Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

 

svaki minut u igri kompleksaša neiživljenog je strašno blamiranje ekipe, grba i generalno srpske košarke.

ako smo se preračunali sa Lorenzom ili ispadne iz stroja, rodiće po mečku i Beron i Đenka dok Tomić shvati da su tikve već zasađene,

a Zvezda će blejati po Evropi sa butalnim rosterom ali opet pleja bez...sims familijar...EC...Kina...ko da nas ureko neko.

 

prihvatio bi tri podgrejana Kešelja sa garantovanim minutama samo da ga ne gledam jer nam sada treba na terenu kao govno u bazenu.

 

kupi Nebojša više tu Zvezdu pa da možemo svi da ti ga duvamo...

kud se i ovaj tvoj ne uhvati za rvanje il dizanje tegova...eboga otac blesavi.

 

izvinjavam se što kiselim ove stranice ali tek sam sada odgledao tekmu.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Helmet said:

E za ovo je doveden Gist, kakva rutina u odlucujecem momentu utakmice. Ima pozitivnih momenata u nasoj igri, ali odbrana moze bolje.
Ovo nam je pokazna vezba kako cw da nas trpaju preko Covica, Spanulis dve trojke opusteno preko njega, lik je smesan u odbrani, a koliko vidim imace minutazu. Ne znam sta da mislim, strah mw da ne bude ona narodna "svaki lanac je jak, koliko i njegova najslabija karika".
 

 

Covic jednostavno ne moze da igra u evroligi i u slucaju da bude imao pristojnu minutazu to ce biti direktni pucanj u sopstvenu nogu i biranje nepotizma iznad rezultata tima.

 

Jasno je da ce najverovatnije ekipa i sa njim da osvoji domace trofeje i da bude negde oko 12. mesta u evroligi, ali to je zato sto Covic junior ima najkvalitetnije saigrace u skorasnjoj istoriji kluba koji mogu da se bore za vise od 12. mesta u evroligi i tih domacih trofeja.

 

18 hours ago, Pero_Cameron said:

Dakle, EL za Zvezdu pocinje 3.oktobra, a taj tv kanal koji jos nije osnovan vec treba krajem meseca/pocetkom oktobra da krene sa radom ce preuzeti SK-u utakmice Zvezde? Rekao bih premalo vremena za realizaciju prenosa tako da tinja nada da cemo gledati EL i ove sezone na SK.

 

Koliko sam razumeo, EL ce da bude na SK, odnosno svi mecevi osim CZ?

 

18 hours ago, Firga said:

Ali Bili ludak 😍

 

Kao u akcionom filmu biva gurnut sa vrha nebodera,  vadi pracku, zateze je, a sve to na ledjima dok ga zemlja vuce sebi. Pogadja negativca po sred cela, saltom ispravlja telo i doskace kod peraca prozora. Naravno sve to uz mnostvo efekata kao u prosecnom holivudskom filmu. Samo fali jos neka sexi plavusa. 😁

 

Koji su bas tad poceli da padaju sa prozora?

 

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Stvarno bi tako lako nas stavio ispred Bajerna? Necu da mracim, ali ne valja previse hajpovati, videli ste svetsko. I Alba ima ozbiljnog trenera sa specificnim stilom kosarke , mogu svakog da iznenade.

Imamo super tim, ali da se ne zalecemo previse.

 

 

Nema ovo veze sa SP. Na prvenstvu je Srbija imala jednu od najboljih ekipa, bila favorit, mi smo bili nesto kao Barcelona u evroligi.

 

Zvezda je kao Argentina u kosarci, moze sa svima da igra, ali je i cetvrtfinale uspeh.

 

Preteruje se i u jednom i u drugom smeru. Jasno je da ove sezone ne moze da se prica kako "ABA ima prioritet" (jer imamo veliki broj kvalitetnih igraca i zna se da su oni dovedeni da budemo sto ravnopravniji sa evroligasima), ali ne moze da se prica i da je neuspeh ako ne budemo 8. ili 10.

