Kosova a on u AV stilu kaže "nema dovoljno prevodilaca"

Da se kladimo da su AV i on u stvari dobri drugari :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dzoneee said:

Da se kladimo da su AV i on u stvari dobri drugari :lol_2:

Teško da su dobri drugari, AV je najbolje sarađivao sa Haradinajem ovde ne ide baš kako je zamislio. No imaju iste gazde koje pritegnu uzde kad se ovi razgalopiraju i podignu veliku prašinu. Dan-dva bukanja a posle kao bubice mirni. Kurti polako ostvaruje zacrtano a AV i dalje u svojoj glavi "pobeđuje" 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...