Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Inače,ovaj Badammosi iz Čuke ili kako se već zove ako ovako nastavi ima zlatnu kopačku da dobije ... 😄

Gde izbunariše lika i zašto klovn zvani Mrkela ne može da nadje nekog takog igrača za neku treću opciju, nije da bi pukli neke velike pare za to ....

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2022 at 1:53 PM, Markoss said:

Cumic je cigan, nije hteo u Partizan zato. Retki primeri, ali jos uvek postoje. 

 

Ne pitaju se tu igraci, vise menadzeri koji lako mogu da ubede svog klijenta sta mu je bolje u karijeri.

 

Sto je nekako i normalno, karijera traje 10 godina (uz pet koje se onako otaljaju), igrac koji odbija dobru priliku zbog kluba za koji navija moze da se okarakterise od osobenjak, preko ekscentrik do "udaren mokrom carapom".

No, najveci je hit da igrac Radnickog iz Nisa (koji nije ni igrao u Crvenoj zvezdi) nece u drugi klub, jer navija za treci. Kad bi svi pratili takve ideale, svaki mec u ligi Crvene zvezde i Partizana (osim medjusobnih duela) bi licio na cirkus u kojem nekih 7 grobara/cigana u nekom Radnickom pokusavaju da pomognu svom voljenom klubu, ali zato se 4 cigana/grobara nevoljno trude, jer kako ce da se pogledaju u ogledalo nakon sto pomognu mrskom rivalu. Ko zna, mozda i jeste tako pa se zato samo kod nas desavaju umobolni nizovi pobeda?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Inace, Partizan je opet napravio dobar tim, ali za Evropu, ne toliko za nasu ligu. Bili su opasni i brzi svaki put kada bi krenuli u kontru.

 

Sto se tice Cumica, nisam ga toliko pratio, ali koliko znam on igra na krilu? Ako je tako, ne znam sta ce Vojvodini koja ima mladog Kabica, a tu su i Baraye i Malbasic kao prve opcije, pa jos neki igraci. Sa druge strane, u odbrani ako im se povredi Traore oni imaju ogromnu rupu. Klasicno srpskoligasko poslovanje, daj deveto krilo, a poziciju stopera ce da krpi bek. Opet, napad Cumic - Simic - Malbasic i ispred njih Nikolic deluje kao impozantan za superligaske prilike, bar koliko ja pratim.

Sledece kolo donosi jos neke interesantne duele, na primer Kolubara - Partizan (mnogo su se potcenjivali zeleno-crni ovde, a imaju izuzetne rezultate), pa onda Vojvodina - Vozdovac, pa mucena Mladost (koja je sutnula trenera i od tada je gaze svi) gostuje u Nisu, da li ce Cukaricki konacno pobediti u gostima dok u mecu Crvena zvezda - TSC ocekujem goleadu. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Ne pitaju se tu igraci, vise menadzeri koji lako mogu da ubede svog klijenta sta mu je bolje u karijeri.

 

Sto je nekako i normalno, karijera traje 10 godina (uz pet koje se onako otaljaju), igrac koji odbija dobru priliku zbog kluba za koji navija moze da se okarakterise od osobenjak, preko ekscentrik do "udaren mokrom carapom".

No, najveci je hit da igrac Radnickog iz Nisa (koji nije ni igrao u Crvenoj zvezdi) nece u drugi klub, jer navija za treci. Kad bi svi pratili takve ideale, svaki mec u ligi Crvene zvezde i Partizana (osim medjusobnih duela) bi licio na cirkus u kojem nekih 7 grobara/cigana u nekom Radnickom pokusavaju da pomognu svom voljenom klubu, ali zato se 4 cigana/grobara nevoljno trude, jer kako ce da se pogledaju u ogledalo nakon sto pomognu mrskom rivalu. Ko zna, mozda i jeste tako pa se zato samo kod nas desavaju umobolni nizovi pobeda?

 

Pricam konkretno za slucaj Cumic. Rekao je necu u Partizan i to je to. A nece u Partizan, bas zato da bi sutra mogao da igra u Zvezdi. 

 

Meni legit potez i drago mi je da lova ne vrti uvek i svuda. Nije ni patkometrija, ima primera gde ni neki grobari nisu hteli u CZ, prvi mi na pamet pada Vlada Rodic, jako nebitan lik na kraju, al eto. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Azazelkg said:

Radnički 1923 doveo hrvatskog fudbalera Marka Šimića...

Čitah mu CV...al zaboravih u koju ligu, oko 110 utakmica preko 75 golova....mož' da prodje kod nas. Eno ga onaj mali zvrndov, Vukušić valjda beše, u Kolubari, sitan al' dinamitan...hrvatski internacionalac za koga je, reče onaj na Areni, Pescara dala 3,5 milke...respect. 

Samo ovaj na mamlaz stis'o pare od prodatih igrača i ne dovodi ništa, a dosad kupio 16 krila...a na gol mu omladinac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2022 at 11:10 PM, Perkos2 said:

Gde li će Lalat

Baksuze :default_coffee:

Daqnas u 16,00 č. po treći put, promocija Lalata na klupi Radničkog iz Niša.

Inače, pisah čini mi se, smena trenera i u Radniku. Burazeri rade sinhronizovano, smenjen Radojičić, a mislim da će Batak preuzeti Surduličane.

Link to comment
Share on other sites

Radnicki ima dobar tim, ali veoma lose vodjen. Lalatovic to moze da promeni i gostovo sigurno ce da promeni. Neverovatno je da i dalje onaj Pejovic igra u startnih 11, covek je hodajuci kiks, trom, neokretan, nepazljiv sa loptom, gubi je u opasnoj zoni, tako je Pazar zabio gol, imao je takvih kikseva jos dosta, zna on da udeli neko dodavanje, ali jednostavno fizika mu ne mogucava da igra na visokom nivou. Problem je sto su pored njega dva nejaka Urosa, Mesarovic i Marjanovic, ne zna se ko je fizicki inferiorniji, Mesarovic ima neki dribling , ali samo to, on moze da prodje na mali fudbal , Marjanovic je znalac, ali u slaboj formi, ako ce on vec da igra u 11 , pored njega moraju da budu DUPLO bolji igraci od Mesarovica i Pejovica, od veznog reda idu svi problemi Radnickog, slabi u defanzivi , a u napadu bez ucinka, propast fudblaska u najavi. 

 

Ali ima i dobrih stvari, Stojanovic na levom boku je top pojacanje i mogu da kazem medju 3 najbolja leva beka u ligi. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

Baksuze :default_coffee:

Daqnas u 16,00 č. po treći put, promocija Lalata na klupi Radničkog iz Niša.

Inače, pisah čini mi se, smena trenera i u Radniku. Burazeri rade sinhronizovano, smenjen Radojičić, a mislim da će Batak preuzeti Surduličane.

Da proverim u rasporedu kada gostujete na JNA. Tada je pod obavezno otići na zapad i slušati budalaštine. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...