Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Za 5 minuta na parketu Kuz donosi više od 20+ min Odzoa na parketu ( o odbrani pika Odzoa i da ne pišemo)!

 

Kuzmic je imao neke odlične partije, kako mu tada fizička sprema nije bila očajna i problem?

 

Svako ko se ikada i poluprofesionalno bavio "sportom" zna da su ovi Sarcevi redovi ortodoxna glupost.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je kriv Nebojsa Covic sto je FIlip bio u timu toliko su krivi i Tomic i Sakota sto su to prihvatili. Setimo se koliko je Tomic insistiirao da Filip bude u timu, mislio je da ce time da se dodvori gazdi i kupi sebi buducnost, ali su onda stvari krenule nizbrdo. Setimo se i Sakote koji je rekao da je teranje Filipa najveca nepravda koju je on video u njegovoj karijeri.

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znaci. Kuzmicevo telo je jos ocigledo slabo da izdrzi kontinuirana putovanja, treninge i igranje u kontinuitetu.

Plus je sigurno i psihicki pao nakon saobracajke pa odmah i gubitka oca.

Ne treba ga siliti ako ne moze, videti sta je najbolje za obe strane i teraj dalje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, StephenBob said:

Koliko je kriv Nebojsa Covic sto je FIlip bio u timu toliko su krivi i Tomic i Sakota sto su to prihvatili. Setimo se koliko je Tomic insistiirao da Filip bude u timu, mislio je da ce time da se dodvori gazdi i kupi sebi buducnost, ali su onda stvari krenule nizbrdo. Setimo se i Sakote koji je rekao da je teranje Filipa najveca nepravda koju je on video u njegovoj karijeri.

 

Najkrivlji je Čabarkapa Žarko direktor sportski. On je zadužen za dolazak I odlazak I ostanak... ako ćeno već da se francuskosobaricamo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stoned Laki21 said:

 

Najkrivlji je Čabarkapa Žarko direktor sportski. On je zadužen za dolazak I odlazak I ostanak... ako ćeno već da se francuskosobaricamo.

 

Cabarkapa je ikebana i ne pita se nista. Ovi treneri su mogli da kazu "ne", ili da jednostavno ne prihvate posao u Zvezdi. Ali oni su pristali da budu poltroni.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Dies at the End said:

Za 5 minuta na parketu Kuz donosi više od 20+ min Odzoa na parketu ( o odbrani pika Odzoa i da ne pišemo)!

 

Kuzmic je imao neke odlične partije, kako mu tada fizička sprema nije bila očajna i problem?

 

Svako ko se ikada i poluprofesionalno bavio "sportom" zna da su ovi Sarcevi redovi ortodoxna glupost.

A za nas sto smo bili profesionalci smo iskljuceni iz rasprave,

 

na 19 utakmica na kojima je nastupao Kuzmic , na 6 nije imao ucinak a tice se poena, na poslednja tri nastupa u El , igrao protiv Efesa dok na poslednja dva nije igrao.

 

Neka bude da su amateri doneli odluku a poluprofesionalci i profesionalci na forumu bolje znaju,   a pogotovo sam Kuzmic koji je by the way se slozio sa tom odlukom a na isti predlog Ojo i Jovanovic nijednom nisu hteli da pristanu.

 

 https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=003479&seasoncode=E2019

 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

 

 

Neka bude da su amateri doneli odluku a poluprofesionalci i profesionalci na forumu bolje znaju,   a pogotovo sam Kuzmic koji je by the way se slozio sa tom odlukom a na isti predlog Ojo i Jovanovic nijednom nisu hteli da pristanu. 

 

šta je tačno sličnost između situacije kuzmića i njegove saobraćajne nesreće i oja i jovanovića?

oni se nisu složili sa odlukom da odu u fmp a kuzma jeste?

 

ako si na to mislio, imam makar još 2 do 3 pitanja na temu.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

šta je tačno sličnost između situacije kuzmića i njegove saobraćajne nesreće i oja i jovanovića?

oni se nisu složili sa odlukom da odu u fmp a kuzma jeste?

