Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Mornar je sve samo ne merodavan jer (ne) igraju uzasnu odbranu, ali u nekim periodima smo u napadu delovali smisleno. Sto se tice zvizduka i prozivki, cuo sam ih i pridruzivao se, ali mi deluje da je tapsaca bilo vise. Da je bila neka neizvesnija utakmica i njegova losija partija, bilo bi ih vise. Hvala svima koji su izrazili stav, manje je bilo tih ljudi nego sto sam ocekivao i razocaran sam u neku ruku, ali sta da se radi. Vepre shvati, necemo stati!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boujee said:

Komentatorima na O2 zabraniti da komentarišu sve osim Nindža ratnika.

 

Mozemo i Filipa da posaljemo tamo da se takmici umesto Makoto Nagana.

1 hour ago, Boujee said:

Komentatorima na O2 zabraniti da komentarišu sve osim Nindža ratnika.

 

Mozemo i Filipa da posaljemo tamo da se takmici umesto Makoto Nagana.

1 hour ago, Boujee said:

Komentatorima na O2 zabraniti da komentarišu sve osim Nindža ratnika.

 

Mozemo i Filipa da posaljemo tamo da se takmici umesto Makoto Nagana.

 

Edit: krv ti jebem, ishakovao me Nebojsa 🙂

Edited by Laki21 koji lebdi
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da prošetam novi nick. Sve ostaje po starom. Igre bez. Živimo od trojki ali nemamo niti jednu akciju za najboljeg šutera Berona. Onu jednu izrađenu trojku, Kuzmi svirali faul u napadu. Protiv najslabije odbrane mi opet živimo na off skoku jer smo dominantni i otvorenim šutevima Lazića i ostalih na koje nisu ni izlazili. Jedino raduje vraćanje u život Đenke i Gista. Napretka u igri nema, no da ostavimo Šakoti malo vremena. Kratko je sa igračima. Videćemo ima li pomaka protiv Valensije. O Filipu nema šta da se kaže. Jedino protiv Pulena i Nidama, može da izađe iz kostantnog minusa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...