Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

11 hours ago, red_white said:

Ne branim ja nikog, gadi mi se atmosfera koju su stvorili i Covic i ovi sto pljuju po Covicu. Odvratno. 

 

Какво јадно поравнавање ствари...

И овим другима је одвратно али су они последица, нису узрок овог проблема. Нису они политичка странка па да су постојали и постоје као опозиција власти. Једноставно се десило да су људи изразили протест против ненормалне појаве која се зове  непотизам. Тата гура сина који нема квалитет за тим у који је уложено рекордних 8.3М евра, на уштрб истог тог тима. При том тата није прави газда приватног клуба у који улаже новац из свог џепа, већ класични српски председник спортског клуба за који се гребе од државе. И све то на страну ово се све могло средити за један дан да је председник само мало исконтролисао сујету и умјесто свог сина довео плеја. Практично завршио зид који је помпезно најављиван кроз прелазни рок. Овако ће све цигле и сам зид изгледати много крхкије. Између завршетка зидања или остављања недовршеног посла (или још горе рушења зида) свако нормалан зна шта треба да се уради...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Vamos Laki said:

Ovaj klub moze slobodno da se ugasi, ja cu naci novu zanimaciju.

 

Zakucan ekser. Inace cu stimbeta pocastiti preko IGa i tvitera prvom prilikom.

imas srece sto mozes da mu pises na tviteru, mene je nazalost blokirao

Link to comment
Share on other sites

Jos samo da se osvrnem na vec poznatu " nebojsa je puno toga doneo zvezdi" sto jeste istina i ostaće zapisano bez obzira na sva ova trenutna desavanja. Samo nikad nemojte da zaboravite da je Zvezda puno donela Čoviću i to na vise načina. Eto jedan da pomenem, materijalno ! 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, placebo said:

Da se zna i napise da Kuridza moze da zadrzi samo jedno prezime.Brate ili si Jagodic ili Kuridza,ne moze oba...

А боље јр овако МЈК. Као трипујемо се да звучи као неки опасан плеј хахах

19 minutes ago, mmajstor said:

 

 

Najvise prilici da svi uzmu isto prezime:

LeBranko Covic, 

Marko Covic, 

Kevin Covic

 

i ostali koji se danas pojave da podrze svog brata sa citatom poznate navijacke pesme koju je nedavno iskoristio i direktor kluba: 'mi smo tvoji sinovi'.

S obzirom da je groteskno da zbog godina i trener bude brat tj sin, mozda prica dobije zaplet  otkrivanjem da je trener Dragan Covic u stvari deda na Filip. 

Па лепо рече удбаш да су му сви синови. Мислим да је тако правилно, сви су они Човић.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, laki perkos said:

Jos samo da se osvrnem na vec poznatu " nebojsa je puno toga doneo zvezdi" sto jeste istina i ostaće zapisano bez obzira na sva ova trenutna desavanja. Samo nikad nemojte da zaboravite da je Zvezda puno donela Čoviću i to na vise načina. Eto jedan da pomenem, materijalno ! 

Јесте урадио много и зауставио оне са друге стране брда у њиховом шенлучењу, али ово, ова зајебанција са сином ће му остати вечна мрља. Забројао се и преиграо као и много већи ликови кроз историју од њега. А то ће увек више и да се.види и прича о томе, а не колико је допринео у рушењу Мордора. Ни први ни последњи.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, kokodakalo said:

Kakav je to govnarko najbolje se vidi na ovom klipu. Nije smeo ni da se okrene ka Gistu. Savio je glavu i samo nastavio dalje kao da se nista nije desilo

 

osim aktera, meni je ovde najupecatljivije koja je on muva bez glave, toliko nesvestan da iz nehata može da povredi sebe i druge. 

 

kao one dijabole što, osim nekoriscenja signalizacije u vožnji, uopšte ne vode računa šta se dešava oko njih na putu, pa tako promene traku kad im padne na qrac. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

I kao da sam neko ko je pao s marsa i ne poznaje lik i delo NČ, potajno se nadam da će posle ovog cirkusa i bezobrazluka od konferencije, minutaža onog cmizdravka nesposobnog biti svedena na minimum dovodjenjem Puntera i da ćemo uzeti ABA ove sezone

 

Užasan je ovaj period u kome su Zvezda i košarka u drugom planu zarad nepotizma i sujete 😕

 

Jebi se Čoviću

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Punter-a, ako nista drugo dobijamo vrednog lika, agilnog, brzog... ima i prodor i sut (ove godine ocajan ali inace nije takav), ali nije asistent. Zbog profesionalne kosarke je skroz promenio svoj sut, kaze da je jednog leta svaki dan radio na tome, imao i po 2000 suteva dnevno. 

 

Prijatelj grk, kaze da je dobar suter a i "one man show for a small team" (oterah ga u tri lepe 🙂

 

Mislim super bi bilo ubosti jednog (unikatnog) Marcus-a, ali jbg... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, StephenBob said:

Uspeo sam na sajtu Evrolige da nadjem procenat suta za 2 poena svih igraca. Filip Covic najgori u celoj Evroligi sa 15.4%, iznad njega lik ima 27.2%.

 

.

 

procenat suta za dva poena svi igraci.png

Kakvi krsevi od igraca. Nedovic, Ljulj, Rudy, Singlton.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zizu said:

Ali kako krene spin masinerija

 Admini na RSB- u, tipa: nase " misljenje " je, da nam je potrebniji kombo igrac 1/2 od cistog pleja, a unapred znaju na kojoj se poziciji igrac trazi. Zato je Sarac i popio ban jer sve zna kako delaju. Da pripreme masu da sto manje nezadovoljnih bude kada kombo potpise. I onda na kraju se dovede cist bek suter o kom oni pisu da moze i na jedan. Nijedan jedini admin ili moderator nije osudio Covin poziv na linc, a svi do jednog su osudili transparent nezadovoljnog oca sa detetom kao da se o nekakvom izdajniku radi.

Makar se dogovorite da jedan KAO osudi, cisto da izgleda malo drugacije, da se upeca neki praznoglavac na vasu " objektivnost " Pisem ovde jer znam da redovno i pazljivo citaju!

 

Ljudi, bez zajebavanja> Zasto idete na RSB? Pojedini od Vas imaju naloge tamo, nejasni ste mi skroz. Radije bih gledao Zadrugu ili Veljkovu svadbu, nego obitavao na RSB.

Link to comment
Share on other sites

Jao sad kad krenu grafikoni, pa citati, ne sumnjam da ce  i pokazati par postova sa ovog foruma, da ce pretiti, pominjati imena u smislu zastrasivanja. Pukusava na najprljaviji moguci nacin da ugusi protest, pa ce od igraca da napravi zrtve, a od nas limarske placenike. Ne bi cudilo ni da kaze kako udaramo na vlast, da bi se njima dodvorio. Na sta je sve gnjida spremna  kad se uplasi da ce da ostane bez krave muzare. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

Culi smo i da je Nebojsa to rekao jer je Daba javno izneo stav da Filip i Sakota nisu dobra resenja za Zvezdu.

Posle je palo izvinjenje kako nije mislio na dabu. Bar su tako preneli portparoli.

 

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...