Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Што се Пецарског тиче, у Партизану су баш великих проблема имали са њим, али и поред свега мислим да су га се рано одрекли. Срећа па смо ми имали стрпљења за Боришу који је сличне ствари пролазио, и ево где је сада. Истом сценарију се надам са Марком. Треба бити упоран и истрајан до краја, дечку није ни 20 година, а добитак је немерљив. И у погледу репрезентације, и у погледу Звезде као клуба. 

Пецарски, Симанић, Петрушев, Покушевски су та нека млађа екипа која би требала носити репрезентацију у будућности 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pero_Cameron said:

Dakle, EL za Zvezdu pocinje 3.oktobra, a taj tv kanal koji jos nije osnovan vec treba krajem meseca/pocetkom oktobra da krene sa radom ce preuzeti SK-u utakmice Zvezde? Rekao bih premalo vremena za realizaciju prenosa tako da tinja nada da cemo gledati EL i ove sezone na SK.

Pa te prenose će svakako raditi ljudi sa SK-a 😁

Link to comment
Share on other sites

Ali Bili ludak 😍

 

Kao u akcionom filmu biva gurnut sa vrha nebodera,  vadi pracku, zateze je, a sve to na ledjima dok ga zemlja vuce sebi. Pogadja negativca po sred cela, saltom ispravlja telo i doskace kod peraca prozora. Naravno sve to uz mnostvo efekata kao u prosecnom holivudskom filmu. Samo fali jos neka sexi plavusa. 😁

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

realno nismo videli nista specijalno..

zo ocigledno nije neki suter, al nije pokazao ni da je neki asistent, al polako, bumo vidli.. ovo je neka sredina sto je danas pruzio, ocekujem mnogo bolje..

sa derikom je jedino pitanje dal ce imati strpljenja u prihvatanju timske igre, nema dvojbe da je dobar igrac..

za jenkinsa nije ni bilo sumnje, ma koliko da je imao usranu sezonu bilo gde, kod nas ce uvek biti svoj na svome..

najjaci utisak je gist, tako da ako ostane dobar u glavi i ako ga zdravlje posluzi, isplatice se svaki cent u njega ulozen..

:default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BojanaCZV said:

a mozemo jednom da batalimo taj underdog pristup.

 

Cekaj, kad smo se mi u ABA krili od price da idemo na trofej. Nije se ni Tomic prosle, ni Alimpije pretprosle uvijali u neke oblande. O Radonjinoj eri da ne govorimo.

Ili se misli o navijacima? To je vec drug stvar.

 

Inace, ima mnogo toga istinitog ili bar realnog u ovim nazovi redovnim skepticnim postovima.

Hijerarhija u timu?

Duzina sezone, ko nece biti izduvan kad bude kraj sezone?

Kako vrsiti rotacije ovolikog rostera?

Konkurencija? U EL nikad jaca u novom formatu. A i ABA top timovi najbolji u zadnjih 10 sezona, tj. od 2010.

 

Eto, za mene dovoljno pitanja da se ne zalijecem jos dugo dugo vremena.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pepe sancez said:

Cekaj, kad smo se mi u ABA krili od price da idemo na trofej. Nije se ni Tomic prosle, ni Alimpije pretprosle uvijali u neke oblande. O Radonjinoj eri da ne govorimo.

Ili se misli o navijacima? To je vec drug stvar.

 

Inace, ima mnogo toga istinitog ili bar realnog u ovim nazovi redovnim skepticnim postovima.

Hijerarhija u timu?

Duzina sezone, ko nece biti izduvan kad bude kraj sezone?

Kako vrsiti rotacije ovolikog rostera?

Konkurencija? U EL nikad jaca u novom formatu. A i ABA top timovi najbolji u zadnjih 10 sezona, tj. od 2010.

 

Eto, za mene dovoljno pitanja da se ne zalijecem jos dugo dugo vremena.