 

Naprotiv, kao svih ovih godina, a pogotovo ove, cilj kluba su domaci trofeji i neuspeh je ako oni izostanu, a ne ako ne izostane TOP 8. Sa druge strane, evroligaske utakmice svakako imaju prioritet nad prosecnim protivnikom u ABA ligi koga mozemo da dobijemo i sa drugom petorkom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ove sezone pobjednik ABA ne dobija direktno mjesto u EL, nego EL zove koga hoće. To bi trebalo da bude šampion, ali ne mora da znači. A možda ABA i potpuno izgubi EL mjesto (zbog Londona npr.). Tako da je teško reći da jd ABA prioritet. Možda Zvezdi više bude značilo kako se pokaže u EL, nego da osvoji ABA. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Otvorite napokon ekstra temu o Filipu, pa da mogu ljudi i dalje da svakodnevno recikliraju dve iste fore, inace ode topik u pm.

 

brat, na ovom topiku od 20 strana 18 je bilo posveceno kablovskim operaterima, tako da ono - nek te ne brine odlazak u pm :classic_biggrin:

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kalistenika u rutini said:

 

brat, na ovom topiku od 20 strana 18 je bilo posveceno kablovskim operaterima, tako da ono - nek te ne brini odlazak u pm :classic_biggrin:

 

 

To je barem bilo nesto novo i bitno, a ovo svakodnevno ponavljanje jednog te istog fazona nije. Niti ce Filip da ode, niti ce to pljuvanje na maticnoj temi nesto da promeni (posto vidim da se niko stvarno ne hvata bojkota), niti ce on naprasno postati dobar igrac. A bilo bi lepo kad bi se moglo procitati nesto o klubu, nesto pametno, kosarkasko itd. Kome je zadovoljstvo da trosi svoje vreme neka slobodno onda poliva Filipa po ceo dan, a mi ostali necemo morati lupom da trazimo smislenu rec medu svim "forama".

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

svaki minut u igri kompleksaša neiživljenog je strašno blamiranje ekipe, grba i generalno srpske košarke.

ako smo se preračunali sa Lorenzom ili ispadne iz stroja, rodiće po mečku i Beron i Đenka dok Tomić shvati da su tikve već zasađene,

a Zvezda će blejati po Evropi sa butalnim rosterom ali opet pleja bez...sims familijar...EC...Kina...ko da nas ureko neko.

 

prihvatio bi tri podgrejana Kešelja sa garantovanim minutama samo da ga ne gledam jer nam sada treba na terenu kao govno u bazenu.

 

kupi Nebojša više tu Zvezdu pa da možemo svi da ti ga duvamo...

kud se i ovaj tvoj ne uhvati za rvanje il dizanje tegova...eboga otac blesavi.

 

izvinjavam se što kiselim ove stranice ali tek sam sada odgledao tekmu.

 

 

 

 

 

Neko juče reče da je Lorenco delovao nezainteresovano na tajm autu.

Brate mili, pa da ja da sam na njegovom mestu, Svinjče igra završnicu i blamira se a ja grejem klupu, pa izašao bih iz hale a ne samo da bi mi sevao paja šta ova priča na tajmu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

 

To je barem bilo nesto novo i bitno, a ovo svakodnevno ponavljanje jednog te istog fazona nije. Niti ce Filip da ode, niti ce to pljuvanje na maticnoj temi nesto da promeni (posto vidim da se niko stvarno ne hvata bojkota), niti ce on naprasno postati dobar igrac. A bilo bi lepo kad bi se moglo procitati nesto o klubu, nesto pametno, kosarkasko itd. Kome je zadovoljstvo da trosi svoje vreme neka slobodno onda poliva Filipa po ceo dan, a mi ostali necemo morati lupom da trazimo smislenu rec medu svim "forama".

 

Brate mili. Igramo sa Olijem, par minuta do kraja, nerešeno, Tatin sin se luftira na terenu i primamo preko njega dve uzastopne trojke kao preko hoklice (vidi gif). 

 

Elem, hoklica, pardon, Tatin sin ostaje na terenu dok ostali vade kestenje iz vatre.

O kakvom smislu onda pričamo, svega ti?

O kakvim taktičkim zamislima, kurcima palcima?

 

Znaš kako ovo izgleda? Ubio si se od truda i uložio hrpu para da dizajniraš fenomenalan auto, ali nekim slučajem na mestu upravljača umesto volana ti je ugrađena mlohava kita. Pa ti sad izvoli i sedi i vozi i uživaj u vožnji.

