Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sad je kao problem veliki broj igrača u rosteru, e da je 12 sve bi bilo OK ... :classic_smile:

zaboravlja se da uvek ima 3-4 povređena igrača, broj utakmica ...

Bajern ima 17 igrača pa im ništa ne smeta, i ne samo oni.

Od viška glava ne boli, ima mnogo važnijih problema koje treba rešavati.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

sva ta prica kako je mnogo zajebana situacija, treneri su preskupi, mnogo je tesko, itd.. idu u prilog zadrzavanja statusa kvo. a mi vrlo lako mozemo da promenimo situaciju. dovedes potkovanog trenera kojeg sasvim sigurno mozemo da priustimo (tipa filipovski), izbacis filipa, i vec si napravio ogroman korak i stvari ce krenuti nabolje. dakle sa istom potrosnjom i bez mnogo promena i silbovanja mozes da napravis korak napred.

Edited by Haggard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Threekola said:

Neće nama nijedan limun rešiti probleme dok imamo kivija u 12 ...

Moze li neko pojasnjenje u vezi ovog limuna?Ovo je drugo mesto danas da vidim da se pominje neki limun, pa ako moze malo pojasnjenje za nas neuke

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gudura said:

Moze li neko pojasnjenje u vezi ovog limuna?Ovo je drugo mesto danas da vidim da se pominje neki limun, pa ako moze malo pojasnjenje za nas neuke

Izvukli su upise sa foruma letos "insajdera" pa sada cemo da igraca koji je na 2 way ugovora sa Chicagom da dovedemo preko noci.

Uvek kvazi portali koriste ovu situaciju da pisu ovakve stvari, a blizu su istine kao i FC3 polaganju za 2 pts

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Haggard said:

 

verovatno walt lemon

Jos jedan lik znaci koji u zivotu nije zaigrao kosarku u ozbiljnom takmicenju....LB 2 u najavi samo skraceniji...ma extra, samo mezimce da se ne dira...😤

Jebes mi sve, sa takvim entuzijazmom sam cekao pocetak sezone, bukvalno ne pamtim kad sam bio toliko uzbudjen zbog nove sezone...da mi je neko pricao da cu krajem oktobra da osecam mucninu kad gledam nase utakmice, reko bi mu da je lud...sa zadrzanom osnovom ekipe i takvim pojacanjima...ova ekipa mi izaziva mucninu u rangu one Alimpijeve, a sezona jos nije krsteno ni zapocela....sta uradi Nebojsa, sve ti jebem....i tebi i tvom nedonoscetu😔

 

P.S. Izvinjavam se za recnik, zaista nije moj trademark da ovako pisem, ali sam izgoreo potpuno u plamenu velikih ocekivanja i surove realnosti koju smo dobili.Idem sutra na Khimki sa ocekivanjima na minimumu, ali ako se nastavi ova agonija od igre i akutnog nepotizma koji nam pojede voljeni klub, mislim da cu koliko za mesec dana svoju sezonsku prvi put u zivotu da zavrljacim sa Brankovog mosta u sred sezone

Edited by Gudura
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kankkunen said:

Sad je kao problem veliki broj igrača u rosteru, e da je 12 sve bi bilo OK ... :classic_smile:

zaboravlja se da uvek ima 3-4 povređena igrača, broj utakmica ...

Bajern ima 17 igrača pa im ništa ne smeta, i ne samo oni.

Od viška glava ne boli, ima mnogo važnijih problema koje treba rešavati.

Ne bih se slozio, prvo Bayern ima 16 igraca u rosteru. Kod njih je povredjen Bray koji se vraca u Januaru i Huestis. Inace imaju standardnu postavu od 12 igraca. Klupa su ta dva juniora od 17 godina, Flakadori i Alex King. Zna se tu ko kosi a ko vodu nosi. Tako da tu ne curi nista  i nema viska. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kankkunen said:

Sad je kao problem veliki broj igrača u rosteru, e da je 12 sve bi bilo OK ... :classic_smile:

zaboravlja se da uvek ima 3-4 povređena igrača, broj utakmica ...

Bajern ima 17 igrača pa im ništa ne smeta, i ne samo oni.

