Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

5 minutes ago, Dzep said:

alo bre, je l radi ovde neko ili se svi samo zajebavate? 😄

 

sreća pa imam eon, ako ikad dođem kući s posla gledam grčka vs brazil i usa vs turska

 

kako su grci uspeli da izgube?? neugodni aco petrović...

jas izvrno skocni zglob, pa sad mirujem(tm) :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Apropo onog nesportskog faula Harrisa, meni je to tesko sranje (mislim sta u vezi fibe nije sranje) jer moras napraviti razliku u sudjenju kada je faul u obicnoj igri i penal zarsnici. Ovo kao roboti da sude - nije bio na lopti, nesportski faul. Ne gleda se nikakav kontekst. Onda su mogli da sude nesportski i nad Middletonom, on je dobio i dve sekirice.

 

I vise postaje nepodnosljivo da se svaki faul u zavrsnici pregleda. Ljudi nisu u stanju da najobicnije faulove na keca presude u obican ili nesportski, pa kako onda da sude ovakve utakmice gde sve prsti. Nesposobnost i neznanje, fiba je u rangu snsa.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za Amere bi bilo bolje da su ovo izgubili, a da je Tatum ostao zdrav. Bez Tatuma ovo apsolutno nije šampionska ekipa i usuđujem se reći da imaju malo šansi da uzmu titulu. Centarska linija nije ni u Top 3 na prvenstvu, bekovi su dobri, ali ništa više od toga, takođe ne postoji izražena atletska dominacija i ja trenutno ne vidim kako će oni do titule. Danas konačno odličan dan, baš se uživalo u sjajnom i neizvjesnom basketu. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Amerikanci imaju lose leto ne los dan. Mucenje danas slab mec protiv Ceske poraz od Straye. Jos nemaju jasnu hijerarhiju ali posle ovog meca mislim da je jasno ko je Alfa i Omega tima zove se Kemba. Tatum da shvati da nije najbolja stvar od Kobea, ako se nije ozbiljno povredio.
Kod nas postoji stroga hijerarhija i nema izlaska iz opanaka. Dok recimo i Grci su imali taj problem danas sa Janisom u cosku

 

meni je middleton taj go to guy, uz mitchella i kembu. eventualno turnera ako se opasulji. videćemo, mislim da je ovo dobra situacija za popa i kerra, minus tatum. što jalen brown nije igrao, gledao sam samo drugo? on je potencijalno bitan faktor. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

meni je middleton taj go to guy, uz mitchella i kembu. eventualno turnera ako se opasulji. videćemo, mislim da je ovo dobra situacija za popa i kerra, minus tatum. što jalen brown nije igrao, gledao sam samo drugo? on je potencijalno bitan faktor. 

Pa imace jos 3/4 laksa meca da rese problem hijerarhije. Kvaliteta imaju za ovaj nivo sada da definisu ko je glava a ko rep ekipe.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Losi Amerikanci, nemaju akcije za svoje sutere i sve se svodi na soliranje. Danas je proslo, sutra nece i to je njihova sudbina.

 

Bas nisu morali da idu u ovako tragicnom sastavu i da igraju ovako nepovezano. Ne deluju mi da mogu da odbrane titulu.

 

Turci su bas prosuli sve sto su mogli da prospu. Zasto lopta nije isla nekome ko je siguran na liniji bacanja, a ne Cediju Osmanu?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Uozbiljice se Ameri dosta za nastavak takmicenja. 

 

zar nisu trebali da se uozbilje nakon poraza protiv australije ("ne valja ovaj poraz amera nikako")

 

ako nalete na litvaniju u 1/4 finalu tu je kraj sampionata za njih nazalost posto zelim da ih mi rutiniramo, mozemo u neku opkladu ko hoce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Digli su se oni dosta 2016, dovoljno je samo uporediti samo utakmice sa nama u grupi i u finalu. Svaki dan više zajedno im je zlata vredan. Samo što su te 2016 igrali sa nama i Australijom egal u grupi, a sada sa Turcima koji su 15p slabiji. Mislim da su ako dođu do finala blagi favoriti čak i protiv nas, ali im je veći problem četvrtfinale (LIT/FRA/AUS).

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, holden c. said:

Postoji li neki mundobasket full hd ili bilo koje drugo mesto diljem neta/tv-a gde se moze uhvatiti neki snimak, braco? 

 

Je preplatio za 600din ceo mundijal na http://www.livebasketball.tv/ imaš reprizu i ide na 720p. Prebacio sliku na TV.

Meni je uživanje pratiti prvenstvo. Trudim se ne pogledati rezultate unapred, pa kao da gledam uživo.

 

Plus možeš pogledati finale Evrobasketa SLO vs SRB

 

Edited by Triticum vulgare
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lako je se bilo podici 2016, kad su imali superstarove u ekipi koji individualno mogu da rijese svaku utakmicu. Dizati se sa superstarovima poput Duranta, Irvinga, Thompsona, Georgea, Cousinsa, Butlera, Greena...................... i sa Kembom, Micelom i dr.  su dva univerzuma.

Edited by Bojdo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

opasan choke Curaka mada je meni ona nesportska bzvz

 

izuzetno su ranjivi Ameri ali cenim da ce igrati jace kada se bude racunalo

 

Mogla je ova itekako da se racuna, posto da su izgubili bi im utakmica sa Grcima u narednoj fazi bila win or go u razigravanje.

Ne verujem da je ikome od njih draga pomisao da igraju protiv Janisa koliko god da je i on beskoristan u FIBA kosarci

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ChrisJudd said:

Digli su se oni dosta 2016, dovoljno je samo uporediti samo utakmice sa nama u grupi i u finalu. Svaki dan više zajedno im je zlata vredan. Samo što su te 2016 igrali sa nama i Australijom egal u grupi, a sada sa Turcima koji su 15p slabiji. Mislim da su ako dođu do finala blagi favoriti čak i protiv nas, ali im je veći problem četvrtfinale (LIT/FRA/AUS).

Igrace bolje ali kurac da ce da podignu nivo igre kao taj tim, pogledaj ko je sve igrao za njih 2016 godine, u ovoj ekipi amerikanaca nema tog kvaliteta pa da moze da se prevazidje neuigranost, oni ce osvojiti  turnir na jedvite jade ili ce zijaniti negde pre finala, druga opcija ne postoji.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...