Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

9 hours ago, K.Dot said:

 

Lako je tebi kad samo iskopiras ono sto Air pise.

 

Edit. 

Ali kako ste uhvatili Džona Terija u mašinu, zato ja i ne otvaram KKP topik ako nas nema barem 5 u smeni.

 

Ne mari. Jedino mi je zao sto izgleda samo Barkli ne misli da sam dosao da ih podjebavam. Takvo je valjda vreme, sve se shvata maliciozno. Pri tome, ne postoji komentar koji bi opisao dozu nekreativnosti u upisu iznad ovoga (mfmilan). Zaista nisam pratio ko ostaje u Partizanu ovog prelaznog roka a on pise valjda u pokusaju da bude zanimljiv o necemu od pre 9 godina.

 

Ali eto, neka ostane zapisano da nisam zlonameran, pa ako neko hoce da diskutuje, bice mi zadovoljstvo.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Ne mari. Jedino mi je zao sto izgleda samo Barkli ne misli da sam dosao da ih podjebavam. Takvo je valjda vreme, sve se shvata maliciozno. Pri tome, ne postoji komentar koji bi opisao dozu nekreativnosti u upisu iznad ovoga (mfmilan). Zaista nisam pratio ko ostaje u Partizanu ovog prelaznog roka a on pise valjda u pokusaju da bude zanimljiv o necemu od pre 9 godina.

 

Ali eto, neka ostane zapisano da nisam zlonameran, pa ako neko hoce da diskutuje, bice mi zadovoljstvo.

Hvala na komplimentu, baš sam se potrudio.

 

Izvini, ali stvarno mi je teško da pomislim da si došao da diskutuješ kreativno kada kreneš da nam deliš savete i to završiš izjavom da nas ne pratis i da ustvari i ne znaš ko je otišao.

A za izjavu da je Mekintajer skuplji od Gista tek ne znam šta da kažem.

Link to comment
Share on other sites

Procitaj u recniku razliku izmedju deljenja saveta i deljenja misljenja.

 

Ko normalan moze da pomisli da lik sa avatarom na forumu moze da deli savete bilo kome pa posebno jednom klubu koji je na najvisem nivou.

 

To koliko neko kosta zavisi od raznih stvari, od kvaliteta, od trenutne potraznje na poziciji na kojoj igra, od kvaliteta odigrane prethodne sezone i jos nekih stvari. Izmedju ostalog i godina starosti. Gist ima 34, Mekintajer ima 26 i tek ulazi u najbolje godine. Kad ce da zaradi ako ne sad?

 

Za cenovni rang Mekintajera sam PITAO, i napisao sam da pretpostavljam kolika je suma u pitanju, nisam tvrdio da znam. Za Gista znam da je 450k evra po sezoni. Sad, koliko su se dogovorili da ga isplate iz druge sezone, to ne znam, ali morace nesto.

 

Nisi se potrudio previse, vec si samo bio zlonameran. Ali to je na ovom topiku lako. To bi bilo isto kao kad bi se ja na temi o KK Crvena Zvezda urotio sa jos nekoliko njih da tebe ponizavamo nicim izazvani. Pa cak i ako ti se nesto cini da je zlonamerno, uvek je postenije pitati, a ne odmah pretpostaviti. Nismo svi cinicni.

 

Ja, kao sto sam vec napisao, nisam pratio Partizan u OVOM prelaznom roku, osim sto je bilo nekih govorkanja da cete zadrzati Voldena i Jaramaza a pustiti Gordica. U tom slucaju sam mislio da je Kod mozda dobro resenje. Eto, da probam jos jednom miroljubivo da objasnim sta sam hteo reci.

 

Bio sam nesto vise od godinu dana na RSB forumu, vrlo neaktivan, mozda 50-ak upisa sve ukupno. Ali znam da je bio jedan lik, Gargi ili tako nesto... Grobar, koga su ni krivog ni duznog kinjili. A nista kriv covek. Dva puta sam dobio ban jer sam ga branio, nakon treceg puta, koji je bio nevezan za njega (branio sam Alena Omica), trajno sam otisao odande.

 

Sto se tebe tice, od mene toliko za sada. Ako budes hteo normalnu diskusiju bez a priori malicioznosti i loseg humora, moze. Ukoliko ne, jednostavno me preskoci. 

 

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

To bi bilo isto kao kad bi se ja na temi o KK Crvena Zvezda urotio sa jos nekoliko njih da tebe ponizavamo nicim izazvani.

 

Loš ti je primer kolega. Opšte je poznato da grobari ne ulaze na KKCZ topik.

