Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Mirotic ih drzi. Higins nikako da uhvati ritam iz CSKA, mada mislim da je on najbolji kad je deo dobrog sistema, a ne sam za sebe. 
 

Ertel i Pangos valjda muku muce sa povredama, pa Hanga glumi pleja, Dilejni isto deluje nezainteresovano, ako pogodi par trojki u nizu pogodi, ako ne kao da nije na tekmi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bosMan_jr said:

Mirotic ih drzi. Higins nikako da uhvati ritam iz CSKA, mada mislim da je on najbolji kad je deo dobrog sistema, a ne sam za sebe. 
 

Ertel i Pangos valjda muku muce sa povredama, pa Hanga glumi pleja, Dilejni isto deluje nezainteresovano, ako pogodi par trojki u nizu pogodi, ako ne kao da nije na tekmi.

 

 

 

Ja stvarno ne znam zasto ovde provejava misljenje da Higins lose igra.

 

Covek redovno poenterski isporucuje, a neretko mora da glumi i pleja (kada Barsina igra zapravo i lici na nesto) usled odsustva Ertela i Pengosa, i Dilejnija koji je zaboravio da organizuje igru.

 

Bolje je to izgledalo u CSKA, ali ne bas toliko bolje a uostalom on je proveo nekoliko sezona tamo u jednom razradjenom sistemu.

 

Ps. Mirotic sifra za EL. Svaka cast na ovim zavrsnim sutevima, nije veceras prvi put.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Green23 said:

Sad sam vratio da pogledam. Baš užasna odluka, pa ono se nikad ne sudi. Još bi bila lopta sa strane, a ne bacanja.

Direktno je tom skandaloznom odlukom resio pobednika utakmice. Nije mu ni na kraj pameti bilo da proveri gledanjem snimka iako se iz aviona videlo da Vilbekin nije bio na sutu, digao se bukvalno 2 sekunde kasnije. Mada, nista novo kada je Belosevic u pitanju.

Nadam se da ce po x. put biti kaznjen od Evrolige, ali ovaj put ozbiljnijom kaznom.

Edited by Zizu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vredni mrav said:

Uzasno glupa poslednja odbrana Oly i komičan poslednji napad.

Sto ne menja cinjenicu da su pokradeni za sve pare.....da nije bilo tako ne bi bilo ni te poslednje odbrane, a ni napada. Beloseviceva odluka je bila za zatvor, a cak je nakon toga propusteno da se svira nesportska na Baldwinu u napadu posle toga, iako je dobio klizeci.

Sramotno je sta se radi u EL kad je sudjenje u pitanju, jer su sinoc direktno izrezirali pobednika.Posle neka izlaze na teren sa transparentima, a prevarantski kroje sudbinu klubovima, u skladu sa tim kako Jordi namigne

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, realno *w said:

Ponavljam se, ako slučajno bude neki snimak te situacije, kačite.

 

A nešto mi se čini da ni režija, iskusno, nije to ponovila nijednom.

Ponovili su. Radojevic je, cini mi se, bio komentator. Prokomentarisao je da se nada kako ce sudije pregledati snimak, jer Vilbekin nije bio bio ni blizu da se podigne na sut  i da igraci sve vise po uzoru na NBA koriste te fore, ali da im sve manje prolaze.

U tom trenutku je bilo 69-65 za Oli, nakon bacanja 69-68. Oli nije ispunio bonus i lopta bi bila sa strane za Makabi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...