Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

34 minutes ago, Cooper said:

Na kraju Kuper opet u pravu.
Odlaže se EC i ABA plejof.
Hvala i drugi put.

 

 

t560H.png?fit=780,520

18 minutes ago, Alex_Serbia said:

Dokle god ne moramo biti "kaznjeni" igrom pred praznim tribinama nakon riljanja da obezbedimo domaci teren, ja sam ok sa tim.

 

igraćete pred praznim prazninama k'o bele lale. crnobele lole

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo velika mudrost bila [emoji846]
Pa zar nije?
Bilo je i predloga da se igra bez publike, stavljajući u opasnost igrače i stručne štabove.
Dosta neodgovorno i sebično.

Ovako ima vremena, neka pomere OI, pa klupska košarka lepo od maja, juna.
Link to comment
Share on other sites

Predlozi bolida odvojenih od stvarnosti.

 

Mada ono jes’ koliko razumem zivis u inozemstvu pa imas komparativnu prednost u odnosu na srpsku i mozda ex-yu javnost 🙂

 

Ali nije bitno, samo jos da se papiroloski zavrsi da smo osvojili sva takmicenja u kojima ucestvujemo i sve pet 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Isiah said:

🙂

 

Ali nije bitno, samo jos da se papiroloski zavrsi da smo osvojili sva takmicenja u kojima ucestvujemo i sve pet 🙂

 

ja bih vam stvarno dodelio titulu. zaslužili ste

 

:lol_2: Godine su prosle pune muka ginulo se za slobodu nijemo ili s' pjesmom, umjesto jauka.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, ne živim u Srbiji, ali aktivno preko foruma i društvenih mreža utičem na svest ljudi u Srbiji i regionu i edukujem ih u skladu sa CYT i RRO aktima o ponašanju.

Od ostalih vesti, Volden je i dalje van trenažnog procesa. Najverovatnije ne bi ni igrao protiv Cibone i Uniksa.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 21Barkley said:

 

 

Quote

"U Italiji je sve malo lepše, autobus je malo brži, ali ovo je zemlja košarke i sporta. Ovde sam našao najbolje profesionalce u sportu, kondicione trenere, fizioterapeute, pomoćne trenere. Ovo je zemlja košarke. Nekada nešto može lepše da ti izgleda, ali ako zagrebeš šta ima ispod... Možda je ovde još bolje za neke stvari".

 

 

5da056e29b9b9d239df7e0d4a95156a2_header.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cooper said:

Na kraju Kuper opet u pravu.
Odlaže se EC i ABA plejof.
Hvala i drugi put.

 

Pre bih rekao otkazuje se.

 

Ne bi ni dolazilo do svega ovoga da situacija nije ozbiljna. Ne znam kako bilo ko zamislja da se nesto igra u maju, junu, a prica se o pomeranju OI.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nemojte da se zaje×avamo

Jbg, virus visa sila sta sad, videcemo kako ce se razvijati situacija, za mesec - mesec ipo, sigurno da ce raspored biti skucen nema mnogo mesta za manevar ali dobro boze moj kako drugima tako i nama...

Na terenu nek se pokazemo i dobijemo sta zasluzimo, zna se sta je kkp, je×es titule i uspehe pre svega se mora cuvati partizanstina, bez lova u mutnom i hvatanja krivina, ne iteresuje me sta rade drugi mi smo partizan i ponasajmo se kako dolikuje jednoj instituciji

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ranzo said:

Ljudi nemojte da se zaje×avamo

Jbg, virus visa sila sta sad, videcemo kako ce se razvijati situacija, za mesec - mesec ipo, sigurno da ce raspored biti skucen nema mnogo mesta za manevar ali dobro boze moj kako drugima tako i nama...

Na terenu nek se pokazemo i dobijemo sta zasluzimo, zna se sta je kkp, je×es titule i uspehe pre svega se mora cuvati partizanstina, bez lova u mutnom i hvatanja krivina, ne iteresuje me sta rade drugi mi smo partizan i ponasajmo se kako dolikuje jednoj instituciji

Punk's not dead

Link to comment
Share on other sites

Quote

Može se reći da Trinchierijev tim igra baš po ukusu Partizanovih navijača, koji radi duboke tradicije više cijene mahnitost u obrani nego spektakularne napadačke izvedbe kojima teže trendovi u modernoj košarci.

🤗

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...