Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

5 minutes ago, McLeod said:

Samo nesto da izjavim za dnevnik - ova spanska generacija je na zalasku i to je jasno, sada vidimo da je mozda vec i zasla. Ali van toga, Pau je uvek bio pola ovog tima. I kao potpuni veteran ih je onomad umalo sam doveo do jos jedne titule, svima ostalima i Rudiju i Ljulju je davao sigurnost da pripaljuju bez savesti.

 

I kad su bili u snazi bez njega su se mucili, bez njega i u narednim godinama moci ce na neki hrkljus kao mi sto smo igrali kada su prvi put bili Jovic, Simon, Kalina u reprezentaciji da mozda urade nesto, ali bice underdog protiv svake iole jace evropske ekipe.

 

Ne zaboravi Navara... znao je da utera kad je najbitnije, jos s onim njegovim frljokama... 

 

Ovde je problem ne samo sto su na zalasku, nego jer nemaju vidljive zamene... 

Link to comment
Share on other sites

Ne moze se igrati kvalitetna kosarka ako nemas prijetnje iz reketa. Mogli su Spanci da pritiskaju loptu, budu agresivni na liniji dodavanja, kad znaju da nema opasnosti kad se probije prva linija. Dosta isforsiranih suteva, ruzne kosarke, flopping-a, losih sudijskih odluka..  Jedino vrijedno veceras kod Italijana je energija Datomea, covjek me odusevljava sa kojom zeljom igra basket, bravo majstrore.

 

Od Spanije veoma dobra odbrana drugog unit-a, i prilicno tecnija igra kad je Mark na klupi. Protiv nas ce to vec drugacije izgledati, ali fino viditi da im glavni igrac i nije u nekoj formi. Rubio zato odlican, Jovic ce morati malo da se uozbilji i podje da igra kvalitetniju odbranu bez setkanja.

Edited by Princeton
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Princeton said:

Ne moze se igrati kvalitetna kosarka ako nemas prijetnje iz reketa. Mogli su Spanci da pritiskaju loptu, budu agresivni na liniji dodavanja, kad znaju da nema opasnosti kad se probije prva linija. Dosta isforsiranih suteva, ruzne kosarke, flopping-a, losih sudijskih odluka..  Jedino vrijedno veceras kod Italijana je energija Datomea, covjek me odusevljava sa kojom zeljom igra basket, bravo majstrore.

 

Od Spanije veoma dobra odbrana drugog unit-a, i prilicno tecnija igra kad je Mark na klupi. Protiv nas ce to vec drugacije izgledati, ali fino viditi da im glavni igrac i nije u nekoj formi. Rubio zato odlican, Jovic ce morati malo da se uozbilji i podje da igra kvalitetniju odbranu bez setkanja.

Rubio je odigrao bas skromno. Jedino sto je bilo dobro kod njega danas su pogodjena slobodna bacanja na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro sad, skromno. U ovako neefikasnoj utakmici, statisticki svi izgledaju skromno. Rubio je spanski motor ekipe, od njega pocinju kvalitetne stvari da se dogadjaju. Igra veoma racionalno, disciplinovano, pravovremena dodavanja, ubrzavanja, kontrolise igru, sve fino dozirano. Igrali su mu bezobrazno ispod bloka, ispomagali sa njegove strane, provocirali sut, ali nije bilo ispucavanja, forsiranja, nego se pridrzavao plana i kontinuiranog pozicionog napada, pravi stalozen organizator 💪

 

U odbrani standardno odlican, skoro bez greske citavu utakmicu. Sigurno jedan od najboljih odbrambenih igraca na SP. Dobar na pritisku, na ispomaganju, na switch-u, skoku ma radi sve zivo, pravi work-horse.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

Ne moze se igrati kvalitetna kosarka ako nemas prijetnje iz reketa. Mogli su Spanci da pritiskaju loptu, budu agresivni na liniji dodavanja, kad znaju da nema opasnosti kad se probije prva linija. Dosta isforsiranih suteva, ruzne kosarke, flopping-a, losih sudijskih odluka..  Jedino vrijedno veceras kod Italijan8a je energija Datomea, covjek me odusevljava sa kojom zeljom igra basket, bravo majstrore.

 

Od Spanije veoma dobra odbrana drugog unit-a, i prilicno tecnija igra kad je Mark na klupi. Protiv nas ce to vec drugacije izgledati, ali fino viditi da im glavni igrac i nije u nekoj formi. Rubio zato odlican, Jovic ce morati malo da se uozbilji i podje da igra kvalitetniju odbranu bez setkanja.

Rubio odlican?!Ja ne znam druze da li smo gledali istu utakmicu, danas je uglavnom bio katastrofalan.Kakvih isiliovanih i besmislenih poteza je imao danas...to je za pricu...druga stvar sto su na suprotnoj strani bili Bellineli i Djentile pa to nije toliko bolo oci

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

 Znam ja da je Rubio motor ekipe, ali danas je bio los. Imao je 7 izgubljenih lopti, a samo 2 asistencije. Silovao je bas dosta, pogotovo na ulazima. Za odbranu se slazem,  svaka cast. 

 

Eh sad los. Treba gledati kontest utakmice, i znacaj igraca na igru, a ne samo statistiku. Mada, nije ni vazno sad. Neka on bude za nijansu katastrofalniji protiv nas i ja cu biti zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...