 

naravno o navijacima 😄

Link to comment
Share on other sites

Mojih 5 centi:

prva kvalitetna grupa (u svim grupama rangiram i pisem timove redosledom po kvalitetu - moje misljenje, naravno):Barsa, Fener, Real

Druga - Efes, CSKA, Pao, Himki

Treca - CZV, Makabi, Oly, Baskonia, Armani, Bajern

Cetvrta - Zalgiris, Valensija, Zenit, Asvel, Alba

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, pepe sancez said:

Cekaj, kad smo se mi u ABA krili od price da idemo na trofej. Nije se ni Tomic prosle, ni Alimpije pretprosle uvijali u neke oblande. O Radonjinoj eri da ne govorimo.

Ili se misli o navijacima? To je vec drug stvar.

 

Inace, ima mnogo toga istinitog ili bar realnog u ovim nazovi redovnim skepticnim postovima.

Hijerarhija u timu?

Duzina sezone, ko nece biti izduvan kad bude kraj sezone?

Kako vrsiti rotacije ovolikog rostera?

Konkurencija? U EL nikad jaca u novom formatu. A i ABA top timovi najbolji u zadnjih 10 sezona, tj. od 2010.

 

Eto, za mene dovoljno pitanja da se ne zalijecem jos dugo dugo vremena.

Ne bih se bas slozio. Slazem se za konkurenciju, tj da su se poboljsali. Samo Crvena Zvezda ima x4 najjaci tim na papiru nego bilo kad u istoriji. Jednostavno je tako.

 

U EL imamo objektivne sanse, samo Oly i Pao po meni su slabiji nego inace. Valensija, Zenit, Alba, Bayern i Asvel nisu timovi za borbu za PO. CSKA je prosao remont..Ne bih se slozio da je EL nikada jaca. Real, Barsa, Fener su nedodirljivi i dosta jaci..Sa ostalim se moze igrati.

 

ABA npr Mornar je smece od tima, ta Primorska je jaca od njih duplo. Istina je da su se timovi ojacali i da dobro izgledaju u pripremnim mecevima ali se mora istaknuti da i mi imamo daleko bolji tim sa 15-16  odlicnih igraca. Proporcionalno se jacalo ali cak i u jacanju smo ih pretekli🙆‍♂️

 

Ne treba se zalecati, ali sa ovim timom da odbijas odgovornost ogromnog favorita u ABA i nekog ko treba da se bori za F8 je suludo. Koliko para, toliko i muzike, uvek bilo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gluposti su reci da imamo najaci roster u istoriji sa ovakvom pozicijom 1. O Civicu junioru smo valjda apsolvirali. Lorenza necu jos uvek detaljnije komentarisati, bar ne bez 2 3 takmicarska meca. Ono sto znamo da je cinjenica je da u evropi nikada nije igrao, a u NBA je bio marginalac dok je tamo boravio. Kad nije, onda je bio u razvojnoj ligi gde se individualno takmice za sto bolju statistiku, cak i saigraci medju sobom. Dakle daleko od takmicarske kosarke u smislu u kom mi shvatamo takmicenje.

 

Kako ce se pokazati kod nas, da li ce se expresno navici na druga pravila, treninge, drugi sistem rada, na rad trenera, uopste na zivot u Evropi, to tek treba da vidimo.

 

Uzgred, onaj delic iz samo jedne prijateljske uzakmice nije da me je odusevio. Retko kad u stavu, Gist se baca na parket po loptu, a njemu kolena ispravljena i ceka da vidi sta ce se desiti. Nije samo ta sizuacija, bilo je jos par. Ako je samo ova utakmica, pa je do nekog umora od priprema, onda gresim dusu. Ali ako je navika iz razvojne lige, onda to mora da promeni.

