Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 hours ago, Knipex said:

Ako dovedu Walkupa onda će, verovatno, da otpuste Jovića koji pre neki dan reče da ima ugovor još godinu dana.

nece otpustiti jovica, a sve i da ga otpuste svakakoo nece doci kod nas.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vamos Laki said:

Nije li cudno sto se Kokoskov odrekao Kaline? Ok, doveli su Ulanovasa, al opet...

Uparivanjem njih dvojice bi dobili fizicki najjaca 2 krila u EL, pored Kurbanova...

 

Verujem da se tu nije pitao samo Kokoskov/Fener vec i Kalina, a mozda on sam nije hteo vise... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Decision was taken after the player’s side rejection of a proposed restructuring of the contract.

Reigning ACB champion Baskonia has opted out last week of its contract with American point guard Pierria Henry, a source told Sportando and Chema de Lucas.

 

Decision was taken by Baskonia after Henry’s side rejected a proposed restructuring of the 2 years, $2M left on the original deal. 

 

Both sides have, since then, resumed talks on a new deal acceptable to both sides, with Henry’s side looking to remove all the max NBA buyouts and team options that were in the original contract. As of now, though, Henry is a free agent.

 

 

A evo i ko je "zrtvovan" u CSKA zbog smanjenja budzeta (trebalo im za Milutinova, otkup Sengelije i ugovor 🙂 )

 

 

 

PAO je zainteresovan za njega pa moguce da ce nazad u Grcku.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, MetalHead said:

 

Verujem da se tu nije pitao samo Kokoskov/Fener vec i Kalina, a mozda on sam nije hteo vise... 

 

kalina izgleda kao lik koji podrzava slobodnu musku ljubav a jos vaznije, slobodu generalno. u tom smislu, mogu da razumem njegov transfer u valensiju, tamo ce uzivati u odnosu na srbiju i tursku big time

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borca said:
 

 

 

A evo i ko je "zrtvovan" u CSKA zbog smanjenja budzeta (trebalo im za Milutinova, otkup Sengelije i ugovor 🙂 )

 

 

 

PAO je zainteresovan za njega pa moguce da ce nazad u Grcku.

smesne price.. zrtvovan  a vec pikirali nista jeftinijeg igraca za kojeg bi trebao i otkup da se plati..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Taj lik je potpuno nebitan za CSKA, posebno nakon Clyburnovog oporavka. 

 

Tako je i mnogo je logicnije da kazu da je to (povratak Klajburna) glavni razlog za rastanak, a ne "budget cut" posle 1M (ili vise) koliko je placeno Baskoniji za Sengeliju (da ne govorimo o plati, pa plata Milutinova, produzetak James-a).

Link to comment
Share on other sites

Tyler Ennis i Sem Dekker potpisali za Turk Telekom Ankara. WTF? Zar je moguce da su ova dvojica izabrala BCL, imali su mesta u vecini EL ekipa,a Ennis je komotno mogao kod nas....osim ako od bate nije dobio info kako nam lezu plate😝

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...