Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

44 minutes ago, vlaDixXx said:

Ocigledno nisi uopste ispratio Osijek,nimalo...

 

U Osijek su bacili pare u bunar.....

trener imao skoro milionsku platu,placali milionska obestecenja

i sramotili se u evropi

Drasticno im je smanjen budzet...

 

Ljudi su otvorili novi, moderan, stadion, imali posetu od 12 hiljada u kvalifikacijama za LE.

 

To je ono sto se broji, a ne da li neki Spartak ima 3-4 talentovana lika cije se prezime zavrsava na -ic, a to sto im je stadion ruina, sto im ta ruina zvrji prazna, sto nemaju ambicija da igraju grupe ECL/LE, na to necemo da se obaziremo.

 

Da bi se takmicio u fudbalu, moras da bacas milione u bunar jer postoji sansa da povratis novac ili da jos vise zaradis. Ovo sto rade klubovi u Srbiji se i ne zove fudbal, to je samo presipanje iz supljeg u prazno dok se u dzepove ko zna kojih sumnjivih lica slevaju novci od transfera i namestanja utakmica.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Constantin said:

Osim što su dva igrača Čukaričkog unutar kaznenog prostora, Filipović baš i nije na liniji...ponavljanje penala. Mada, nisam siguran 100 % da je penal "čist".

Iz jednog ugla kad gledam (s preda) ne vidim kontakt Filipovića i Petrova, a na snimku od pozadi, čini mi se da je bilo...nema veze.

 

spacer.png

Ovo je moralo da se ponovi.

Edited by Don Juan
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, L' Imperatore said:

 

 

Sad kad sam pogledao još jednom, malo sam sigurniji da tamo nije bilo penala. Ima onaj kadar kad kamera snima Saldanu pozadi ali malo iskosa levo. Tu se vidi da je golman dobro zakačio loptu. I po samoj putanji lopte može da se zaključi da je golman to izbio rukama, inače nikako nebi moglo da ide u onom pravcu.

Istina je da je išao dosta agresivno, ali to se golmanima uvek dozvoljava u takvim situacijama.

Verovatno je sviran zato što je Saldanja prvi stigao do lopte, sklonio je malo, pa onda golman kači loptu i njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

 

Ljudi su otvorili novi, moderan, stadion, imali posetu od 12 hiljada u kvalifikacijama za LE.

 

To je ono sto se broji, a ne da li neki Spartak ima 3-4 talentovana lika cije se prezime zavrsava na -ic, a to sto im je stadion ruina, sto im ta ruina zvrji prazna, sto nemaju ambicija da igraju grupe ECL/LE, na to necemo da se obaziremo.

 

Da bi se takmicio u fudbalu, moras da bacas milione u bunar jer postoji sansa da povratis novac ili da jos vise zaradis. Ovo sto rade klubovi u Srbiji se i ne zove fudbal, to je samo presipanje iz supljeg u prazno dok se u dzepove ko zna kojih sumnjivih lica slevaju novci od transfera i namestanja utakmica.

Sa koje planete ti dolaziš pa ne znaš kako sport u Srbiji funkcioniše?  Nemaju svi milione da binse takmičili, ovde se zna gde milioni idu i ta dva kluba mogu da rade šta hoće uvek će biti para ta njih. Ostali su tu samo da bi postojala kakva takva liga pošto ona dva milionerska kluba moraju da imaju nad kim da se iživljavaju i odakle da dobiji prolaz u Evropu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Verovatno je sviran zato što je Saldanja prvi stigao do lopte, sklonio je malo, pa onda golman kači loptu i njega.

Pa i da je bilo ovako kao što si ti napisao, opet nije penal, ja mislim. Jer nema veze šta je Saldanja uradio. Ako golman u svojoj intervenciji kači loptu, to obično nije penal. 

 

Jedino ako u svom uklizavanju prvo kosi igrača pa tek onda igra na loptu, možda bi striktno po pravilima bio penal. Ali skoro da bi to morale biti dve očigledno odvojene akcije/potezi da bi se smatralo faulom. Ovako kad moraš da gledaš u milisekund šta se desilo prvo (kontakt sa igračem ili dodir po lopti), golmanu se obično daje taj benefit of the doubt i ne svira se penal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno nije bio taj penal nad Firminom sa ali expressa kao sto nije bio ni onaj sto je sviran nad Cvetkovicem gde je bilo faula ali izvan 16.

