Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ali covece, potrositi, tj dati 20miliona evra za 2 tima ( Partizan i CZV). Bolje da su pola od toga podelili ostalim kosarkaskim centrima. Samo se brukamo gde stignemo. Jos jedan dokaz da nismo vise kosarkaska nacija. Pored toga sto sve manje domacih igraca u domacim timovima, a i ovi sto su preko, igraju skoro pa marginalne uloge u timovima u kojim igraju, svi sem Jokica, i Vase

 

edit, Trenere ne ubrajam u ovaj problem, to je tek prica za sebe, ne znas ko je mlohaviji od kog, Sakota od Gavrilovica, a ovaj od Topica. Bukvalno ko u onom crtanom filmu Gustav sto vodi dnevnik na tv, pa se sve paucina uhvatilau studiju dok ne izgovori vesti.

Edited by I, Ja Sam Laki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveci krivci za fijasko ove sezone na svim poljima su:

 

-Tomic

-Nebojsa

 

Prvi zato sto je selektirao tim pa pobegao kao poslednje govno. Pritom ova selekcija je grupa indijanaca, trebali su Blazica i Simona da pojure! Makar bi ginuli za Zvezdin dres. 

 

Drugi zato sto je forsirao svog sincica pola sezone kome je najveci uspeh van FMP-a neki amaterski tim u Grckoj. Potom smo mesec dana igrali sa Gavrilovicem i onda kao genijalan potez vraca iz penzije senilnog Sakotu koji je sraman trener uvek bio. Coveka su poceli da sprdaju sopstveni navijaci. 

 

Nece ovo na dobro izaci. 

Link to comment
Share on other sites

Fascinantno je koliko se svima njima skupa jebe za klub. Sve je sala, zabava, platica leze. Glavno je ne sutnuti u poslednjoj sekundi, ne pokvariti procente, gledati gde se uglaviti dogodine ili otklackati ugovor. Sve je ovo Chova zasluzio. Nema kravu, nego celo stado krava muzara 🙂 Ako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuna je skandalcina da u poslednjih 8 meceva 7 izgubis.

Uz 2 pobede vise smo mogli biti 7.

Nemam reci da opisem ovaj nedostatak postovanja, pre svega uprave i trenera prema sebi pa onda i prema igracima i navijacima.

 

Kad bude palamudio o budzetima timova i slicno na kraju sezone, nek neko podseti Covica da je imao PO zonu, a da je onda dobio 3 od sledecih 15 tekmi u takmicenju. Posto ce biti dobro ako 2 dobijemo do kraja.

 

Skandalcina, a niko nece odgovarati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Ali covece, potrositi, tj dati 20miliona evra za 2 tima ( Partizan i CZV). Bolje da su pola od toga podelili ostalim kosarkaskim centrima. Samo se brukamo gde stignemo.

 

Partizan se ne bruka nigde, prvi favorit za osvajanje EC kupa.

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dl91 said:

Najveci krivci za fijasko ove sezone na svim poljima su:

 

-Tomic

-Nebojsa

 

Prvi zato sto je selektirao tim pa pobegao kao poslednje govno. Pritom ova selekcija je grupa indijanaca, trebali su Blazica i Simona da pojure! Makar bi ginuli za Zvezdin dres. 

 

Drugi zato sto je forsirao svog sincica pola sezone kome je najveci uspeh van FMP-a neki amaterski tim u Grckoj. Potom smo mesec dana igrali sa Gavrilovicem i onda kao genijalan potez vraca iz penzije senilnog Sakotu koji je sraman trener uvek bio. Coveka su poceli da sprdaju sopstveni navijaci. 

 

Nece ovo na dobro izaci. 

90% navijaca ga je teralo i proglasavalo najvecom neznalicom,vecom i od Alimpijevica i sl gluposti.

Kako bi se ti osecao u njegovoj situaciji?Sta bi uradio?

Napravio se blesav i ostao?

Covek je preuzeo odgovornost i skonio se,videvsi da ne ide i da nema podrsku!

Jedini krivci su ljudi iz uprave,doktorat na temu "kako sistematski unistiti sezonu"

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Fascinantno je koliko se svima njima skupa jebe za klub. Sve je sala, zabava, platica leze. Glavno je ne sutnuti u poslednjoj sekundi, ne pokvariti procente, gledati gde se uglaviti dogodine ili otklackati ugovor. Sve je ovo Chova zasluzio. Nema kravu, nego celo stado krava muzara 🙂 Ako.

 

Mislim da im se za klub "onodi" bas zato sto platica ne leze...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SunZero said:

nisam gledao i osecam se sjajno povodom toga

 

prva EL/EC tekma koju sam propustio a da nisam bio sprecen da gledam, jednostavno sam odlucio da ne mucim sebe

 

takođe...otišo na fudbal bez griže savesti.

u pauzama pogledao skor par puta...vidim sve uobičajeno...sad čitam komentare - gospodin čoek :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

69004844_10219685142625186_2600018517751

 

a ne tako davno:

...sedam potpisa u par nedelja

...patite komšije

...ABA sirotinja neverue

...fajnal fore evo nas...