Od viška glava ne boli, ima mnogo važnijih problema koje treba rešavati.

 

Ali si zaboravio da kažeš da njih trojica imaju 16, 17 i 18 godina, vrhunski su talenti, a ne očekuju mesto u 12, a kad dobiju, biće to nagrada kad se neko odmara ili kad je baš više povređenih.

 

Nije širok roster loš sam po sebi, ali kad su svi približnog kvaliteta i imaju godina i traže minutažu....e onda je problem!

 

Konkretno za nas, FČ sa 30 godina i ovim učinkom je MUST GO, kao i 1 centar, za početak. Upitna je uloga i Nenadića, treba da dobije šansu, ali ako ne može sada, bolje je i za njega i za nas da igra negde. Učinak Lazića je takođe upitan, mada kako mi više nemamo fajtere i mudonje u ekipi (kao nekad Kalina, Jaka i sl) i igrače koji znaju kako se pobeđuje, dobro je imati takvog u ekipi, uz redukovanu minutažu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problema u ovom timu imao brda,nije samo Filip i trener problem vec sama selekticija tima jos od letos.

Pozicija 1-Filip nije smeo da ostane u timu koji pretenduje da igra ozbiljniju ulogu u EL jer je daleko od kvaliteta i za top 4 aba lige u ovako jakoj aba ligi(ostao je).Posto je vec ostao morao je da se dovede iskusniji ili bar plej koji je naviknut da igra u EL konstantno i da moze da nosi tim bar po 25+ minuta po mecu,a ne Lorenzo koji je dobar igrac ali igrac koji je zadnjih godina igrao razvojnu i kinesku ligu,a i decku vrv treba vreme da se navikne na stil igre nacin treninga isl ,pogotovo mu je 3 puta teze kada se i sam "sistem" raspada.Za mene je Lorenzo idelan za 2 pleja a da se dovede prvi plej(sto se vrv nece desiti)

 

Pozicija 2-je vrv najbolje pokrivena ali takodje je jako tesko naci odgovarajauce uloge kako za Djenku tako i za Bilija,Bili koji je navikao na proslogodisnju ulogu da bude jedan od glavnih igraca sada realno nema nikakvu ulogu i sve sto radi je na sili i ne kreirano.Djenka je djenka od njega moze da se ocekuje mnogo ako mu se nadje prava uloga i da veca sloboda u igri u suprotnom bice igrac koji ce da igra odbranu a u napadu sta uradi 

 

Pozicija 3-Lazic je trebalo da ode msm da njemu ovo sto Zvezda igra od odlaska DR ne odgovara,mi vise ne igramo stil odbrane gde ce 5 igraca da ginu u odbrani a on kada toga nema mislim da nije bas toliko upotrebljiv.I od odlaska DR on igra kako igra svake godine je sve gori.Dobric mora da dobija vise minuta jer mislim da decko posle koliko godina vec u timu mora da ima bitniju ulogu i znajcanije minute u igri a ne da igra vec koliko sezona nekog role play igraca koji ima uticaj na svaki 5 mec.Deda msm da on prosto mora da igra jednu poziciju i da mu se nadje sta mu odgovara najvise,ovo da je on igrac od 1 do 4 msm da i na njega utice da se sam pogubi,i on je kod nas vec neko vreme kao i Dobiric ali uloge im se ne manjaju.Perper jedan od igraca za koga sam ja licno smatrao da je trebalo da ode,ili ako je vec ostao da mu se uloga svede na minimum od nzm nekih 15 min maks gde ce spucati neku trojku isl,ali ne da ima ulogu glavnog igraca kada je u igri i da se sve akcije svode na neku njegovu izolaciju i sut sta god,daleko od toga da je on los igrac ali msm da smo recimo uzeli Simketa(Tomic ga nije hteo) bi imali  mnogo vise.Perper je sigurno duplo bolji igrac od Simketa ali videli smo i prosle sezone da prosto bira sam meceve koje igra koje ne 

 

