Jump to content

Recommended Posts

FK Drama.

 

Hojlund dao intervju za The United Stand sto nije dobro proslo medju saigracima koji su imali stosta da mu prigovore. Nista novo za manekene i pozere u klubu.

 

Sada rvo i Amad Dialo pobrisao sve slike sa drustvenih mreza u dresu UTD i sklonio da je fudbaler Utd. Novi sukob na pomolu izmedju menadzera i igraca. Decko trazio da ga puste na pozajmicu zimus, menadzer rekao da mu je potreban i da ce igrati i to se zavrsilo tako sto je dobio 29 min ukupno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Howie Roseman said:

Bio sam i ja za njega prije koju godinu, nakon PSG-a i Chelseaja neka hvala.

 

Jedino mi je Nagelsmann zanimljiv od potencijalnih opcija, ako on otpadne neka ten Haga još jednu sezonu pa da se nadamo da će u ljeto 2025. biti više kvalitetnih opcija.

O ne, taj ne bi trebao ni minuta vise biti menadzer Utd a kamoli da dobije jos 1 sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

My 50 cents Pocetino se ne bi dobro proveo u Utd-u jer ni u Celziju ne pokazuje neki autoritet...A  sad ocekivati da ce uspeti jednom Fernandesu da stavi autoritet.

 

Pocetino je trener kojem treba neki mid level team koji ce da gradi sezonama a ne instat projekat pun primadona(sorry Miki).

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

O ne, taj ne bi trebao ni minuta vise biti menadzer Utd a kamoli da dobije jos 1 sezonu. 

Ma da imaju kvalitetni slobodni treneri još danas bi ga se trebali riješiti, ali ponuda je nikad gora i radije bih dao još jednu sezonu Holanđaninu nego dovodio npr. Pottera koji će se još gore provesti na klupi Uniteda.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Howie Roseman said:

Ma da imaju kvalitetni slobodni treneri još danas bi ga se trebali riješiti, ali ponuda je nikad gora i radije bih dao još jednu sezonu Holanđaninu nego dovodio npr. Pottera koji će se još gore provesti na klupi Uniteda.

Jose Mourinho. Dati mu svu slobodu da ocisti ovaj kancer sto se nakotio u klubu kao sto je namjeravao i da dovede igrace koji ce da daju svije na terenu a ne pozere. 

 

Kada vec ne moze Pep, Klopp i Don Carlo kao neke sigurice onda Jose.

Link to comment
Share on other sites

Mount se vratio treninzima, skoro da sam zaboravio da igra sa nas. Pored Maddisona oni dovedu Mounta i još sila takvih propusta u zadnjih 10 godina. I ovih 4-5 kupova što smo uzeli u tom periodu je previše uz takvu transfer politiku.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Howie Roseman said:

Mount se vratio treninzima, skoro da sam zaboravio da igra sa nas. Pored Maddisona oni dovedu Mounta i još sila takvih propusta u zadnjih 10 godina. I ovih 4-5 kupova što smo uzeli u tom periodu je previše uz takvu transfer politiku.

On jos u klubu? Zaboravismo na coeka. Niko ne zna koja je to povreda bila te ga odvoji mjesecima/godinama.

 

Isto tako, dal je Malacia ziv?

Link to comment
Share on other sites

Sta je moralo da se desi da ETH-u dodje do glave da proba Antony-a na levog beka…

I da kaze Brunu da ne igra fidbal samo u protivnikovoj trecini.

 

Ispucao je kod mene kredite ETH. Mogu da praštam fejlove, trpim lošu igru neki period, ali nemam razumevanja za trenera Manchester Uniteda koji trosi svoju snagu pre svega na neke opajdarske ratove sa pojedinima novinarima i punditima. Razumem da je novim vlasnicima prerano da imaju radikalne poteze, ali ja bih kao vlasnik, ili neko iz uprave iz kluba, kaznjavao svog trenera oduzimanjem plate (2 nedeje) za te stvari. Imaš tim da treniraš, da analziiras sto ti se zilioni igraca povredjjju, nemoj da mi bavis glupostima. 

“Taj isti novinar j epre 5 nedelja kritikovao…”

 

Na srecu Casemiro se povredio, pa cemo mozda vise gledati Eriksena, koji fudbaler i za Casemira i za Bruna.

ETh je dozvolio da Man Utd postane prćija 2 bandita u sredini, koji se sprdaju i rade sta hoće.

 

Nama su Garnacho, Maguire i Erisken najbolji igraci u timu, kako nema povredjenih Shaw-a i Martineza.

A ovaj tim moze da ima smislen build up samo kad igraju Shaw i Martinez.

 

DTH umesto da shvati da 4-2-4 postavka u odbrani nece da prolazi u PL tako lako, jer ovo je najjaca liga na Svetu, gde je svaki tim oeganizivan, in se raspravlja sa Karagerom(kome to jeste posao). Svako ima 20+ sutrva protiv nas. Mi smo tim protiv kojih igras kao PES sa kraja 00ih, na 3 zvezdice… oduzmes loptu i punis X do kraja, kroz sredinu. Svakako ce da prodje taj pas, i nastavices da gazis tim.

 

Mali Mainoo je ozbiljan potencijal, ali da bi naucio da igra u defanzivi potteban mu je neki saigrac koji to zna. Da se ne svede na mentorisanje ona dva bandita.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

@Miki28 Teoljub juce citam kako je Ten Hag izjavio kako Utd moze da dobije svakoga?!

 

Ne znam sta da kazem nego da je to razmisljanje middle table timova...Mozda to i jeste sta ja znam...

Lik vise ne zna ni sta prica. Moze Utd da dobije svakog i da ih dobije svako. 

 

Bas mi se lik ogadio.

Link to comment
Share on other sites

Sautgeht je dobar trener, nije problem u njegovom znanju.

 

Problem je sto on nije kadar da iznese pritisak rada u Utd-u. A pritisak bi bas na njega bio ogroman.

 

Ne trena nama fobar trener i taktičar samo. ETH to jeste vec. Problem su druge stvari. Ne postoji teži posao u fudbalu, rekao bih u celom sportu nego kao trener implementirati svoju filozofiju u Manchester Unitedu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Vama treba neko kao Anceloti za tranzicioni period. Nesto sto je Hajkens uradio za Bajern.

Nazalost Don Carlo nije garant za neke trofeje. Jeste vrhunski trener ali nikada ni u jednom klubu nije imao ovakav haos kakav bi ga zatekao u Utd.

 

Za mene jedino logicno resenje za tu tranziciju je Jose Mourinho. Sa njim bi se iskristalisala slika i igrao bi se fudbal za trofeje. Dati mu svi slobodu na 3 godine i da se to sve dovede u red. Nazalost stalo se na stranu Pogbe, Shawa, Rashforda, Maritala kada je bio tu a sve se ispostavilo tacnim u godinama koje su sledile.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Šta mislite o Mainoo?

 

Meni je još zelen defanzivno, još nema iskustva, i beže mu igrači u medjuprostor. Na lopti je odličan. Podseća stvarno nekako na Seedorfa.

 

Svakako mu treba smislenija sredina, da ne igra sa ovim banditima Brunom i Casemirom. Treba da uči uz vezni red koji igra metodičan fudbal. 

 

Malacia u depri 😞 

 

Garnacha mora da odmori malo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...