Link to comment
Share on other sites

 
Loš ti je primer kolega. Opšte je poznato da grobari ne ulaze na KKCZ topik.
Zato vas dvojica ispucate dnevno po 10tak postova na svetom topiku...
Imate li možda nameru da menjate EL za EC?
Ima Delgado one formulare za bandwagon, reši se transfer brzo ;)
Link to comment
Share on other sites

Miler Mekintajer bi verovatno bio zamena u slučaju odlaska nekog iz dvojca Gordić-Volden a čim se spominju razni igrači na toj poziciji, rekao bih, da se definitivno očekuje odlazak jednog beka. Dodatak još jednog na postojeći kadar bi bilo pretrpavanje. Pejdž i Jaramaz imaju ugovore, a tu je i Trifunović, kome je svakako to bliža pozicija nego trojka na kojoj je menjao Zagorca. Ako ostane Angola, kao što se najavljuje, imamo još jednog igrača koji može i na 2. Definitivno nam treba petica. Iako sam pročitao neka negodovanja po netu na pomen te mogućnosti, ja mislim da bi Devin Vilijams bio odličan dodatak na 5 u ovom Trinkijerijevom Partizanu. Tofaš nam je baš pravio problem na centru kada smo igrali sa njima. Dakle to su neka dva igrača koja fale - jedan 1/2 u slučaju odlaska nekog beka i obavezno jedna petica. Ostaje pitanje četvorke. Ja sam se nadao zameni Birča-Mačvan ali očigledno ništa od toga. Da li ćemo juriti tu neku drugu opciju ili ostaje ista trojka (Tomas, Birča, Novica)? Da li Tomas sigurno ostaje? Videćemo.

 

Za sada:

 

1/2 Gordić, Volden, Jaramaz
2 Pejdž

2/3 Angola, Trifunović (mada bih za njega pre rekao 1/3)

3 Zagorac

4 Tomas, Birćević, Veličković

5 Mozli,    ?    , Janković

Primetno je odavno da imamo dosta tih kombo bekova. Čak je i Pejdž bio u toj ulozi i sezoni pre dok ga nisu definitivno pomerili isključivo na 2. Očigledno Trinkijeri voli takve igrače. Nama je problem u početku bio šut spolja dok se Pejdž nije stabilizovao. Vremenom je izrastao u elitnog šutera za 3 u svim takmičenjima (48% u ABA, 40% u prvoj fazi EK, 45,8% u TOP16). Ako on nastavi ovako nemamo čega da se bojimo što se tiče tog aspekta. Radi boljeg uvida da pogledamo uporednu statistiku u ABA sa Beronom:

 

Beron, 23,3 min, šut za tri 43/100 odnosno 43%

Pejdž, 21,3 min šut za tri 49/102 odnosno 48%

 

Problem nam ostaje defanzivni skok i odbrana jačih petica i tu se stvarno nadam dobrom pojačanju.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2020 at 10:58 AM, Cooper said:

Ocekujem da oko 13h informer pusti buvu da kao Trinki ima ugovor tezak pola cigle i da nije opravdao toliki novac i da bi za KKP bilo najbolje da stvara domace trenere kao nekada Duleta, Zeljka...

 

15 minutes ago, Cooper said:

Neka pisu sta god zele.

Sad bar nece pisati o Andrei kao najskupljem treneru u ABA.

 

Sad bar nece pisati kao sto i nisu pisali... 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Juče je Lončar pričao za valjda mondo i  rekao da planiramo da kupimo samo jednog ili dva igrača a da ćemo zadržati 70% tima. Rekao je i da imamo dosta ponuda za Voldena ali da se "branimo" od njih. Uostalom, ceo tekst je ovde:

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1334197/Partizan-cuva-tim-Nikola-Loncar-izjava-sportski-direktor.html

 

39 minutes ago, pendulum said:

Nama je problem u početku bio šut spolja dok se Pejdž nije stabilizovao. Vremenom je izrastao u elitnog šutera za 3 u svim takmičenjima (48% u ABA, 40% u prvoj fazi EK, 45,8% u TOP16). Ako on nastavi ovako nemamo čega da se bojimo što se tiče tog aspekta. Radi boljeg uvida da pogledamo uporednu statistiku u ABA sa Beronom:

 

Beron, 23,3 min, šut za tri 43/100 odnosno 43%

Pejdž, 21,3 min šut za tri 49/102 odnosno 48%

Nervirao me je opasno sezonu pre i početkom ove. Kada je namestio praćku postao je nezaustavljiv, noćna mora odbrane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Neka pisu sta god zele.

Sad bar nece pisati o Andrei kao najskupljem treneru u ABA.


S obzirom na to da Sasa ima iskustva koliko i Andrea, a da je pravio i vece uspehe, sumnjam da kosta manje od 800.000e po sezoni, za koliko se i odrekao na svoju stetu u Monaku. Nece sigurno sebe ostaviti u minusu :)

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Alex_Serbia said:


S obzirom na to da Sasa ima iskustva koliko i Andrea, a da je pravio i vece uspehe, sumnjam da kosta manje od 800.000e po sezoni, za koliko se i odrekao na svoju stetu u Monaku. Nece sigurno sebe ostaviti u minusu 🙂

Casovi ljubavi.

Covek sam platio Monaku da ode.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Vamos Laki said:

Casovi pozitivnog bankovnog salda, kada se sve podvuce.

Covek sam platio Monaku da ode.

 

Porpavio sam, nema na cemu 😁

 

Odjednom ce se ispostaviti da Andrea ipak radi za duplo manje.😇

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Porpavio sam, nema na cemu 😁

 

Odjednom ce se ispostaviti da Andrea ipak radi za duplo manje.😇

Pa ako tvrdis da je manji, ko sam ja da ti kazem suprotno...

Mozemo da se slozimo onda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...