Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Nasi problemi su sistemski i kao takvi jako opasni. Mi prakticno, sudeci po ove dve takmicarske utakmice i nemamo organizatore igre, imamo samo sekundarne organizatore, a to je situacija koja nikako ne obecava.Covicu je jasno da nije za ovaj nivo takmicenja i sveo je svoju igru  u napadu na prevodjenje lopte. U odbrani standardno ne postoji. Lorenzo i Derik zali boze para.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

Nasi problemi su sistemski i kao takvi jako opasni. Mi prakticno, sudeci po ove dve takmicarske utakmice i nemamo organizatore igre, imamo samo sekundarne organizatore, a to je situacija koja nikako ne obecava.Covicu je jasno da nije za ovaj nivo takmicenja i sveo je svoju igru  u napadu na prevodjenje lopte. U odbrani standardno ne postoji. Lorenzo i Derik zali boze para.

Ja ne mogu bas da kritikujem mnogo Lorenza.Dok ga ne prodje odredjeno vreme i ne dobije potpunu slobodu na poziciji 1.Znaci da ga tatin sin menja sto manje.Ovako tesko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Nije lako reci sta je ovo veceras...  Ne igramo dobro, ali smo na -6.  Bez centara, bez dva playa... E sad je pitanje koliko je ovaj Pao merilo za bilo sta. Uz to je jos pocetak sezone.rano je za neke prognoze.

 

To je zato sto je Pao poprilicno neuigrana ekipa, a pitanje je koliko je overal kvalitetna sa Pedulakisom kojeg je ne mirisem i ne postujem te ih ne vidim u borbi za top 8.

 

Oni su veceras bili zreli da lagano izgube, kako je utakmica krenula - tako je trebala i biti zavrsena da se nije desio Filip kao Tomicev bag broj jedan, a zatim o Odzo kao bag broj dva.

 

S druge strane mi imamo potencijal da igramo u oba pravca i dobijacemo utakmice kod kuce uz neku minimalnu minutazu kancera, mozda se desi i poneka pobeda sa strane, ali daleko od toga da cemo neki duzi vremenski period biti konkurntni za top 8 i takmicarsku kosarku cemo vrlo brzo prestati da igramo ukloiko se nesto ne promeni.

 

Da l je to promena nekih igraca, ja za tu varijantu nisam izuzev Filipa, ili ce Tomic biti najuren, ni to ne podrzavam ovako rano ali covek nicim ne uliva poverenje.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dok god je Filip tu mi ozbiljna ekipa necemo da budemo. Mozemo da menjamo sve igrace, prilagodjavamo pozicije, kombinujemo... Sve dzabe. Verujem da nisam jedini kome se mota po glavi da ne gleda vise ovo dok god je Filip u ekipi. Najgore od svega je to sto ce u nekoj od narednih utakmica on pogoditi neku otvorenu trojku, mozda nesto jos uciniti i bice kao potreban i zahvalan igrac.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Odlagao sam previše da se registrujem, prvo pred Španiju i Argentinu, pa pred Super kup i sad u sredu pred EL, Iako sam čitao povremeno. I sve bejahu loše vesti. 

Sad više nema čekanja - vreme je za pobede! 😉

Napred Zvezdo, ka novoj tituli! Srećna svim Ciganima nova sezona! 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...