Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Kankkunen said:

Kapiten kaže da je stanje alarmantno, to su ozbiljne stvari ... đavo je odneo šalu :classic_laugh:

 

jedino sto je zaista alarmantno su kapiten i njegov retardirani ortak iz detinjstva, niko drugi u timu nije sporan. sve su to dobri igraci, samo treba izvaditi ova dva kancera.

ali naravno da ce doktor radije promeniti sve ostale nego njih dvojicu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mfmilan said:

 

Na 1:09 do kraja, u trenutku kad se Mavra dize na sut, cuje se "Daj uvodi Filipa vise", Mavra pogadja, Gavrilovic prijavljuje izmenu zapisnickom stolu dok je Sakota okrenut ledjima i nema pojma o toj izmeni.

 

Jbm mu mater, možda mi slušalice ne rade ali ja ne čuh ovo :lol_2:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mfmilan said:

 

Na 1:09 do kraja, u trenutku kad se Mavra dize na sut, cuje se "Daj uvodi Filipa vise", Mavra pogadja, Gavrilovic prijavljuje izmenu zapisnickom stolu dok je Sakota okrenut ledjima i nema pojma o toj izmeni.

Ne znam gde ti to čuješ, izmena je bila spremna i pre tog momenta

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

 

čekaj, Ti si omnipotentan, dovoljno da se porediš sa celom temom na forumu. nije da me iznenađuje, samo primećujem koliko si veliki boro, što bi rekao @HAMMER

 

Nisam svemoguć Vini, mada da sam kojim slučajem odrastao u ovakvoj sredini, tačnije okružen ovakvim ljudima, teško da bih izbegao da razvijem kompleka boga, jer kad jedna osoba može da osmisli i razvije u svojoj glavi više kombinacija nego barem stotinak koje redovno ovde pišu, svaka sa svojom individualnošću i različitim interesovanjima i talentima, onda je to znak da nešto debelo nije u redu. 😕

 

A najiskrenije, nikad sebe nisam smatrao za genija, niti sam dobijao previše takvih pohvala, naročito ne nakon završetka školovanja (pre fakulteta).

Samo, situacija je takva, što bi jedan od mojih nekadašnjih kolega sa basketa rekao "ponekad se osećam kao da vodim konverzaciju sa amebom ili tako nekim prostim oblikom života". :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Haggard said:

ovo je sa vesninog foruma, ne znam koliko je pouzdano

 

 

ali bice bas zabavno ako stvarno oteraju 5 stranaca odjednom. takva finansijska pozitiva nije jos zabelezena u istoriji kosarke.

Bas da vidim kako ce da prihoduju od Gistovog dvogodisnjeg vrednog milionce...skinuce im gace, i neka ce😎

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2019 at 10:45 PM, n4l1m said:

ko je rekao da ga uopste cekamo, sve ide svojim tokom..

cak ni na jebenim priprema, nije fokus bio da se on razigrava™, vec se moralo  ispostovati 20 minuta za celavog govnara..

sad kad je krenula sezona, zna se scenario.. zo ce se vaditi na svaku gresku, greske veprine ce se trpeti dok se utakmica na izgubi, pa ce se pametni tomic setiti da stavi jenkinsa na keca.. nakon par utakmica, vepar ce i dalje gresiti i biti drzan u igri, jenkins ce biti prebacen na keca, dok ce zo biti skrajnut..

time ce se(sa jenkisom) resiti prva polovina pleja..  dok ce vepar i dalje igrati useravati utkamicu, pa kad je bas dobro usere, umesto nega ce ulaziti davidovac.. and so on.. svi ce se izredjati i izmenjati, od 1 do 5, samo se filip retardirani covic nece skloniti, jebao mu pas mater i njemu i tomicu!

:fantom:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

 

 

Gde si Tica matori, 100 godina! :s_d:

Ti mora da si se najviše obradovao novom forumu, sad možeš da cepaš koliko god ti se puta ćefne na dan. 😁😂

 

Nego, deder raspal'de ono jedno tvoje remek delo iz Paint-a, da vidimo kako novi sastav izgleda na papiru (virtualnom doduše). :default_coffee:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Dobro, možemo li onda jednom da čujemo, šta je to tebi (mogu i ostali da odgovore) kao navijaĉu ovog kluba važno i šta bi te ispunilo i učinilo srećnim? Koji je rezultat u pitanju, koji trofej, pa da vidimo da li postoje realne mogućnosti za takvo nešto?

Može tako?

Jednostavno pitanje koje iziskuje jednostavan odgovor.

Nadam se da me ovaj put nećeš izneveriti. 😊

Toliko se trudis i upinjes da prosto covek  mora da pomisli da si placen za to. Zamolio sam te da me zaobidjes i nisam promenio misljenje, ali sa zadovoljstvom cu da ti odgovorim. Ovog trenutka mi je vazno da Covic i njegova svita odjebu od naseg kluba(naseg, ne njegovog j sina mu) . Imao je taj Covic od mene i ostalih godinama napacenih navijaca bezrezervnu podrsku, gledali smo kroz prste za mnoge stvari i verovali da je on najbolji za Zvezdu, razumeli da nekada mora da laze i obmanjuje, razumeli svu problematiku i podrzavali borbu protiv raznoraznih neprijatelja. Klub od odlaska Dejana strmoglavo pada, a ove godine je dotakao dno. Kada kazem dno, ne mislim u rezultatskom smislu niti mislim da bilo koji trofej ove godine, pa i svi moguci mogu taj utisak da poprave. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mfmilan said:

 

Na 1:09 do kraja, u trenutku kad se Mavra dize na sut, cuje se "Daj uvodi Filipa vise", Mavra pogadja, Gavrilovic prijavljuje izmenu zapisnickom stolu dok je Sakota okrenut ledjima i nema pojma o toj izmeni.

 

On 12/16/2019 at 10:23 AM, Laki21 said:

Da ne bude da je Tito nešto izmislio, čitati do kraja.

 

A zatim može da nastupi Boro sa prijateljima i objasni šta je prava istina.

 

 

https://sportnet.rtl.hr/sportnetklub/kosarka-2/kk-zadar-2019-20-358525/p5926245/#poruka5926245

 



Zanimljiv trenutak kada je Baron promašio dva bacanja, a Nebojša Čović se digao i sočno mu opsovao mamu. 

U zadnjoj četvrtini viče Šakoti: "Daj uvodi Filipa više!" Sljedeći napad, Filip ulazi.

 

Jbg, ispada da si negde nešto video i sad pokušavaš da iskonstruišeš ali ne znaš da su činjenice već objavljene na temi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...