 

ako si na to mislio, imam makar još 2 do 3 pitanja na temu.

Pitaj nekog drugog ko ima informacije , ja ih nemam pa da ti ne oduzimam tvoje slobodno vreme. 

Link to comment
Share on other sites

Najiskrenije sam nezadovoljan kako se odvija situacija u nasoj Zvezdi... Ne vidim neku svetlu buducnost, previse je konfuznih i haoticnih poteza doneseno ove sezone. Naravno, neko sad moze reci "seti se gde smo bili 2011god". Slazem se da je ovo bolje nego ono sto je bilo 2011god, ali mi smo vec tri sezone u slobodnom padu, i samo se ceka da tresnemo od zemlju i da se slomimo potpuno, a onda nakon toga i vratimo u neku novu 2011 godinu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Mislim da ce neko od stranaca dobiti pasos.

Haha, pa vec je dobio , vidis valjda da ih ima 5 na spisku plus Djenka.

 

Kada moze Mozli za tri meseca zasto ne bi mogao i kod nas da dobije................................................. svaki osim Bilija. 

Link to comment
Share on other sites

Meni žao FMP-a, keve mi. Usraše ih sa tatinim sinom a taman su imali super hemiju u ekipi i igrali timski. Kuz bi već mogao da im pomogne. Želim im da uzmu kup i da ne moraju da se sklanjaju Zvezdi u finalu ako do tog meča dođe jer prvo Zvezda treba da izbaci Megu a onda i FMP čeka Partizan. I Mega i FMP imaju svoje šanse.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Šarac said:

A za nas sto smo bili profesionalci smo iskljuceni iz rasprave,

 

na 19 utakmica na kojima je nastupao Kuzmic , na 6 nije imao ucinak a tice se poena, na poslednja tri nastupa u El , igrao protiv Efesa dok na poslednja dva nije igrao.

 

Neka bude da su amateri doneli odluku a poluprofesionalci i profesionalci na forumu bolje znaju,   a pogotovo sam Kuzmic koji je by the way se slozio sa tom odlukom a na isti predlog Ojo i Jovanovic nijednom nisu hteli da pristanu.

 

 https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=003479&seasoncode=E2019

 

 

 

Polako s napušćanje foruma I s izbegavanje odgovori metodom uvređena mlada.

 

 

Znači  lekari rekli da Kuz nije fit do Februara, al da moze da počne s treningom u oktobru, pa su se svi dogovorili da počne da igra u oktobru iako je jedva ostao živ I nije fit da igra najkvaliternije evropsko takmičenje maltene do samog kraja I svi su se složili da je to skroz ok I legitimno?  Koliko je ok I legitimno gledamo 3 meseca posle svega toga, cele EL, 3 utakmice do kraja ABA lige: Kuz I klub prave dogovor da je možda najbolje po sve ovih dva meseca da se posveti sebi I da dobije adekvatne minute u FMPu, jer ovo sa mrcvarenjem ne ide baš najbolje po sve u klubu, pa I po složenog sa tim Kuzmića.

 

Jel sam ja to razumeo kako valja? Da se sve radilo uz Kuzmićevu saglasnost i odobravanje iako smo mi pored malih ekrana videli od samog starta, uz minijaturne bljeske povremene, da je Kuzmić klasičan non factor na terenu? 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Markoss said:

 

Nema veze. Nek izgubimo i sad od raspale Cedevite, pa da imamo sistem naredne tri godine. 

 

Ovako cemo da izgubimo od raspale Cedevite, Covic ce da uzme jos 2,3 klinca, da se vrati u FMP i bude u fazonu- vreme je za mladje. A mi cemo da igramo fiba ls sa Potom na pleju. 

 

Radonja je ziheras i nije trener za el. Imao je u on dosta skupe tipove pa nista nije umeo da uradi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...