Jump to content

Recommended Posts

Da se ponovim, samo demografija. Zelim da klub ima ove templates kad dovodi igrace:

1. Skandinavac Profesionalac (ladno 3,4,5 igraca u naredne 2,3 sezone)
2. Korejanac ili neki slicni Azijat koji ima dovoljne takticke pismenosti (jako tesko)
3. Domaci mlad igrac
4. Humble tough Ekvadorac/Meksos ( ne vise od jednog)
5. Spanac - veznjak znalac
6. Temperamentni, working hard latinos (Urugvaj, Argentina, ali ne vise od jednog, pogotovo sto imamo Garnacha, znaci jedan maks)


I to je to.
Eventualno nekakav Hrvat.

Znaci ovo i naredna 2 leta, ce dovesti minimum 10-15 igraca. Zelim od 7 do 11 igraca na osnovu ovih templates.

Tek onda je klub zreo za brazilisanje, portugalisanje i sl.
Prvo treba da skupimo igrace koji ce uvek da imaju konstantih 6 - 7.5 delivery u smislu profesionalnosti, takticke pismenost i karaktera.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Srecnik iz Holandije, VAR ga spasava u 90+ protiv Bournemoutha.

Mora se stati na put ovom sarlatanu. 

 

Sramota.

Rashforda ne zelim da gledam posle ove sezone u dresu Utd. Ovo sta on igra je uvreda za navijace Utd, sto je mnogo mnogo je.

1 pobjeda u poslednjih 7 utakmica u PL.

Gol razlika 47:48, 12 poraza u sezoni. 

ETH ball

Link to comment
Share on other sites

 

Hvala ETH na ovome. Naravno i Glazerima

7 games played since the start of March.

vs. Man City – 27
vs. Everton – 23
vs. Liverpool – 25
vs. Brentford – 31
vs. Chelsea – 28
vs. Liverpool – 28
vs. Bournemouth – 20

That's 182 shots conceded in our last 7 games at an average of 26 shots conceded per game.

 

Sta reci na ovo? Paljba iz meca u mec ka golu UTD

Link to comment
Share on other sites

Razne stvari loje je uradio ETH ovde godine zasluzuju da bude mnogo ruzno najuren iz kluba, pre poslednje utakmice.

 

Ovo gajenje kulture da smo krava muzara govnarima koji dodju da zajebavaju i primaju 300k svake nedelje je blatanto, i jako toksicno. I da svake nedelje startuju. Jer su te par outa u ove 2 sezone povadili.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Howie Roseman said:

Koga ćemo za caretakera do kraja sezone? Ispucali smo Giggsa, Olea i Carricka, sad je vrijeme za Rooneya. 😅

Jose Mourinho sa odrijesenim rukama, da rascisti primadone.

 

Martial 9 sezona.

Rasford 8 sezona.

Shaw 10 sezona.

Maguire 5 sezona.

Lindelof 7 sezona.

Antony 2 sezone.

VDB 3 sezone.

 

Mediokritet se nakupio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma je l si normalan sa Mourinhom? 

To govno da ne vidm blizu kluba. Taj zapoceo trend sa moze da se brani sujeta preko kluba.

 

ETH mora da leti. Tezak

kompleksaš, kao i pomenuti Mourinho.

 

Ja bih doveo Carricka za stalno, jbmlg. Ne pratim mnogo fudbal sad van PL-a, nemam predatavu ko su dobre opcije.

 

Svakako bih voleo da Roy Keane provede par nedelja kaontrener da stvarno plaču neki igraci u klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo sa Murinjom mi je postalo ovako gadno. Ono govno je poslednja 3 meseca provelo spremanuci teren da odbrani svoj napadnut ego, jer ja zaredjao otkaze… Tako i ovaj sad.

Jebem ih usta.

 

Za Olea, Moyesa i LVG-a sam imao odredjenog postovanja do samog kraja. 

Link to comment
Share on other sites

Inace mislim da ce novi trener biti Nagelsman ali nisam siguran da li on moze da se izbori sa ovim mediokritetom koji se nakupio u klubu.

Mora ozb cistka da padne, da se sve srusi i izgrade jaki temelji.

 

Jeste dijete kluba ali je klub postao zarobljenik PR fudbalera. Uzeti pare za njega od recimo PSG i da pevamo. Shaw ne smije ni pod razbo ostati, lik je hodajuca bolnica. Isto tako nema srece u klubu kada je Bruno kapiten i najbolji igrac.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Drug Crni said:

Nagelsman se pominje kao novi/stari trener Bajerna...+ ja i ne znam do kada ima ugovor sa FS Nemačke?