 

a surova stvarnost nam je fajnal četrnajz i to samo ako u nastavku lažni Lukas izvuče svima po lajnu a James srola neke namuđene hedove vazda fajtane esidom.

 

Od igrača zameram samo Gistu jer se na kraju karijere blamira za svaku paru koju mu moramo isplatiti...čak iako je Filip redom sve jebo do nivoa slivanja niz butine, Glodar zapalio nakon što je skocka lego tim, Crni Gavra demistifikovao ulogu pomoćnog trenera, Šakota's second coming i Vladimir ''hold my beer'' po treći put međ ciganijom.

 

U ovoj, ispostavilo se, klin čorbi koju je gazda skuvao kada pogledamo nosioce...Lorenzo je ipak pola sezone preneo klub na tim ramencima i naravno sada već parkirao u zaustavnoj traci i uključio ''sva 4''... Đenku da plaćamo iz dva dela, red bi bio da drugi ode u dobrotvorne svrhe...Derik je bio jedini već u najavi preozbiljan rizik, Lazić je sada već na korak od savladavanja dvokoraka, Kuz i nije za komentar a Gist eto još jednom da ga duva.

Samo Bili vojnik ljubi-ga-brat gura i dalje koliko može ili koliko mu dozvole...profesionalac od glave do pete.

 

i kao kruna sezone... Čoki na drekavac kanalu sa iskrenim isijavanjem empatije za nepravdu nanetu familiji Vučić...''been there - felt that''.

Govedo jedno neiživljeno.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tek ove sezone sam shvatio koliko ima vecih zvezdasa od mene. Svaka vama cast. Ima evo 2-3 meseca kako nisam pogledao duze od 3 vezana minuta neke nase tekme, a bogami skoro mesec da nijednu vest nisam procitao. Evo danas pustio malo i iznenadih se kad sam video da imamo kao nekog novog pleja.

Ogadise mi klub totalno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cavani said:

Prepucavali se Covic i Vujosevic da bi dobili vise para, da bi dobili ova sranja od timova. 

Dogodine im prepoloviti budzete.

 

8 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

Ali covece, potrositi, tj dati 20miliona evra za 2 tima ( Partizan i CZV). Bolje da su pola od toga podelili ostalim kosarkaskim centrima.

 

al slatko je sto ste se u zvezdinom brukanju setili da polovite budzet partizanu. oni su prvi trenutno, imaju 4-1 u t16

 

(ako se neko seti kako je to ec, odmah da kažem da ćemo verovatno moći da testiramo isti dogodine  : ))

Link to comment
Share on other sites

Slika trenera je kad je igrač sve gori kako sezona odmiče. Čak je i Štimac kad je došao od Željka bio dobar i dobili smo 2-3 važne utakmice zahvaljujući tome. Čim je ušao u Šakotin sistem evo ga fabrički reset. Lorenzo pokazao koliko može a evo šta igra.
Trener je u košarci sve. Sakrije mane, istakne vrline..
Pretpostavljam da je Šako završio sa gostovanjima u EL, to bi praktično značilo naše odustajanje od top 8 u zadnjoj trećini, kad je najvažnije i kada šanse još postoje.
Nebojša mora da uzme Abu da "pojede sva govna koja je izasrao" ove sezone. Ukoliko se to ne desi ne bi mi dočekao kls, makar nam iz centrale poslali komisiju Babić/Martinović/Vulin.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SunZero said:

nisam gledao i osecam se sjajno povodom toga

 

prva EL/EC tekma koju sam propustio a da nisam bio sprecen da gledam, jednostavno sam odlucio da ne mucim sebe

 

Meni je ovo oprostajna tekma u EL.

 

Pogledacu jos plej of u aba/kls ako se plasiramo i to je to od mene za ovu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

 

Partizan se ne bruka nigde, prvi favorit za osvajanje EC kupa.

 

I mi smo bili prosle godine prvi favorit, pa onda cetvrti,....

1 hour ago, uini said:

 

 

al slatko je sto ste se u zvezdinom brukanju setili da polovite budzet partizanu. oni su prvi trenutno, imaju 4-1 u t16

 

(ako se neko seti kako je to ec, odmah da kažem da ćemo verovatno moći da testiramo isti dogodine  : ))

 

To je ove godine, ranije su ispadali jos u prvom kolu sa budzet su uvek imali. Zato bez obzira na tim, nepotrebno se upumpavaju drzavne pare i u jedan i u drugi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, I, Ja Sam Laki said:

Ne interesuje me "ta" klubska pripadnost. Uvek pisem da bi klubovi trebalo da se privatizuju, i da sami sebi zaradjuju pare. 

 

znam slaviša ali to je priča kao da smo upravo pali s'marsa

 

i ja se slažem kao i svi drugi, pratili sport ili ne

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...