Edited by Laki21
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Brate mili. Igramo sa Olijem, par minuta do kraja, nerešeno, Tatin sin se luftira na terenu i primamo preko njega dve uzastopne trojke kao preko hoklice (vidi gif). 

Hoklica, pardon, Tatin sin ostaje na terenu dok ostali vade kestenje iz vatre.

O kakvom smislu onda pričamo, svega ti?

O kakvim taktičkim zamislima, kurcima palcima?

 

Znaš kako ovo izgleda? Ubio si se od truda i uložio hrpu para da dizajniraš fenomenalan auto, ali nekim slučajem na mestu volana ti je ugrađena mlohava kita. Pa ti sad izvoli i sedi i vozi i uživaj u vožnji.

 

Ja se vise ni ne uzbudjujem zbog toga. Kao sto se nisam uzbudjivao ni kad je Simon u prvom mandatu redovno lomio table. Nume i to znamo, a nece ni znati ili nauciti ma koliko ga mi pljuvali. Ja ne razumem zasto ljudi onda uopste gledaju ili prate umesto da se okrenu i bojkotuju, pokrenu neku akciju ili nesto, time posalju signal itd. Ajde neku peticiju, neko skupljanje da sklonimo Nebojsu, jer nas hebe u mozak nepotizmom i bezobrazlukom, nesto konkretno.

 

Kakvo crno uzivanje, nego otvorite temu o njemu da ne moram ovde nonstop samo o njemu da citam.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Laki21 said:

Ajd svega ti da čujem kako bi ti prokomentarisao završnicu utakmice a da njega ne pomeneš. Daj recept, biću ti zahvalan. Ne samo ja, već će čitav forum da te celiva u čelo.

 

Ovde se ne radi o komentarisanju utakmice jer se on vec pljuje i po defaultu i to NONSTOP, igrali utakmicu ili ne. Ako ce tako tema da izgleda cele sezone ili posle svake utakmice, onda ne treba uopste otvarati temu -> ILI otvoriti odgovarajucu za pljuvanje po njemu, sto je bio moj prvobitan predlog.

 

Ja sam naprimer pratio FK kao lud, putovao i gledao utakmice, cak i u vreme Lukica/Adzica, ali kada su oterali Robija, pa jos zaseo Terzic, ja sam se okrenuo i posle svih godina/decenija rekao "zbogom". Utakmice sam batalio, pa cak i kada su usli u LS nisam gledao, niti sam pisao na odgovarajucoj temi. Jednostavno je za mene predjena neka crta i to je moja reakcija. Skoro sam pogledao sta i kako, i ukapirao da se kod mene nista nije promenilo.

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zizu said:

Sada ce Sarac da se pojavi upisom tipa: " Covic drzi svlacionicu, trudi se na treninzima. Tomic ima najvise poverenja u njega, zato je i odigrao jucerasnju zavrsnicu on, a ne Lorenzo"

 

Sada ce Sarac da te upita da negde dokumentijes moj takav upis  na bilo kojoj drustvenoj mrez od kako doticni igra u nasem klubu. Ukoliko nemas, molim te da me ne imenujes ovde bez osnova i nesto mi tu pripisujes kao da sam je neki cuvar vatre ili da branim neodbranjivo.

 

To sto ja nisam u bandwagonu pljuvanja po njemu ne znaci da se i slazem sa njegovim bitisinajem u timu, ali sam odavno sebe svrstao u forumase koji samim tim sto ne vredjaju njega ili nekog drugog igraca  u  suprotnu stranu od "vecine".

Veliko mudo sto mu Spanulis dao trojku preko glave u poslednjoj sekundi napada kao da u karijeri  Spanulis nije to uradio jedno 1.000 puta do sada, ali je ovde smak sveta i nacionalna tragedija sto ga dao preko njega. Skraceni Djenka u facu Printezisu trojku , Printezisu krateru.

Ako ste bas uvek takvi kriticari prema njegovoj igri u odbrani kako niko da ne izvuce koliko koseva primismo preko Dobrica, a njemu za razliku od FC3 ne fale centimetri. Vratite pocetak utakmice i preko koga smo skoro sve koseve primili. 

 

Jebena prijateljska utakmica, secirate je  u sitnu dlaku i vidite dva kosa koji su primljeni preko FC3, gde su ostali kosevi.