Pozicija 4 -Iz prvog vidjenja nisam bio za ostanak Fajea ali sada razumem zasto je ostavljen jer prosto ne znamo na cemu smo sa Braunom,i ako mi nije jasno da je Braun odigrao onako dobro pripreme i posle totalna suprotnost i ne zainteresovanost od onih meceva sa Olimpijakosom npr,msm imao je i svetle trenutke ali jako jako slabo.Borisa sa druge strane kao neko ko je prosle sezone dosta napredovao,i ako ga vec nismo prodali a imali smo ponuda,msm da prosto decko mora da igra i da ima ulogu kakvu je imao od odlaksa Tomica.Msm da je prvi na listi za odstrel na zalost Braun i msm da i on sam nije zadovoljan Zvezdom,i vrv je najbolje za obe strane da se razidjemo,pokusali smo ne ide i msm da se tu nece nesto menjati ali videcemo,mozda novi trener probudi to nesto u njemu ako ostane uopste.Moa nema nesto mnogo protreba da se komentarise prosto lik koji ima ogromno srce i igra na muda,nema mnogo skila sto mu je i bio problem da bi igrao neku ozbljniju ligu isl ali igra srcem i mislim da on i Borisa trebaju da guraju dalje na 4.

 

Pozicija 5-Gista nema potrebe komentarisati igrac koji se vrv najbolje snasao kod nas od novajlija i vrv je upao zbog svea u ulogu koju nije bas ni ocekivao da ce sve biti na njemu ,vrv jedini ili jedan od retkih novajlija koji opravdava ulozeno.Kuz hvala Bogu da je krenuo da igra posle svega sto se desilo,on je planiran za prvog centra i sve sto se izdesavalo je vrv prouzrokovalo to da Gist mora da se lomi vise nego sto je trebalo.Verujem da ce se postepeno vracati i tamo oko NG ocekujem da ce biti bar na odredjenom nivo da moze da deli u potpunosti minute sa Gistom.Odzo jedan od igraca za koje sam pored Filipa smatrao da nemaju mestao sta da traza u EL ekipi koja ima neke ambicije,jer prosto je lik ogranicen i u mentalnom i u kosarkaskom smismu,prosto ne moze dalje od ovog sto je igrao prosle sezone to je neki njegov max,mozda da imamo bolje plejmejkere bi i on pokazao nesto malo bolje ali generalno msm da samo zauzizma mesto stranca i mesto Jovanovicu.Jovanovic decko koji msm da takodje moze da se pokusa sa njim bar u aba ligi gde je i pokazao na mecu sa Krkom da moze da bude 3 puta bolji od Odza plus je domaci igrac,i iskreno msm da je lud sto je potpisao ili se vratio uopste kod nas znajuci da nece ni igrati opet vrv.

 

Generalno ko god da dodje za trenera imace djavolksi posao da sve ovo sredi i dovede na neki pristojan nivo posle svega,jer od same atmosfere u timu do sistema igre uloga u timu isl.Bicu iznenadjen ako se Covic odluci da uzme stranca prost nisam siguran kakav ce to biti odnos i koji bi to stranac pristao da trpi Nebojsu posto znamo da nije lak za saradnju i da mora da se radi kako on kaze(zato je Filip jos tu,i ako svi kazu da je on bio zelja Tomica)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nešto razmišljam...koliki je Teo car ispao što nije došao....zamisli njega sad u ovom svinjcu...uđe, napravi plus 10, razigra saigrače, spoji Gista i Kuza par puta sa obručem, izađe. Uđe veprina, sjebe sve naravno. Izađe vepar. Vrati se Teo, naravno ne može svaki put da tera ekipu na plus 10. Plavšić i Kuzmanović: Teodosić prosuo sve dobro što je uradio. 


Pa ga RSB razvuče jer nema 25p i 15as u proseku. 

 

Pa Sarapa i Marić naprave specijal "Valjevska prevara". 

 

Bravo, Teo.

  • Like 20
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

:roflmao:

 

Idi u persun.

 

@placebo ovaj "Dnevna doza..." je jedan od nekoliko pacenika na tim komentarima sto komentarise svaku vest i navija za Partizan.

 

Uopste svako ko pise na komentarima i stalno koristi isti nick za mene ne moze da pise ozbiljno i najcesce je u pitanju trolovanje. Ima i na politici jedan EUCitizen i on je isto bolesnik.

Znam,ali ne mogu da ne bacim pogled sta Srblje promislja....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...