Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Treba nekako "podmladiti" ligu, previse veterana, u blizancima i previse stranaca 

 

Gledam hrvatsku ligu

10 ekipa, stadioni kao i kod nas,nema navijaca

Ali igraju skoro bez stranaca, puno mladih igraca, ali tek po koji stariji igrac preko 25,26godina

kvalitet fudbala slican(mozda i slabiji to kaze i Mamic), ispadaju redovno od maltezana, kazahstanaca, ali izlaze lagano mladi igraci, odlaze za veliki novac...

Link to comment
Share on other sites

Ako UEFA ne vrati ruske klubove u svoja takmicenja (verovatnoca je mala), Srbija ce na jesen imati tri sigurna tima u grupnoj fazi takmicenja. Ne znam da li ovu racunicu kvari Liverpulovo ili Celzijevo osvajanje Lige sampiona npr. (jer u tom slucaju sampion Srbije ne bi imao direktan prolaz u Ligu sampiona)

Sampion - grupna faza Lige sampiona
Drugoplasirani - grupna faza Lige Evrope (minimum)
Osvajac Kupa (ili treceplasirani na tabeli) - grupna faza Lige konferencija

Link to comment
Share on other sites

U slucaju da sampion Evrope ne ostvari prolaz i kroz svoju ligu (moguc dogadaj ako Liverpul ili Celzi osvoje, kao sto rece @Drug Crni) onda sampion ima minimum LE, tako da i dalje ostaje sigurica 3 kluba u grupnoj fazi. S tim da ovaj treceplasirani moze i u LE, tu bi trebalo da dodje neki vicesampion/osvajac kupa Grcke, Ceske, Svajcarske kao rival.

Edited by Contador54
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mraćite, šampion ima sigurno mesto u grupnoj fazi LŠ, bez obzira ko bude prvak Evrope 🙂

 

Champions League title holder

Europa League title holder

10 champions from associations 1–11 (except Russia)[Note RUS]

6 runners-up from associations 1–6

4 third-placed teams from associations 1–4

4 fourth-placed teams from associations 1–4

 

Što bi značilo, pomeranja mogu da se dese samo od pozicije 12 na listi, a to je Ukrajina. 

 

edit. Rusa nema definitivno za sledeću sezonu,

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Recoba said:

U dilemi kojeg blizanca više guraju sudije ove svake  sezone. Kakva smijurija od lige. 🤣🤣

 

Ispravio sam ti malo ovo da vise odgovara reanosti na terenu.

 

Inace, super je liga, vidi se da mnogi klubovi imaju ambicije, da su videli svoju sansu da zauzmu drugo mesto, uzmu koji milion od UEFE i naprave kamen temeljac da se u blizoj buducnosti bore za titulu, sredjuju stadione kako ne bi morali da igraju na jednom od dva stadiona nasih pauerhausa...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...not.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

 

Ispravio sam ti malo ovo da vise odgovara reanosti na terenu.

 

Inace, super je liga, vidi se da mnogi klubovi imaju ambicije, da su videli svoju sansu da zauzmu drugo mesto, uzmu koji milion od UEFE i naprave kamen temeljac da se u blizoj buducnosti bore za titulu, sredjuju stadione kako ne bi morali da igraju na jednom od dva stadiona nasih pauerhausa...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...not.

Pusti ti ovo, daj neki komentar na današnji "nije moguće nikad da se desi u Srbiji" rezultat 🤔

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Kad su klovnovi kvalitetni... 

Istina.

 

Meni nije samo jasno da se derbi ponovo igra u radni dan. Sada još u petak, pa neće biti 1000 gledalaca. Plus što će opet da naprave haos u saobraćaju.

Neverovatno, jedini meč gde može da se okupi više navijača nego obično, igra se u nevreme. 

Dođe mi da pomislim da neko ovo namerno radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...