Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Ja ga se iz Cede secam kao natprosecnog sutera... Onu prvu sto jedva dobismo tamo nakon +20, natrpao 15ak poena preko ruke.

 

Dolazi u pravom trenutku posto ostasmo bez Voldena, Jaramaz na poziciju divljeg pleja, ovaj na beka, Zanisa da niko nije takao 😄

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Na par mjesta sam pročitao da Parahuski ima nekih privatnih problema, ma šta to značilo.


Pričao kolega iz Mozzarta danas kod mene u podcastu. Off the record smo i popričali o tome - ako jeste to što se priča, onda da, izvesno jesu problemi.

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, svakako da ona epizoda iz Budućnosti ne obećava, ali isto tako ona ne bi trebala da bude reper.

 

Čovjek je u Cedeviti imao baš finih partija, i takav tip produkcije bi nam baš onako legao. Nisam upućen koliko kvalitetnih trpačkih opcija na pozicij dvojke, nama dostupnih, trenutno ima na tržištu, ali i mimo toga mogu da razumijem rezon. I mi na forumu smo komentarisali kako je sada nezgodno uklopiti na beku prvu opciju koja će da uzme na sebe 25 minuta, ovako makar na papiru dobijamo igrača koji može da nam donese određeni kvalitet na beku, a i fizički da popuni minute na trojci dok se Žanis ne probudi i u situacijama kada Rade nestane (bukvalno i figurativno), pritom sposoban da defanzivno isprati nivo kojem težimo. Meni se lično kako je vrijeme prolazilo sve manje dopadao Gaudlok kao opcija, prvo jer se godinama unazad nismo proslavili sa rekovalescentima, a drugo jer mi se takav defanzivni minus baš ne uklapa u ono što ovaj tim pokušava da igra.

 

E sad, ono što ne valja je @SteveFrancis#3 -ovo negodovanje, jer iako njemu nije lako ugoditi, obično se to ispostavi ispravnim. Nadajmo se da ovoga puta ipak biva demantovan. 😁

 

I naravno, ako je Bell zamjena za Pejnersa, zaboravite sve pročitano, a upravo hebi se. 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mairosu said:


Pričao kolega iz Mozzarta danas kod mene u podcastu. Off the record smo i popričali o tome - ako jeste to što se priča, onda da, izvesno jesu problemi.

 

28 minutes ago, Mairosu said:


Pa podelio sam ti to što je deljivo. Take my word for it, or don't. 😛

E, i ti si nasao `de ces da zaradjujes dnevnicu....:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

U ovo doba godine sve zverine su već raspoređene po dobrim klubovima, kako će se Bel pokazati tek ćemo da vidimo. Što se pozicije koju igra tiče, još jedan bek/krilo ne smeta, imamo u postavi i Radeta i Jareta koji su poznati kao (pu, pu, daleko bilo) stakleni igrači.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...