Ima dogovor sa FS Njemacke da preuzme klub prije pocetka EP. 

 

Ne znam koliko je zeljan da se vrati u klub koji ga je onako pedalirao orije samo godinu i po dana.

 

Ako Don Karlo kojim slucajem postane dostupan to je no brainer, covjek koji upravo i dusu dao da smiri situaciju u klubu, popravi atmosferu, igru i zavede red. Nadam se da ce Real pojuriti Xabija vec ovo ljeto mada sumnjam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Anceloti ce se verovatno penzionisati kad mu istekne ugovor sa Realom. Za Nagelsmana ne znam, mislim da je ova prica da se mozda vraca u Bajern patka jer ne mogu da zamislim da bas toliko nema kicmu, cak bih pomislio da pusta da se to razvija samo da bi ih odjebao u poslednjem trenutku.

 

Ali takodje ne vidim sta ce njemu Junajted. On mi je batica za neki laganica angazman tipa PSZ ili tako nesto gde ce igrati ligu bez briga i imati nekoliko top meceva godisnje.

Link to comment
Share on other sites

Navodno igraju na kartu (u Bajernu) da tamo nema više Kana i Brace Salihamidžića koji su odgovorni za njegovu smenu. Videćemo.
Obe ruke dižem za Karlita,ali mislim da će on ostati na Bernabeu do kraja ugovora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad kad je realno da Engleska ipak ima 7 predstavnika u Evropi a ne 8 nadam se da će nas i Chelsea prestići i da možemo samo na ligu da se fokusiramo sljedeće sezone. Velika je prednost kad čitavu sedmicu možeš da se spremaš za jednog protivnika a ne da igraš četvrtak-nedelja.

 

Nisam vidio da ga iko bilo gdje povezuje sa nama, ali šta mislite o Xaviju kao budućem treneru? Mislim da je solidan posao uradio sa prosječnom Barcelonom, makar po rezultatima, igra ne znam kakva je bila jer slabo kad gledam fudbal a da nije meč Uniteda.

Edited by Howie Roseman
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Teoljub Sigurno si video kako je poneo Murinko prema Svajnstajgeru.

To osujeceno govno... ne mozemo da mu zabranimo zakonski da nas pominje, ali zabranio bih mu da se pojavi blizu bilo kojeg naseg objekta.

Smradina je pokrenula gomilu toksicnih stvari, najurio sport scientists i razne ljude jer on zna bolje od njih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BattleBender said:

@Miki28 Teoljub Sigurno si video kako je poneo Murinko prema Svajnstajgeru.

To osujeceno govno... ne mozemo da mu zabranimo zakonski da nas pominje, ali zabranio bih mu da se pojavi blizu bilo kojeg naseg objekta.

Smradina je pokrenula gomilu toksicnih stvari, najurio sport scientists i razne ljude jer on zna bolje od njih.

Dugo je Svajni bio povrijedjen ali je Jose pogrijesio i to je i priznao kada ga je vratio u A tim a onda na nagovor Svajnija i pristao da mu dozvoli prelazak u MLS. Kasnije je to i izjavljivao i u intervjuima da mi je to jedna od najvecih greski imajuci u vidu kakav je Svajni kao covjek. Isto tako je i sa Stankovicem koga je precrtao odmah pri dolasku u Inter a kasnije mu Deki bio jedan od glavnih igraca.

 

Najveca greska Murinja u utd je dovodjenje Pogbe a onda kad ga je vec doveo sto ga nije isutirao zajedno sa Shaw, Martial i ostalom bandom koja je i dan danas u klubu.

Link to comment
Share on other sites

Pa on je football zeljko a zeljko je basketball mourinho.

Sujetne picketine.

Sade tikve sa takvima, nadaju se da takvi igraic nece da ispolje svoje predispozicije, i da ce da dobiju samo talenat od njih. A onda kad ne preseku, onda kukaju kako im je neko drugi kriv.
Bljakcine.

Da ga ne vidim. Pregazen, mrtav, osujecen, preplasen.

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Howie Roseman said:

Rashford nekih 15 napada upropastio danas, ništa lošije ne bi Lučić iz Zvezde odigrao.

 

Opet sa Cityjem finale, nek se jebu svi ako izgube oba mančesterska finala u istoriji.

Ma lik je uzasan, prodati ga na ljeto. Ne mogu ga gledat ocima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...