Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Milan33 said:

Ne znam.Ako bih birao ko ce pre da ode onda to bi bio Filip Covic.Jedino tako cemo krenuti da resavamo prave probleme.Menjanje trenera a da Filip ostaje kao backup je promena kozmeticke prirode.Glavni problem ce ostati isti.

Mozda ce nov trener bolje rotirati igrace, dodeliti bolje uloge, nekim igracima povecati a nekim smanjiti minutazu. Bar ja tako mislim

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Au ljudi, pa jeste li vi svesni u kakvom je problemu sada Čović? Jedini tip trenera koji bi prihvatio malog u timu je neko kao Gurović a čak i NČ nije toliko glup da takvom poveri ovako skup tim.

 

Gurovic je skoro rekao da nece vise da se bavi trenerskim poslom. Stvarno smarate vise sa tim prozivanjem Gurovica.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

Kada u 14h Nebojsa krunise Filipa sa titulom coach-player.

 

Moze samo coach... kad je mogao Marinkovic sto ne bi i Filip... neko bi rekao "taman da se ostvari jos jedna neostvarena ambicija oca preko njegovog sina". 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Gurovic je skoro rekao da nece vise da se bavi trenerskim poslom. Stvarno smarate vise sa tim prozivanjem Gurovica.
Da, Gurović je inače karakter. Zove ga NČ, slušaj Milane otvorilo se mesto za trenera, možda bi te zanimalo, svrati do kancelarije da popricamo. 5 sekundi kasnije gurke već kuca na vrata.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Ako je ova prica tacna, ovde nema ni s od sujete Covica. Koji predsednik bi dopustio da mu trener tako napusta ekipu na samom startu sezone.

 

Da smo neka mediocre ekipa, pa da Tomic hoce da ide, Oly, EL, itd. Ne, nego batica dobio najskuplji tim ikad, ali iskrslo mu nesto. Malo postovanja za ekipu koja mu je dala prvi posao i malo profesionalnosti, nije ovo biznis liga.

 

A ostavljanje nezadovoljnog trenera da vodi ekipu je samoubistvo u najavi.

 

Gavrilović nije loše rešenje ako je Tomić ipak rešio da nas počasti finansijskim plusom...

Link to comment
Share on other sites

Nista ovim nije reseno, sezona izmice u svakom slucaju, a sad nema trenera koji je ekipu selektirao. 

PreCednik je poznat po sujetnim ispadima, a boga mi nece sebni otvoriti za nekoga ko koliko toliko moze da utisa vatru...

Ponavljam, sinak ostaje u ekipi koja je teoretski imala ozbiljne domete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

 

Moze samo coach... kad je mogao Marinkovic sto ne bi i Filip... neko bi rekao "taman da se ostvari jos jedna neostvarena ambicija oca preko njegovog sina". 

 

 

 

 

Fico mastermind moze da postici da bude mozak ekipe i na i van terena. Zamisli kako FC3 crta akciju za sebe zvanu iso Cofi u kojoj na 10m od protivnickog kosa tapka loptu u mestu 15s i pri isteku napada puca trojku posle neuspelog pika, a Kuzmanovic svrsava kako je genijalno nacrtao i sproveo akciju.

 

Defanzivno bi sebe stedeo da bi sacuvao svoju energiju za napad, jer je igrac takvog kalibra da moze to sebi da priusti.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

 

Izvini al ovo baš i nije logično. Ako ti se neki igrač zgadi do te mere, obično ga zakucaš za kraj klupe ili na tribunu pored Boriše. A ne kao, škartiračemo ga kad se vrati Kuzma, a do tad neka ga po 20 minuta u EL.

Ma brate jasno sve,ja samo prenosim sta mi je covek rekao... 

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko je Tomić sve ovo odradio samo da bi otišao u Grčku, onda odavno nisam video ovako kurvanjski potez.

Ako je ovo odradio zbog familije Čović, onda se na hvataj u kolo uopšte.

Verovatno je istina negde između, ali baš zajebana situacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoji li sansa da dovedemo Duleta Ivanovica? Nijedan drugi mi ne pada na pamet. Od starije garde tu je samo Sakota u Aek-u.

 

Od mladjih ovaj iz fmp-a ili Luka Pavicevic ako se on moze nazvati mladjim. 

 

Ja glasam za Duleta, bez kvalitetnog trenera se ne moze. Propustili smo Trinkija zbog ovog nadrkanog. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

Postoji li sansa da dovedemo Duleta Ivanovica? Nijedan drugi mi ne pada na pamet. Od starije garde tu je samo Sakota u Aek-u.

 

Od mladjih ovaj iz fmp-a ili Luka Pavicevic ako se on moze nazvati mladjim. 

 

Ja glasam za Duleta, bez kvalitetnog trenera se ne moze. Propustili smo Trinkija zbog ovog nadrkanog. 

Ivanovic je u Besiktasu druga godina 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...