 

Meni ovaj glavni sudija nije delovao maliciozno vec po nekom izrazu lica u toku utakmice izgubljeno i uplaseno jer je ocigledno da veze nema. VAR sobu necu ni da komentarisem, da se ja pitam ne bi privirili vise na bilo koji stadion ni kao gledaoci.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Fudbalski klub Partizan je danas u Bačkoj Topoli igrao protiv dva protivnika, sjajne ekipe TSC, ali i glavnog sudije Milana Mitića, očito čoveka zadatka koji je neukim, tendencioznim i podmuklim deljenjem (ne)pravde direktno uticao na krajnji rezultat utakmice koja je u javnosti s pravom dobila epitet derbija. Mitić je sa svojom svitom iz VAR sobe od prvog trenutka donosio odluke na štetu našeg kluba, vraćajući srpski fudbal u devedesete godine, u fudbalsko bezakonje, kada se o rezultatima i poretku na tabeli odlučivalo u zatamnjenim kancelarijama, po nalozima koji su “stimulisani” napunjenim kovertama..."

 

Srpski fudbal 90ih godina: 

'91. Zvezda

'92. Zvezda

'93. Partizan

'94. Partizan

'95. Zvezda

'96. Partizan

'97. Partizan

'98. Obilic

'99. Partizan

'00. Zvezda

 

 

WeepyFancyAnkolewatusi-max-1mb.gif.49dbfd4813043c941c78dcdf94f171d0.gif

 

  • Like 2
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

"Fudbalski klub Partizan je danas u Bačkoj Topoli igrao protiv dva protivnika, sjajne ekipe TSC, ali i glavnog sudije Milana Mitića, očito čoveka zadatka koji je neukim, tendencioznim i podmuklim deljenjem (ne)pravde direktno uticao na krajnji rezultat utakmice koja je u javnosti s pravom dobila epitet derbija. Mitić je sa svojom svitom iz VAR sobe od prvog trenutka donosio odluke na štetu našeg kluba, vraćajući srpski fudbal u devedesete godine, u fudbalsko bezakonje, kada se o rezultatima i poretku na tabeli odlučivalo u zatamnjenim kancelarijama, po nalozima koji su “stimulisani” napunjenim kovertama..."

 

 

Jel ovo Vucela pisao?

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kendrick said:

Ovaj penal na Rajku je sramota veca od onog prvog u Backoj Topoli sinoc. Ovo sude ili glupe sudije ili sudije sa tendencijom, nema trece.

 

Tebe boli uvo, uvek mozes opet da kazes da ti pukao strim kad ti ljudi ukazu da ne pricas svasta

 

Penal ko vrata

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moguce, ne bih znao. Ono sto znam je da je sinoc, kada ti je navijac tvog kluba ukazao da ne pricas svasta, tebi naprasno pukao strim pa eto, nisi dobro video. Mozda je to i sada slucaj, otkud znam.

 

Penal je cist, ma koliko urbanih tvitova ispalili bjankoneri. Sto kaze Partizan.net, zdravo i dovidjenja, pa pisite saopstenja. Sportski pozdrav

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

Moguce, ne bih znao. Ono sto znam je da je sinoc, kada ti je navijac tvog kluba ukazao da ne pricas svasta, tebi naprasno pukao strim pa eto, nisi dobro video. Mozda je to i sada slucaj, otkud znam.

 

Lepo si ti to isteoretisao, a evo sada ti kazem, da sam nakon ponovne gledanje te situacije, sigurniji nego prvi put da je bio regularan gol. I niko nije ukazao nekome da ne prica svasta, lepo je Xpert rekao da je dobra odluka ili kako god. Ne moramo mi ovde svi biti uniformisani, znas, svako moze da tumaci odluke i iskaze svoje misljenje, contrary to your beliefs.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, kendrick said:

Tako je, a zamrznuti pikselizovani skrinšotovi ne pomažu. Gaženje samo po sebi nije uvek prekršaj, pogotovo kada se tumače potencijalni jedanaesterci. Na skrinšotu bi se rekli da ga je odvalio po nozi, međut

Evo pa nek se proceni, kako ko hoće. Je l' mu stao na stopalo, savio ga, gurao.

 

giphy.gif

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...