Zabole me sta ce Tomic da radi, ne bude li imao rezultate njemu ce stolica da se izmakne, pa neka i dalje drzi sina poslednjih 3 minuta gde gle cuda dobijemo utakmicu. 

 

Tomic je nacrtao akciju za Gista gde gle cuda Covic ima zavrsno dodavanje, Tomic postavlja poslednju odbranu bez Fc3 na terenu, izgleda da poceo i Tomic da uci ili mu gazda diktirao iz Zeleznika sta da igra. Ja ne znam ali verovatno ima ovde koji bolje znaju kako Tomic donosi odluke. 

 

off topic

 

Kao sto sam nezvanicno najavio pre nekoliko nedelja, sutra media day i predstavljanje novih dresova, tri garniture, crvena, bela i crveno bela. 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Gudura said:

Kanda ti se nesto misljenje promenilo posle jucerasnje utakmice?😉

Nije, druze. Recimo da sam umereni optimista, ali je stvarno tesko biti osmi od 18. Ne i nemoguce, kvalitet imamo, mora malo i sreca da nas pogleda. Raspored mi se ne svidja, tek u osmom kolu smo favoriti, sada bih potpisao da budemo na 3-4 do tada.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

Sada ce Sarac da te upita da negde dokumentijes moj takav upis  na bilo kojoj drustvenoj mrez od kako doticni igra u nasem klubu. Ukoliko nemas, molim te da me ne imenujes ovde bez osnova i nesto mi tu pripisujes kao da sam je neki cuvar vatre ili da branim neodbranjivo.

 

To sto ja nisam u bandwagonu pljuvanja po njemu ne znaci da se i slazem sa njegovim bitisinajem u timu, ali sam odavno sebe svrstao u forumase koji samim tim sto ne vredjaju njega ili nekog drugog igraca  u  suprotnu stranu od "vecine".

Veliko mudo sto mu Spanulis dao trojku preko glave u poslednjoj sekundi napada kao da u karijeri  Spanulis nije to uradio jedno 1.000 puta do sada, ali je ovde smak sveta i nacionalna tragedija sto ga dao preko njega. Skraceni Djenka u facu Printezisu trojku , Printezisu krateru.

Ako ste bas uvek takvi kriticari prema njegovoj igri u odbrani kako niko da ne izvuce koliko koseva primismo preko Dobrica, a njemu za razliku od FC3 ne fale centimetri. Vratite pocetak utakmice i preko koga smo skoro sve koseve primili. 

 

Jebena prijateljska utakmica, secirate je  u sitnu dlaku i vidite dva kosa koji su primljeni preko FC3, gde su ostali kosevi.

Zabole me sta ce Tomic da radi, ne bude li imao rezultate njemu ce stolica da se izmakne, pa neka i dalje drzi sina poslednjih 3 minuta gde gle cuda dobijemo utakmicu. 

 

Tomic je nacrtao akciju za Gista gde gle cuda Covic ima zavrsno dodavanje, Tomic postavlja poslednju odbranu bez Fc3 na terenu, izgleda da poceo i Tomic da uci ili mu gazda diktirao iz Zeleznika sta da igra. Ja ne znam ali verovatno ima ovde koji bolje znaju kako Tomic donosi odluke. 

 

off topic

 

Kao sto sam nezvanicno najavio pre nekoliko nedelja, sutra media day i predstavljanje novih dresova, tri garniture, crvena, bela i crveno bela. 

 

 

 

Kakav je ovo bezobrazluk, da ne poveruješ.

 

Dakle, baci oko na Dobrića;

 

giphy.gif

 

Dakle, Dobrić je u školskom stavu na svom čoveku, maksimalno našpanovan, prati situaciju. Dolazi do nesporazuma sa Bilijem, obojica odlaze na istog čovek, Punter se otvara, Dobrić uviđa grešku, pokušava da je ispravi DAJUĆI SVE OD SEBE u tom trenutku. Njegova reakcija nije mogla biti bolja u toj situaciji, bez obzira što nije dala rezultat.

 

Uporediti tu reakciju sa ovom;

 

giphy.gif 

 

Sa ovim luftiranjem i lađenjem muda Tatinog Sina nije samo bezobrazluk, već besprizornost.

