Jump to content

Recommended Posts

15 minutes ago, BattleBender said:

Tuchel je mali stanoje bez harizme. Ako ima harizmu, to je neka mr burns (simpsons).

 

Ne znam, nisam pametan, nadam se da znaju kog dovode i sta rade. Dosta dobrih funkcionera je stiglo u klub.

 

Moj wet dream je Carrick, ofc.

Ali me i strah toga, da ga ne potrošimo prerano, usput unistavajuci mu karijeru.

Ovo je kljucno. Konacno klub na tom polju djeluje kao fudbalski klub a ne kao neka banka. 

 

Vjerujem da ce uspostaviti sistem.

Link to comment
Share on other sites

Junajtedu je i potreban totalni reset,svakako novi ljudi vode sportsku politiku,da se napravi plan i neki sistem da se uspostavi.

Ostalo je presipanje iz šupljeg u prazno.

Treba najuriti pola tima već sada na leto i polako sklapati kockicu po kockicu.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Howie Roseman said:

Povezujemo se sa Oliseom, gleda li ko Palace van mečeva sa Unitedom? 

 

Da li bismo dobili prvo kvalitetno desno krilo od Nanija sa njim ili bi nas prešli kao sa Wan-Bissakom?

 

 

Odlican igrac, volio bih da dodje. Odlicna tehnika i igra odbranu.

Krilo koje zna da centrira, sto je rijetkost u Utd. Hojlundu bi itekako znacio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nek je, navijam da završimo osmi i da ne igramo 8 mečeva u grupnoj fazi Lige konferencija u kojoj su novčane nagrade zanemarljive.

 

Sljedeće sezone se fokusirati na top 4 (vjerovatno će i 5. mjesto voditi u LŠ) i domaće kupove.

Link to comment
Share on other sites

Pa beše narativ da su Mckenna i Carrick idioti…

I Carrick bi sa Mboro-om usao u playin da nije imao uzas nesrece sa povredama na pocetku sezone. Pritom Mboro je prema onima koji prate Championship, po sastavu igraca za maks sredinu tabela. Mboro igra fenomenalan fudbal, ja sam neke tekme gledao. Nema tamo igraca dobrih, ali igraju fudbal…

 

McKenna je lud ako prihvati npr nasu ponudu. Covek je rising star medju menadzerima, nema sta da izgubi sl sezone sa Ipswichom, moze samo dodatno da dobije. Ako dodje kod nas vrlo verovatno bi i njegovu karijeru ucrnili.

 

Carrick bi imao malo vise razumevanja javnosti. Mada i njemu licno ne bih preporucio.

 

Inace ja bih voleo jednog od njoh dvojicu. Da im se postavi min treshold, 46-53 pts u prve 2 sezone.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drug Crni said:

Ostaviti ga još sezonu pa sačekati Don Carla? :smiley33:

Ten Hag će po svemu sudeći preuzeti Bajern,a ovi razmišljaju o Tuhelu kao zameni.

Iskreno,ne verujem da će Anćeloti hteti da radi u klubu pred kojim je dugogodišnji proces da se vrati na vrh.

Pogotovo što je u poznim godinama za trenera.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pokidace ETH u Bajernu. Gotovo idealan match su.
Tamo ce moci tvrdoglavo da gura svoje takticke mehanizme bez da plati cenu, sve dok i ne uigra ne krenu da sljakaju, posto u PL je teze da uopste ikad sljakaju, plus je nemoguce da ne platis ogromnu cenu. U najgorem slucaju on ce se boriti za titulu u Nemackoj, u vecinis slucajeva ce je osvojiti poprilicno rutinski.

Sa druge strane nece se ne ispoljiti ovaj njegov karakte i nesposobnost da se nosi sa pritiskom medija svake nedelje. U Nemackoj barem pola medija nece da te unistavaju ako to uprava Bayern naredi da se ne radi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...