Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

5 minutes ago, realno *w said:

Mora da proba Đentilea kad Belineli ne može ništa da ubode.

 

Nek proba Vitali isti djavo 😄

 

Kada pricamo o kosarkasima koji nemaju savest, a ipak igraju na nekom ozbiljnijem nivou, on mi je broj jedan. Kobi sto je bio sinonim za to u poslednjim godinama karijere bar je imao kredita da bude bezobrazan, ovaj ne znam cime celu karijeru zasluzuje ovakav kredit.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pavaroti said:

Spanci skroz nezainteresovani. 

Cuj nezainteresovani. Naravno da nisu, ovo im je tekma za prolaz u 1/4 bukvalno, nego su ih Italijani uvukli u svoj muva bez glave ritam kao i nas u odredjenim delovima meca. E sad, mi smo nivo iznad pa smo i u takvoj igri drzali prednost, a rutina je usledila kad smo dosli sebi u trecoj cetvrtini

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumem sta se desava sa Gasolom u prvom poluvremenu. Da li ga jede pritisak, ali covek ne moze da se sastavi. Deluje kao amater. Morao bi da resava lako neke situacije, a ne da dobija dvostruke banane i da prebacuje obruc sa pola metra

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Nek proba Vitali isti djavo 😄

 

Kada pricamo o kosarkasima koji nemaju savest, a ipak igraju na nekom ozbiljnijem nivou, on mi je broj jedan. Kobi sto je bio sinonim za to u poslednjim godinama karijere bar je imao kredita da bude bezobrazan, ovaj ne znam cime celu karijeru zasluzuje ovakav kredit.

 

Vitaliju treba da napraviš poziciju u kojoj će biti sam bar 3-4 sekunde, pa da se nadaš nečemu.

 

 

Elem, što se centara tiče, sprdaju se ljudi na račun toga što Italijani nemaju centra, ali kod njih se to u odbrani ne oseti previše, dobro skupljaju.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kastel said:

Stvarno ne razumem sta se desava sa Gasolom u prvom poluvremenu. Da li ga jede pritisak, ali covek ne moze da se sastavi. Deluje kao amater. Morao bi da resava lako neke situacije, a ne da dobija dvostruke banane i da prebacuje obruc sa pola metra

 

Mozda je i on bolesljiv 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...