Jump to content

Predstavljanje


McLeod

Recommended Posts

14 minutes ago, Haklberi said:

Da se Clash banuje pod hitno ili da prepriča sve u detalje. 😄


Unaprediti ga hitno na mesto moderatora! U roku od par minuta je sve sredio, cakum pakum!

🙂

 

A mi svedoci postadosmo privilegovani za pročitano 🙄

 

Ostanite poštedjeni i zahvalni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam iscitao predstavljanje novog clana, taksativno navedeno, mesto rodjenja, gde se preselio, stavove po pitanju K & M, B i H, navijacke preferencije itd.
Osecam se na neki nacin uzviseno, jer sam svedocio retkoj pojavi, koja je izmakla ocima vecine forumasa. Kao kad u drustvu jedini vidis zvezdu padalicu.

Inace, i ja sam popunio "Kojneperkov" upitnik, onako iz zabave. Podseca me na leksikon, na stare dane : (

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce se boomerska i genX-erska frakcija foruma prva dohvatiti doskocica zbog Andjinog nesrecnog "rȇcnog krosovera" 😄
Tacno me sramota.

 

11 hours ago, Devojka Luke Razića said:

@RatzenStadt A gde si popunio Upitnik? Da popunim i ja

 

Ma ja to za svoju dusu, satro da se ne otkrivam previse, sto nema nekog smisla, jer sam vec nebrojano mnogo puta rekao u kom mestu zivim, a nije puno proslo ni od kako sam svoju sliku okacio na VoxP temi cini mi se.

 

Mozda ne bi bila losa ideja da u podforumu svastara/razno otvorimo igricu "sta znas o clanu/ici iznad" 😄

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
7 hours ago, Neme said:

edit: Pazi ovo rank kec. Ja sam se inače motao ovuda dvadesetak godina, samo da kažem... :classic_ninja:

 

Svima su rankovi od keca krenuli kad se to ukljucilo, evo i ja tek sad dogurah do domaceg izdajnika i kolabodacioniste 😄

Edited by Radoye
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Iz nekog razloga mi je nestao prethodni profil..nikakav recovery nisam mogao da uradim..ne znam šta se desilo. Nikakvo kloniranje.  Otud ovo dodato 1 na kraju. Eto. 
Ako neko zna šta se moglo desiti sa prethodnim neka mi pošalje pp ili odgovori ovdje. 
Konačno ga pronađoh…zaboravio da sam promjenio nik. 🙄

Ali svejedno…recovery lozinke ne nogu da uradim. Ako može pomoć administracije…ako je uopšte moguće da administracija nešto učini. 

Edited by wrecktangle1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, wrecktangle1 said:

Iz nekog razloga mi je nestao prethodni profil..nikakav recovery nisam mogao da uradim..ne znam šta se desilo. Nikakvo kloniranje.  Otud ovo dodato 1 na kraju. Eto. 
Ako neko zna šta se moglo desiti sa prethodnim neka mi pošalje pp ili odgovori ovdje. 
Konačno ga pronađoh…zaboravio da sam promjenio nik. 🙄

Ali svejedno…recovery lozinke ne nogu da uradim. Ako može pomoć administracije…ako je uopšte moguće da administracija nešto učini. 


@MetalHead

 

Aj pomozi čoveku.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...