 

Dalje, Tomic crta zadnji ili prezadnji napad, cak i Derika koji je zbog gluposti poljubio klupu u trecoj cetvrtini i nije se vise vracao, dakle cak i njega vrlo zanima koja ce se akcija odigrati, a Lorenzo ni da virne i dva metra iza Tomica stoji. Opet, moguce da je to eto igrom slucaja ispalo tako, ali kad dobijete rukija u evropi, a jos na poziciji organizatora, onda ste valjda previse oprezni i merite mu svaki korak. Videcemo, ovo je briga za svaki slucaj. 😄 Bice valjda dobro sa Lorenzom.

 

Da ne bude da sam video samo negativne stvari, ima zajeban dribling i ocigledno dosta jak ulaz, sto je i ocekivano s obzirom na fizikalije. Ali bas zato mora da bude agresivniji i da koristi ta svoja oruzja, al rekoh, moguce da je ta rezervisanost samo do umora, ovo su mu prve pripreme u ovakvom jednom sistemu.

 

Zato polako sa istorijskim ocenama, bar dok se Lorenzo skroz ne skapira sa ekipom, dok Derik ne pokaze da pauza od 1,5 sezone nije ostavila preteran trag, dok Kuz ne pokaze da moze biti onaj szari Kuz i pored ove nesrece i dve godine neigranja. Ima tu da se poslozi ihaha pa da se sudi o poretku u istoriji.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, krzna said:

Mojih 5 centi:

prva kvalitetna grupa (u svim grupama rangiram i pisem timove redosledom po kvalitetu - moje misljenje, naravno):Barsa, Fener, Real

Druga - Efes, CSKA, Pao, Himki

Treca - CZV, Makabi, Oly, Baskonia, Armani, Bajern

Cetvrta - Zalgiris, Valensija, Zenit, Asvel, Alba

Kanda ti se nesto misljenje promenilo posle jucerasnje utakmice?😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pavaroti said:

Ne bih se bas slozio. Slazem se za konkurenciju, tj da su se poboljsali. Samo Crvena Zvezda ima x4 najjaci tim na papiru nego bilo kad u istoriji. Jednostavno je tako.

 

U EL imamo objektivne sanse, samo Oly i Pao po meni su slabiji nego inace. Valensija, Zenit, Alba, Bayern i Asvel nisu timovi za borbu za PO. CSKA je prosao remont..Ne bih se slozio da je EL nikada jaca. Real, Barsa, Fener su nedodirljivi i dosta jaci..Sa ostalim se moze igrati.

 

ABA npr Mornar je smece od tima, ta Primorska je jaca od njih duplo. Istina je da su se timovi ojacali i da dobro izgledaju u pripremnim mecevima ali se mora istaknuti da i mi imamo daleko bolji tim sa 15-16  odlicnih igraca. Proporcionalno se jacalo ali cak i u jacanju smo ih pretekli🙆‍♂️

 

Ne treba se zalecati, ali sa ovim timom da odbijas odgovornost ogromnog favorita u ABA i nekog ko treba da se bori za F8 je suludo. Koliko para, toliko i muzike, uvek bilo..

Stvarno bi tako lako nas stavio ispred Bajerna? Necu da mracim, ali ne valja previse hajpovati, videli ste svetsko. I Alba ima ozbiljnog trenera sa specificnim stilom kosarke , mogu svakog da iznenade.

Imamo super tim, ali da se ne zalecemo previse.

 

Link to comment
Share on other sites

Што се Пецарског тиче, у Партизану су баш великих проблема имали са њим, али и поред свега мислим да су га се рано одрекли. Срећа па смо ми имали стрпљења за Боришу који је сличне ствари пролазио, и ево где је сада. Истом сценарију се надам са Марком. Треба бити упоран и истрајан до краја, дечку није ни 20 година, а добитак је немерљив. И у погледу репрезентације, и у погледу Звезде као клуба. 

Пецарски, Симанић, Петрушев, Покушевски су та нека млађа екипа која би требала носити репрезентацију у будућности 


Na sta mislis kad kazes da su imali problema sa njim? U pogledu njegovih radnih navika i profesionalizma, nezadovoljstvom minutazom, karakterom, stavom, itd?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...