Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Tmić je pomenut kao opcija za trenera Oly za narednu sezonu, kačio sam tu izjavu njihovog predsednika ...

bila je i Tomićeva izjava u vezi toga ...

Quote

Ne želim i nemam vremena da se bavim novinarskim glasinama. Trener sam Crvene zvezde, maksimalno fokusiran i okrenut narednim obavezama i utakmici Evrolige protiv Fenerbačea

Možemo sad da nagađamo do mile volje, niko nam ne brani ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, TJ64 said:

Muka mi je od prosecnog navijaca KK CZ, ne zna se da li je gluplji, zlobniji, nezahvalniji ili se manje razume u sport tj. kosarku.

puna podraska prosecnom navijacu zvezde. kao jednom od njih svaku promenu koja ne podrazumeva vepra na raznju smatracu nistavnom... hvala

Edited by HAMMER
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, placebo said:

Krene mi kiselo na q...c kad neko ponudi ostavku.Ostavka se.daje ili ne daje.Ovo je kao da prosis za neciju milost i ocekujes da je neko nece prihvatiti.Ne znam da je neko zeni ponudio razvod braka,obicno doneses odluku pa onda u skladu sa svojim odlukama postupis.

Velika je razlika da li si je ponudio ili si je dao. Ako je ponudis a ona bude prihvacena, onda te klub ne moze tuziti i traziti nadoknadu, a ako je das klub ima pravo da te tuzi jer si prekrsio ugovor i istom naneo stetu.

Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da je pre dva dana Kemzura potpisao ugovor sa Olijem do kraja sezone,

onda ova priča oko paljbe Milana ne drži vodu...? Svejedno što se on sada grize za muda.

Ali ako je taj ugovor samo do kraja 2019, da premoste...kao što je neko napisao:

stvar je jasna uz osvrt i na podatak da Tomiću porodica ove sezone nije u Srbiji. 

U tom slučaju Nebojša da se pripremi na odbijanje još par ostavki dok se ne pokupi onako slepački bez kinte.

Onda mu želim, kao što je i ostavio u nasleđe za sobom...u svakom narednom timu koji bude vodio bar jednog igrača sa plus-minus indexom u rangu Filipa Neiživljenog.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

Ako je istina da je pre dva dana Kemzura potpisao ugovor sa Olijem do kraja sezone,

onda ova priča oko paljbe Milana ne drži vodu...? Svejedno što se on sada grize za muda.

Ali ako je taj ugovor samo do kraja 2019, da premoste...kao što je neko napisao:

stvar je jasna uz osvrt i na podatak da Tomiću porodica ove sezone nije u Srbiji. 

U tom slučaju Nebojša da se pripremi na odbijanje još par ostavki dok se ne pokupi onako slepački bez kinte.

Onda mu želim, kao što je i ostavio u nasleđe za sobom...u svakom narednom timu koji bude vodio bar jednog igrača sa plus-minus indexom u rangu Filipa Neiživljenog.

 

Da, tako je i Kari svojevremeno hvalio Filipa rečima da je divan mladić i još bolji igrač, tako da ne znam zašto ga kasnije nije poveo u Valensiju, Bajern, ili sada u Barsu. Takav sinergy kralj pikenrola bi dobro došao svakom timu. Isto očekujem i od Tomića kada ispuni svoj san i konačno preuzme Oli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji, čak iako Tomić stvarno ode, nama Filip ostaje. Ništa se tu ne menja. Koji od pomoćnika ima hrabrosti da ga pošalje na kraj klupe pored Lukmana? Niko, on će batica i dalje da piči neki svoj neobavezni basket i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

Nikako da saznamo sta je to sto Tomicu smeta. Ocigledno da je bio uporan u nameri da ode a nije nam jasno sta je to sto se ne moze ispraviti.


mislim da mu smeta ovo što je neko već rekao gore, da je on hteo u Thrylos a da nisu hteli da ga puste, i tu je počela da pada kara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...