Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Isuvise je lose energije od pocetka sezone da bi sezona mogla uspesno da se zavrsi. Uopste nisam siguran da ce nam sam ulazak u PO doneti bilo sta. U obe serije, ako do druge i dodjemo cemo biti gosti. Tj. postoji sansa da u finalu budemo domacini, ali nisam siguran da smo spremni za PO. Potpuno pogresna sezona.Nacin na koji je tim sklapan je mogao imati opravdanje samo ako se islo na rezultat u EL, ali ni to nije bilo realno, ako se uslo sa Filipom kao rezervnim igracem na kecu. Pokusali smo da afirmisemo samo Borisu, a tu smo doziveli fijasko. Prosto nam nista ne ostaje za sledecu sezonu. Potpuni reset ce nam trebati. Pocevsi od trenera preko pozicije jedan, preko dvojke, trojke, cetvorke i petice. Jedina nada nam je da ce se Kuz opraviti, pa da na petici imamo samo pola problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam stanje je ovakvo

1. Lorenzo(istek ugovora), Lukas(istek)

2. Bili(istek), Panter(istek),Lazic(nadam se istek), Djenka(jos jedna godina)

3. Stratos(istek), Davidovac(ne znam), Dobric(ne znam)

4. MJK(tu i dogodine), Borisa(potpuno svejedno)

5 Kuz(tu i dogodine), Stimac(nadam se istek), Odzo(istek)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kokodakalo said:

Isuvise je lose energije od pocetka sezone da bi sezona mogla uspesno da se zavrsi. Uopste nisam siguran da ce nam sam ulazak u PO doneti bilo sta. U obe serije, ako do druge i dodjemo cemo biti gosti. Tj. postoji sansa da u finalu budemo domacini, ali nisam siguran da smo spremni za PO. Potpuno pogresna sezona.Nacin na koji je tim sklapan je mogao imati opravdanje samo ako se islo na rezultat u EL, ali ni to nije bilo realno, ako se uslo sa Filipom kao rezervnim igracem na kecu. Pokusali smo da afirmisemo samo Borisu, a tu smo doziveli fijasko. Prosto nam nista ne ostaje za sledecu sezonu. Potpuni reset ce nam trebati. Pocevsi od trenera preko pozicije jedan, preko dvojke, trojke, cetvorke i petice. Jedina nada nam je da ce se Kuz opraviti, pa da na petici imamo samo pola problema.

 

Meni ostaje utisak da igramo bolje kad smo gosti

Link to comment
Share on other sites

On 2/29/2020 at 8:24 PM, Vredni mrav said:

 

Jaramaz je prakticno bio igrac CZ pre bolesti, u poslednjem času stopirano. Kad se oporavio Nebojsa procenio da od njega nema nista. 

 

I normalno da to nije isti igrac kao iz Mege, ne znam odakle ideja da moze biti isti. Ni Radanov ne bi bio isti da je dobio pravu sansu.

 

Ovo ako se ponovi jos par puta postace fakt. Statistika gotovo identicna, procenti suta nesto slabiji, ali poeni, skokovi, asistencije, TO, sve skoro isto, ali statistika na stranu. On je u Mega sezoni bio 3 godine "neiskusniji", njemu se trebala kao mladom igracu gledati projekcija gdje moze da bude kao igrac, a ni u kom slucaju kao gotov proizvod. Ako smo imali mogucnost da ga dovedemo prije USA turneje, i prije bolesti, a iz nekog razloga nismo, onda jbga..

Davna zelja

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...