Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Real ima strasnu dubinu. Thompkins koji je bio na izlaznim vratima odjednom uskace i postoje bitan sraf na pola sezone. Mejri im je treci centar, bolji je od vecine prvih. U zadnje je i Laprovitola poceo da doprinosi. 

 

Ipak na F4 turniru to ne mora da presudi, invidualna rapsodija nekog Mirotica, Larkina ili Jamesa moze da prevagne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitino o Željku, Itudisu, grčkim navijačima...

109123AutorAleksandra Radivojević

Trener Panatinaikosa Rik Pitino rekao je posle pobede nad CSKA u 17. kolu Evrolige da je trener Moskovljana Dimitris Itudis učinio mnogo za taj klub, kao i da i dalje radi odličan posao.

PAO je posle produžetka u Kalinjingradu srušio aktuelne šampione, a Pitino je nakon meča uporedio Itudisa sa nekim od najvećih svetskih trenerskih imena.

"Vodio sam utakmice protiv Pata Rajlija, Fila Džeksona, mnogo velikih trenera. Stavio bih trenera CSKA u red najvećih trenera protiv kojih sam igrao. Obradović, Itudis, oni su veliki treneri. Rade odličan posao, veoma ih poštujem. Itudis je Grk i možemo da budemo posebno ponosni na njega", rekao je Pitino.

On je prokomentarisao i publiku u dvorani i uporedio je sa grčkim navijačima.

"Rusi su normalni ljudi. U Grčkoj mi sve to često bude smešno jer kada izgubimo, nastane velika panika i tenzija među navijačima, u klubu. To je neverovatno. Kada izgubimo, umesto da kažemo 'okej, izgubili smo, hajde da vidimo šta možemo bolje', igramo dalje protiv Barselone, Real Madrida, CSKA, Makabija, igramo protiv najvećih timova Evrope... U Grčkoj je smak sveta kada izgubimo. Hvala Bogu što smo Novu godinu otvorili sa normalnom publikom", objasnio je Pitino i dodao:

"Ja sam Amerikanac i meni je taj deo kulture smešan i zabavan jer kada gubimo, voleli bismo da nam Kevin Durent uđe u igru".

 

Carina je Pitino.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije Nelson dobio otkaz. Njemu je istekao ugovor koji je vazio samo do kraja prve polovine Evrolige, a s obzirom na to da nista nije pokazao nisu ni razmisljali da ga zadrze. On je doveden samo k'o privremena zamjena za TJ Bray-a.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...