Edited by Laki21
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

Sada ce Sarac da te upita da negde dokumentijes moj takav upis  na bilo kojoj drustvenoj mrez od kako doticni igra u nasem klubu. Ukoliko nemas, molim te da me ne imenujes ovde bez osnova i nesto mi tu pripisujes kao da sam je neki cuvar vatre ili da branim neodbranjivo.

 

To sto ja nisam u bandwagonu pljuvanja po njemu ne znaci da se i slazem sa njegovim bitisinajem u timu, ali sam odavno sebe svrstao u forumase koji samim tim sto ne vredjaju njega ili nekog drugog igraca  u  suprotnu stranu od "vecine".

Veliko mudo sto mu Spanulis dao trojku preko glave u poslednjoj sekundi napada kao da u karijeri  Spanulis nije to uradio jedno 1.000 puta do sada, ali je ovde smak sveta i nacionalna tragedija sto ga dao preko njega. Skraceni Djenka u facu Printezisu trojku , Printezisu krateru.

Ako ste bas uvek takvi kriticari prema njegovoj igri u odbrani kako niko da ne izvuce koliko koseva primismo preko Dobrica, a njemu za razliku od FC3 ne fale centimetri. Vratite pocetak utakmice i preko koga smo skoro sve koseve primili. 

 

Jebena prijateljska utakmica, secirate je  u sitnu dlaku i vidite dva kosa koji su primljeni preko FC3, gde su ostali kosevi.

Zabole me sta ce Tomic da radi, ne bude li imao rezultate njemu ce stolica da se izmakne, pa neka i dalje drzi sina poslednjih 3 minuta gde gle cuda dobijemo utakmicu. 

 

Tomic je nacrtao akciju za Gista gde gle cuda Covic ima zavrsno dodavanje, Tomic postavlja poslednju odbranu bez Fc3 na terenu, izgleda da poceo i Tomic da uci ili mu gazda diktirao iz Zeleznika sta da igra. Ja ne znam ali verovatno ima ovde koji bolje znaju kako Tomic donosi odluke. 

 

off topic

 

Kao sto sam nezvanicno najavio pre nekoliko nedelja, sutra media day i predstavljanje novih dresova, tri garniture, crvena, bela i crveno bela. 

 

 

 

Ovo sto si ti napisao sada nije nedostatak zelje za pljuvanjem, nego nedostatak zelje za bilo kakvom kritikom.

 

Da li je neko napisao "opet debelog vepra mrzi da se pokrene u odbrani, a Tomic ga i dalje drzi na terenu" ili "Filip zaista ne bi smeo da provodi vreme u vaznim trenucima jer ce da nas ubiju poeni primljeni preko njega" je totalno nebitno, ti si i jednima i drugima porucio da nisu u pravu i nasao si izgovore u Dobricu, pa u velikom Spanoulisu koji je mnoge tako nagrdio, pa u tome da se to desava svakome, pa u tome da je to ionako prijateljska utakmica.

 

Meni pominjanje svih ovih izgovora znaci da si ti resio da branis odluku da FC ima vazno mesto u timu, jer cemu inace pominjanje greske Dobrica ako je to ionako prijateljska utakmica i cemu pominanje da je to prijateljska utakmica, ako sve ovo ne bi bilo bitno ni u zvanicnoj (desi se i Printezisu, a od Spanoulisa se ocekuje da trpa)?

 

Nemoj molim te to "nisam ja za njega, ali su sve njegove greske ili desavaju svima ili nije ni bitno sto se desavaju".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Laki21 said:

 

Kakav je ovo bezobrazluk, da ne poveruješ.

 

Dakle, baci oko na Dobrića;

 

giphy.gif

 

Dakle, Dobrić je u školskom stavu na svom čoveku, maksimalno našpanovan, prati situaciju. Dolazi do nesporazuma sa Bilijem, obojica odlaze na istog čovek, Punter se otvara, Dobrić uviđa grešku, pokušava da je ispravi DAJUĆI SVE OD SEBE u tom trenutku. Njegova reakcija nije mogla biti bolja u toj situaciji, bez obzira što nije dala rezultat.

 

Uporediti tu reakciju sa ovom;

 

giphy.gif 

 

Sa ovim luftiranjem i lađenjem muda Tatinog Sina nije samo bezobrazluk, već besprizornost.

