Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Evo konacno ozbiljnijih sukoba, valjda sad ima srecnih&zadovoljnih.

Imao sam informacija da se spremaju sukobi krajem meseca, sad mi isti izvor kaze da se spremaju pozivi za mobilizaciju, bice ih brzih dana.

Edited by djura.net
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Ima.
Onih sa crnim kačketima i maskama preko lica. Zanimljivo,ista fizionomija sa onima koje smo u petak gledali u Beogradu na sendvičijadi.

 

Evidentno je cilj da se ljudi odvuku s protesta ovim insceniranim cirkusom pošto batinaši nisu imali mnogo uspeha prošle nedelje.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dzoneee said:

На РТС-у рекоше да Косовари и КФОР пуцали на Србе? Како сад КФОР-овци рањени? 

 

Eh, kako ne znaš? Još dok su bili ratovi u Sloveniji i Hrvatskoj, vesti su išle otprilike da su do zuba naoružani ljudožderi udarili na goloruki srpski narod, koji je žestoko uzvratio i odbio napad.

Link to comment
Share on other sites

Pojavili se i neki novi ludaci:

 

Уживо: Због Косова млади блокирали Аутокоманду код Франша

 

Screenshot-2023-05-29-at-20.25.11.png

 

Slika je sa njihovog sajta, a imaju i FB stranu koja se lako nalazi. Imaju i live, a video sam da mnogi nose kapuljače. Pretpostavljam da su to ti isti batinaši SNS-a.

 

Baš me zanima koliko bi ih ostalo da im neko pošalje autobus da ih vodi tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Можда нису батинаши? (можда и јесу) Није ово чудо за сваког ко је иоле реалан гледе стања у Србији по том питању. Кажем ја велики део Србије јесте за рат, сад да ли је такав наратив само а када би се кренуло на фронт била би друга прича то већ не знам. Али овако кад чујеш мало шта се прича и како се размишља велики део је за војни сукоб и то млади пре свега. Могуће и да су се напалили после Путиновог напада на Украјину бем ли га.

 

У ствари нико не би да као ратује што је нормално јелте, али пошто смо натерани јбг морамо. Иста прича каква је била 90-тих претпостављам?

Link to comment
Share on other sites

Uzasnut sam dogadjajima na Kosovu i na osnovu objavljenog imam neku sliku dogadjaja - sam odnos broja povrijedjenih koji je skoro 1:1 mi govori da "goloruka nejac" nije niti goloruka niti nejac... Ali negdje u kucama u Zvecanu i Mitrovici su neka djeca u strahu i suzama, i nadam se da ce doci do sto skorije deeskalacije radi njih i da ce neko uspjeti natjerati sviju da se vrate u pregovore i da ispostuju dogovoreno. Niti kosovska stolica u UN, niti ZSO ne vrijede straha i suza te djece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ras kass said:

 

 

 

 

Pitanje za upućene sa terena...

 

Ovi sa crnim kačketima... koliko tu stvarno ima momaka Mitrovčana ili uopšte sa Kosova?

 

Ovi ne deluju ništa drugačije od standardnih Bg SNS batinaša, da ne kažem SNS SA.

Link to comment
Share on other sites

Ima tu nekoliko slika koje se izdvajaju....

Prvo ovi sa kačketima...intetersantno, i svi "Nike"....

Ovi u prvim redovima, biju šakama gore nego pendrecima. Evo onaj najvišlji kad ošine, po dva metra vrat KFORO-vca nazad.

Ovi povredjeni uniformisani ne liče na pripadnike KFOR-a.....

Srbina, demonstranta nije rnio pripadnik KFOR-a već pripadnik policije i to dok se povlačio perma masi....s ledja.

E pa braćo moja Srbi...lepo kažu KInezi...da se pamet na pijaci kupuje, opet bi svako svoju kupio. 

Sad da se zgužvaju kačketi i pravo na "izvinite" oni vas jedini koliko-toliko čuvaju. Istresite iz gaća srBsku listu i preorganizujte se. S jedne strane imate Kurtija, koji jedva čeka da vam vidi ledja, a s druge Žvalavog, kome uvek trebate da zamaskirate njegove gluposti u prestonici i zapadnoj Evropi. Odigrajte pametno, i "ne davite gugutke" u nedogled...vreme ne radi za vas.

 

1 hour ago, dzoneee said:

Та Велика Албанија укључује делове Црне Горе и Македоније, а колико знам Црна Гора и Македонија су данас у НАТО? Волео бих да видим такав сценарио? Иначе знам да позамашан део Албанаца насељује и те делове Црне Горе и Македоније, јбг живе људи ту. Али ово за припајање Албанији бих баш волео да видим док су ове две државе у НАТО.

Ti si sve faze spojio u jednu....

Prvo ide u sadašnjim granicama, a onda kreće projekat "prirodna Albanija"....

 

Link to comment
Share on other sites

Нема ништа од рата, не заносите се. Сви ти млади што се ложе на нету, србују по свадбама уз Грачаницу, тагују на ИГ догодине у Призрену, на прво густо одустане (емпиријски доказано у блиској прошлости). 

 

Никакав Венгер неће доћи, неће наша војска упасти. Само ће опет као и сваки пут да обичан народ још више да пати и страда.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...