Jump to content

Recommended Posts

Gledajte ovaj duel sa NF. 

Casemiro na vetrometini kostantno, covjek nema podrsku nit veznih nit defanzivaca. McT i Bruno 20m ispred njega, defanzivci 20m iza njega.

 

Jos jedna sramna postavka holandske prevare ali nista novo.

 

Rashforda treba sto prije prodati. Njegov govor tijela je postao gori od Martiala

Link to comment
Share on other sites

Bravo Casemiro, veliki sampion.

16 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Nije to moj predlog,nego se spominje u medijima.

 

Napravio je vrhunske rezultate sa Realom,kao veliko ime je umeo da kontroliše svlačionicu.

Samo što je on meni enigma kao trener.

Da jer je imao postovanje glavnih igraca u Realu ( CR7, Ramos, Marcelo, Benzema itd itd ) ali takticki jako, jako tanak.

 

Covjek je imao prebrutalan tim na peak-u svojih mogucnosti. Inace respect sto ceka i bira jer kao sto je znao na terenu, tako i sada zna da mu od sledeceg angazmana zavisi legacy. Ne bi on prezivio u Utd uopste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih imao ništa kontra ZiZua,ali mislim da nije realna opcija.
Čovek odaje utisak nekoga ko je zainteresovan da obavlja trenerski posao isključivo tamo gde je igrao i imao uspeha. Zato čeka klupu Francuske. Plus,koliko sam čuo, ne priča engleski.

Dakle,čeka se Liverpul u četvrt-finalu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Howie Roseman said:

Protiv Liverpoola kući sljedeće kolo.

 

A u nedelju najbolje čemu se možemo nadati je poraz od "samo" 4:0.

Komsije su se razgoropadile ali ok, prevara ce smisliti nesto🤣🤣

 

Sto se tice FA kupa, lagana pobjeda za Utd.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Antony pa ovo je dokaz zasto ne treba dati covjeku ni jedan jebeni dan vise u klubu.

 

Preko 140 dozvoljenih suteva na gol u prethodnih 7 meceva. 

 

Otkaz breeee

 

Kod 3 gola su zajebali Casemiro i on. Prvi koji salje onakav pas a ovaj sto je lose primio loptu i sto mu je Rodri lagano uzeo kao posledicu toga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

 

Kod 3 gola su zajebali Casemiro i on. Prvi koji salje onakav pas a ovaj sto je lose primio loptu i sto mu je Rodri lagano uzeo kao posledicu toga.

Ambrabat 100% krivica, ovo ne radi junior. 

 

Od 23 min bez suta, sramota. Covjek na klupi koji propagira pas i presing, napad. 

Druze pa Jose ili Ole su igrali x5 bolje kontre i drali ovog Gvardiolu. 

E da, drugar mi je dao najbolji opis Bruna. Mesut Ozil Man Utd

Link to comment
Share on other sites

Podigao se hajp oko Amrabata tokom Mundijala u Kataru zato što su Marokanci igrali ultra-hrkljuš fudbal,a on se svojim kvalitetima istakao u takvom anti-fudbalu. Prosto je neverovatno da je neko pomislio da bi on i u Junajtedu mogao biti podjednako uspešan i značajan igrač.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Drug Crni said:

Podigao se hajp oko Amrabata tokom Mundijala u Kataru zato što su Marokanci igrali ultra-hrkljuš fudbal,a on se svojim kvalitetima istakao u takvom anti-fudbalu. Prosto je neverovatno da je neko pomislio da bi on i u Junajtedu mogao biti podjednako uspešan i značajan igrač.

+Marokanci otisli daleko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pojavile se tri opcije ako ode Ten Hag sa mesta menadžera.

De Zerbi,Frank iz Brentforda i Geret Sautgejt😂 

Ovog poslednjeg ako dovedu,baš će daleko dogurati,negde kao Čelzi ove sezone,oko 10-tog mesta.

Ako ne uspeju De Zerbija,bolje da ostave ćelavog i narednu sezonu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Smejem se listi kandidata ne tvom postu i mišljenju.
De Zerbi jeste ovde najbolje rešenje od trojice,ali ne znam..Junajtedu treba trener sa vizijom, autoritetom i znanjem. I rekonstrukcija ekipe. Temeljna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drug Crni said:

Smejem se listi kandidata ne tvom postu i mišljenju.
De Zerbi jeste ovde najbolje rešenje od trojice,ali ne znam..Junajtedu treba trener sa vizijom, autoritetom i znanjem. I rekonstrukcija ekipe. Temeljna.

Ma jasno,i ja sam se smejao na pomen Sautgejta.

De Zerbi ima ozbiljan potencijal,preferira napadački fudbal,aklimatizovan je na PL.

Svakako,videćemo šta će biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

skysports_6482680.thumb.png.2636eb41796bebad4511749421ea9689.png

 

8 bodova iza Ville a 65% da će i peto mjesto voditi u LŠ. McGinn im je suspendovan i imaju težak raspored, vjerujem da će biti borba do zadnjeg kola.

 

Ja bih ten Haga čak i ostavio nakon ove sezone ako se plasiramo u LŠ ili uzmemo drugi kup u dvije sezone pod njim. Xabi Alonso je jedini trener za kog sam siguran da bi bio uspješan ovdje a on nije realan, opcije poput De Zerbija, Pottera i ne daj Bože Southgatea me uopšte ne oduševljavaju i radije bih dao još jednu sezonu ten Hagu uprkos negledljivom fudbalu i nedefinisanom stilu igre nego da krećemo u novi ciklus sa nedokazanim trenerom.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam i ja za njega prije koju godinu, nakon PSG-a i Chelseaja neka hvala.

 

Jedino mi je Nagelsmann zanimljiv od potencijalnih opcija, ako on otpadne neka ten Haga još jednu sezonu pa da se nadamo da će u ljeto 2025. biti više kvalitetnih opcija.

Link to comment
Share on other sites

Pa,dobro..ali..u PSG se nijedan trener nije nešto proslavio. Ironično,Tuchel je napravio najveći iskorak u LŠ. A Čelziju trenutno ne bi pomogla ni trenerska komisija u sastavu Pep-Karlo-Klop..tamo je trener najmanji problem.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...