Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

6 hours ago, Cooper said:

Ako je neko zaslužio to je on.

Tu je sa porodicom, uče srpski, mali ide u vrtić, kupili su stan u BG, dobiće ugovor do kraja karijere..

 

Kad su objasnili Kevinu Panteru sta njegovo ime i prezime znaci na nasem jeziku toliko se odusevio da je odmah pitao da li postoji mogucnost da u sto kracem vremenskom periodu postane drzavljanin Republike Srbije.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strasno kako se SNS sprda sa svim zakonima u ovoj zemlji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Kad su objasnili Kevinu Panteru sta njegovo ime i prezime znaci na nasem jeziku toliko se odusevio da je odmah pitao da li postoji mogucnost da u sto kracem vremenskom periodu postane drzavljanin Republike Srbije.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strasno kako se SNS sprda sa svim zakonima u ovoj zemlji.
Ne, samo se koriste svake rupice. Postoji opcija sticanja brzog drzavljanstva ako je procena da bi isti bio u interesu za Srbiju.
Ja smatram da pravilo o broju stranaca treba sto pre ukinuti. Ako hocemo uspeh u Evropi ne moze se to ostvariti sa domacim igracima koje mi mozemo da priustimo. Eventualno, mozda ograniciti na 8 stranaca i obaveza da 2 od preostala 4 budu juniori i mladji.
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, uvrnuto said:

Kažu komšije da je Mozli dobio srpski pasoš. Manje-više me to raduje zbog kupa i kls, mnogo više ako to znači da će ostati i dogodine.

 

Pa mi nemamo problema sa strancima za kup.

 

Za KLS bi imali, ako se Reding oporavi, ali to već nije toliko bitno.

 

Što se ovog zadnjeg dela tiče, da slažem se, ako je to makar mali i dobar znak da ostaje, super.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče tankovanja kupa, postoje dva načina. Prvi je ono što je Dule uradio pre 7-8 godina, za koji mislim da u ovom trenutku nema opravdanje jer nas ne čeka bitna utakmica odmah posle kupa. Ali ako se pod tankovanjem misli na to da nam kup upadne u neki period mini priprema profesora Koprivice u cilju dostizanja vrhunca forme za mesec dana, pri čemu bi ruke i noge bile malo teške, onda nemam dilemu da treba 'tankovati'. Uz naravno ravnomernu minutažu svih zdravih igrača i neotkrivanje nekih sistema odbrane i napada u finalu. 'Borba bre' pristup se podrazumeva.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo tankovanje... ides na svaku utakmicu na pobedu, dajes sve od sebe pa sta bude, niko ti nista ne garantuje, za vikend je borba za jedan domaci trofej, borba, partizanstina, u meso... zelim da vidim partizan ono sto je bio, jeste i treba da bude !

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

 

Nisam ja, ali naši očigledno jesu. Kad je, usped povrede Redinga, Trinki spreman da stavi Tomasa ili Jaramaza na krilo, a ne njega da ubaci, onda je sve jasno.

Ma znam, zezam se. 

Bez veze mi totalno. Baš se ponadah protiv Budućnosti kad sam ga video u timu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, 1 od 8000 Lakija said:

Zna li se koga ste sve prijavili za kup? 


Na spisku prijavljenih igrača su: Kori Volden, Rade Zagorac, Markus Pejdž, Džejms Mekadu, Ognjen Jaramaz, Novica Veličković, Stefan Birčević, Nikola Janković, Rašon Tomas, Uroš Trifunović, Vilijam Mozli, Lazar Stefanović, Luka Tarlać, Nikola Radovanović.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ranzo said:

Ma kakvo tankovanje... ides na svaku utakmicu na pobedu, dajes sve od sebe pa sta bude, niko ti nista ne garantuje, za vikend je borba za jedan domaci trofej, borba, partizanstina, u meso... zelim da vidim partizan ono sto je bio, jeste i treba da bude !

 

A i ne valja navlaciti karmu na vrat. Sve posteno i do kraja odraditi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevera ako dovedu ovog Angolu, čovjek je veći privatnik od onog Pantera. Pritom ima masu utakmica u kojima mu je procenat šuta između 10-20%, u FIBA LŠ procenti su mu redom 2/10, 3/10, 3/11, 2/14 i to nerijetko ima gori procenat za dva nego za tri.

Nadam se da je ovo neka dimna bomba i da će dovesti nekog da izuje odbranu, pokupi poneki skok, pripali 1-2 trojke čisto da raširi odbranu i, eto, dosta.

 

P.S. Bolje da pusti Žanisa da igra za ovoliko. Ne znam šta mu je toliko zgriješio da mu ne da ni sekunde, da mu je ženu otresao do sad bi mu dao pet minuta po meču.

Edited by Son_of_a_gun
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...