 Kako lepo objasnjeno datom ''strucnjaku''. Kakav je ovo bezobrazluk, ravan od svevisnjeg za  dve, najduze tri godine.. 

Link to comment
Share on other sites

@Laki21

Da li je Filip veće djubre od igrača ili od coveka?

Svi se koncentrisu na to koliko je jadan i bedan kao kosarkas, ali mi se cini da je karakterom povukao na oca i da je jadniji kao osoba nego kao sportista, i generalno mislim da će biti veće djubre nego senior.

Šta ti misliš?

Ako smatrate da je pitanje, kao i to sto nazivam Covice smećem previše neumesno, slobodno me ocepite po pravilniku, al odgovorite na the pitanje [emoji12]

Al sam negativan [emoji57]

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, quentin said:

Ove sezone pobjednik ABA ne dobija direktno mjesto u EL, nego EL zove koga hoće. To bi trebalo da bude šampion, ali ne mora da znači. A možda ABA i potpuno izgubi EL mjesto (zbog Londona npr.). Tako da je teško reći da jd ABA prioritet. Možda Zvezdi više bude značilo kako se pokaže u EL, nego da osvoji ABA. 

 

ovo je manje više suština, prilično sam siguran da ako npr budemo u TOP 8 EL i da se desi situacija kao protiv Budućnosti pre 2 godine da bi EL nas zvala a ne Budućnost...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kalistenika u rutini said:

@Laki21

Da li je Filip veće djubre od igrača ili od coveka?

Svi se koncentrisu na to koliko je jadan i bedan kao kosarkas, ali mi se cini da je karakterom povukao na oca i da je jadniji kao osoba nego kao sportista, i generalno mislim da će biti veće djubre nego senior.

Šta ti misliš?

Ako smatrate da je pitanje, kao i to sto nazivam Covice smećem previše neumesno, slobodno me ocepite po pravilniku, al odgovorite na the pitanje emoji12.png

Al sam negativan emoji57.png

 

Pristojan čovek ne bi sebi dozvolio da dođe u situaciju u kakvoj se on nalazi.

Link to comment
Share on other sites

Dva primera neuigrane timske odbrane. Kod Spanulisove trojke iz ugla ako je dogovor da se poslednjih deset sekundi odbrana igra preuzimanjem, zaspao je Davidovac jer nije ispratio utrcavanje usmeravajuci preveliku paznju na Printezisa. U trenutku kad Spanulis uzima sut, Davidovac, sa sve skolskim stavom, brani vazduh. 

 

Losa komunikacija je i kod prve situacije u kojoj Beron kasni sa istrcavanjem,  bespotrebno preuzima igraca a da je Dobric vec uveliko obisao lazni blok.

 

Previse mekano od spoljne linije u odnosu na recimo Lazica, Dangubica i Jovica svojevremeno...

 

Ima posla za Tomica i strucni stab. Prijace Lazi u odbrani Djenkino prisustvo definitivno, narocito u ovakvim situacijama.

 

Edited by Mikel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Kakav je ovo bezobrazluk, da ne poveruješ.

 

Dakle, baci oko na Dobrića;

 

giphy.gif

 

Dakle, Dobrić je u školskom stavu na svom čoveku, maksimalno našpanovan, prati situaciju. Dolazi do nesporazuma sa Bilijem, obojica odlaze na istog čovek, Punter se otvara, Dobrić uviđa grešku, pokušava da je ispravi DAJUĆI SVE OD SEBE u tom trenutku. Njegova reakcija nije mogla biti bolja u toj situaciji, bez obzira što nije dala rezultat.

 

Uporediti tu reakciju sa ovom;

 

giphy.gif 

 

Sa ovim luftiranjem i lađenjem muda Tatinog Sina nije samo bezobrazluk, već besprizornost.

 

 

 

Znaci nije bitno kako se primi kos, nego je bitno da li smo ga primili preko FC ili Dobrica, Davidovca ili Browna.

 

Ovaj ima pravo na nesporazum sa saigracem a ovaj ladi muda.

Obaska sto je ovde u pitanju drugi minut utakmice a u drugom slucaju 35 minut utakmice.

 

Da ne bih ponavljao upis videti pod @ mikel

tu je malo vise kosrakarski napisano pa eto baziraj sa na tome a moj upis zaboravi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...