Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Golijat said:

Ja tek sad izvalio da se igra i na Rajku Marakani i na JNA u isto vreme...Lako moze doci do incidenata i sukoba nakon meceva...

 

Isprobavao nešto. 😁

Edited by Barakuda Brnabić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

Zatvoriće žandarmerija prilaz od JNA do Ljutice Bogdana a i nema gužve na stadionima. Bolje rečeno slaba je poseta.

 

 

Koliko sam cuo,frke neke je ipak bilo...Nema veze ako je slaba poseta,dovoljni su indijanci sa severne i juzne tribine...

Link to comment
Share on other sites

Meni iskreno nije jasno kako bilo ko iz UEFA ne odreaguje...Ovo sto se kod nas desava, nema nigde...namestaju se utakmice mladjih kategorija pobogu...treba nas izbaciti iz svih takmicenja nekoliko godina ukljucujuci i reprezentaciju...kompletan restart..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su menadžeri tek sekundarne štetočine, koliko to rade klađenja. Nemam dokaze a i odakle mi, ali s ovo malo mozga što mi ostade vidim da ni UEFA nije gadljiva na lovu, kao što nikad nije ni bila. Bilo je samo pitanje "u kolikoj meri", inače jok... Kako da očekujete bilo šta, kad se klade na isto ovo smeće koje gledamo i smejemo se, jer je odavno prevazišlo svako nerviranje?

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2019 at 11:57 AM, Dolce gusto said:

Kakva smejurija na Backa-Rad, Backa daje gol za 2:2, sudija ga priznaje, igraci Rada opkoljavaju pomocnika i ovaj posle jedno minut dize zastavicu, ponistava gol... 

 

Odavno je poznato da Rad ne sme da ispadne u nizi rang (zna se ko ih drzi), guraju ih na sve nacine. 

 

Najgori tim u ligi, pored Dinama. 

Link to comment
Share on other sites

Backa je najpostenija od ovih ekipa iz donjeg doma, zato ce i da ispadne. Jebeni Rad vec 5 godina koristi sve i svasta da bi opstao u ligi, Zemunu se jedno 5 ekipa sklonilo u poslednjih sedam utakmica, o Vranju tek da se ne prica. 

 

Cirkus. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad budem video da su Rad i Zemun ispali iz svih visih liga pocecu da verujem da se u srpskom fudbalu nesto pokrenulo prema regularnosti. Ta dva kluba, narocito Rad, su paradigma svega loseg sto se desava kod nas. Navijacka grupa fasisticka, pravi vlasnik fudbalski menadzer, maltene svake godine im se svi sklanjaju ili ih guraju ka opstanku koji nisu zasluzili. Tragedija od kluba.

Link to comment
Share on other sites

Backa je izgubila 7:0 od tog Zemuna, toliko o postenju. Rad je pravi klub za ovakav sistem u kome se bukvalno ne postoji nijedan klub koji ne ostvari ono sto je planirao u sezoni, bilo da se radi o borbi za titulu, kup, evropska takmicenja, opstanak, ulazak u prvu ligu, ulazak u drugu ligu, ispadanje iz druge lige, ma sve zivo.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih mnogo komenterisao Vranje, uspeli su prilično da pomere lestvicu šabanluka u jednoj ovakvoj ligi. I pričam o stvarima van terena, ali su i kao tim ostavili najgori utisak u prvenstvu. Rad je stvarno dno kao klub na mnogo nivoa, posebno kad je u pitanju nameštanje godinama unazad.

 

Biće interesantno u poslednjem kolu, ako Bačka pobedi Dinamo, Rad neće smeti da pusti Zemun (pošto će onda oni u baraž). 

 

Iz PLS se vraćaju Javor (još jedan bunker tim stvoren za mućke) i Bačka Topola (za njih je bilo jasno kad su Mađari pre dve godine počeli da grade kompleks i ulažu velike pare).

 

Link to comment
Share on other sites

naci ne postoji gori sistem takmicenja od ovog trokruznog, pogotovo u nasoj ligi.. u ovom plej outu 95% tekmi  je bilo namesteno, a da ne govorim da prvoplasirani tim je jedini koji trpi..

bilo je namestanja i onako, a sa ovim trokruznim sistem procenat namestanje je skocio za 300% :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, n4l1m said:

naci ne postoji gori sistem takmicenja od ovog trokruznog, pogotovo u nasoj ligi.. u ovom plej outu 95% tekmi  je bilo namesteno, a da ne govorim da prvoplasirani tim je jedini koji trpi..

bilo je namestanja i onako, a sa ovim trokruznim sistem procenat namestanje je skocio za 300% :default_coffee:

 

Apsolutno se slažem. 12 najboljih i četvorokružni sistem (dvokružni pa onda podela na championship i relegation sa još dva kruga, bodovi ostaju kakvi jesu) je najbolja varijanta. 32 utakmice ukupno. Videti pod Austrija. Međutim sistem takmičenja je daleko od najvećih problema srpskog fudbala.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LjubavPremaMolu said:

 

Apsolutno se slažem. 12 najboljih i četvorokružni sistem (dvokružni pa onda podela na championship i relegation sa još dva kruga, bodovi ostaju kakvi jesu) je najbolja varijanta. 32 utakmice ukupno. Videti pod Austrija. Međutim sistem takmičenja je daleko od najvećih problema srpskog fudbala.

Ja bih cak isao na deset klubova, cetvorokruzno (Hrvatska). Naravno, postepeno. Prvo skratiti na 14, zatim na 12... U potpunosti se slazem sa tvojom poslednjom recenicom, ali i skracena liga bi donela nesto pozitivno.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...