Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

15 minutes ago, Dingospo90 said:

 


Na sta mislis kad kazes da su imali problema sa njim? U pogledu njegovih radnih navika i profesionalizma, nezadovoljstvom minutazom, karakterom, stavom, itd?

 

 

U pogledu da je decko idiot. Da je mislio da ne rade dobro sa njim u megi, nije bio zadovoljan u bajernu, pa sad nije zadovoljan ni u partizanu. Da je vecito nezadovoljan. Radne navike nula. Niko u ekipi ne moze ocima da ga vidi. Novica par puta hteo da ga prevaspita itd. itd. Bukvalno su jedva docekali da ga se rese

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Mile1 said:

Insajd informacije :heart:

 

24 minutes ago, Nate said:

 

U pogledu da je decko idiot. Da je mislio da ne rade dobro sa njim u megi, nije bio zadovoljan u bajernu, pa sad nije zadovoljan ni u partizanu. Da je vecito nezadovoljan. Radne navike nula. Niko u ekipi ne moze ocima da ga vidi. Novica par puta hteo da ga prevaspita itd. itd. Bukvalno su jedva docekali da ga se rese

 

Ovaj deo tesko da je insajd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Mile1 said:

Insajd informacije :heart:

 

5 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

 

Ovaj deo tesko da je insajd.

 

Nikad se nisam bavio insajderisanjem ali ove informacije dolaze direktno sa izvora i to iz dva kluba. Ako neko ima neku informaciju iz bajerna slobodno nek je objavi

Link to comment
Share on other sites

Znači ipak ga oni nama šuknuli i pritom su još jedva dočekali da se otarase jednog talentovanog ali razmaženog deteta od 19 godina. Pa tako reci Nate da te svi razumemo.

Niko se ne odrice takvog potencijala bez valjanog razloga, pogotovo jer sam uveren da su u Partizanu znali da ce ovaj verovatno u Zvezdu.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Znači ipak ga oni nama šuknuli i pritom su još jedva dočekali da se otarase jednog talentovanog ali razmaženog deteta od 19 godina. Pa tako reci Nate da te svi razumemo.

Nigde nisam napisao da su nam ga suknuli. Procitaj moj post na temi fmp pa zovi koga hoces.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Laki21 said:

 

Najviše su me dojmile kretnje u odbrani našeg Pit Bull-a na od 3:20

 

Odrobijace ga Vesna kad se vrati kuci. Toliko truda ulozeno u kopiranje meal plana sa pansport foruma da bi se mali igrao kosarke sa velikim momcima i opet nista. 

 

Ali kako ga je ruzno vidjeti na parketu. Sve momcine od brda odvaljene i jedna bradata cufta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali meni je fascinantno da mališan čak ni na prijateljskoj utakmici ne pokušava da igra odbranu. Nijedno probijanje bloka, nijedan pokušaj da isprati svog igrača. On momentalno čim vidi da protivnički centar dolazi u blok, zove switch. E sada dok on pokaže ostalima ko će koga da preuzme, mi u 90% slučajeva ostavljamo jednog protivničkog igrača samog. Mislim ja razumem da on ne može da igra odbranu, ali probaj barem majku mu. Kada ćeš ako ne sada kada su prijateljske.

Link to comment
Share on other sites

Za udžbenike.

 

giphy.gif

Hahahahahaha, ja ovo tek sad vidim. Pazi ga baja kako ostavlja spanulisa samog i onda mu je još neko drugi kriv. Kao morali su DeDa i Boriša da pokriju ovo. Jebe se njemu za sve, daj da na Wikipediji piše da je igrao EL.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Stvarno bi tako lako nas stavio ispred Bajerna? Necu da mracim, ali ne valja previse hajpovati, videli ste svetsko. I Alba ima ozbiljnog trenera sa specificnim stilom kosarke , mogu svakog da iznenade.

Imamo super tim, ali da se ne zalecemo previse.

 

Ne kazem da ce biti tako, ali mi izgleda da bi trebalo biti tako. Alba mi trenutno cak izgleda jace od Bayerna.Imaju dugu rotaciju i dosta mogu kombinovati. Nemaju bas nikakav pritisak rezultata, sa druge strane Bayern je napravio poprilicno cudan tim. Fizicki jak, bez mnogo tehnike i ljubavi sto bi se reklo.  Zvezda ima mnogo bolje strane igrace, iskusnije i bolju pomoc publike koja moze biti presudna u ovom slucaju. Razlike nisu velike,ali su ipak vidljive.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Big Ticket said:

Крви ће нам се напити. 

Sada ce Sarac da se pojavi upisom tipa: " Covic drzi svlacionicu, trudi se na treninzima. Tomic ima najvise poverenja u njega, zato je i odigrao jucerasnju zavrsnicu on, a ne Lorenzo"

Edited by Zizu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...