Jump to content

Bivši Partizanovci u Evropi i NBA


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Quote

O trenerskim kvalitetima Sase Djordjevica govori cinjenica da je za SP u Spaniji 2014. god. poveo nepoznatog Jovica iz Kragujevca, kao i Kalinica i Bircevica (govorili Mutine vezare), Bogdanovica iz Partizana, Katica i Simonovica iz Zvezde + oterao Micova i rekao idemo po zlato.

Jedan od najvećih :Hail:

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo bila tekma.

 

 

Pored mene bio drugar koji je baš vrhunski poznavaoc košarke i uvek bacao top prognoze. 

 

Uglavnom, kada smo izveli i kada je video Rakočevića na Kecmanu, samo je rekao "ovo je koš". I pogađa Kecman, ja se okrećem prema njemu u fazonu bravo care, a on ne proslavlja koš nego gleda u semafor i maše glavom. Pitam ga "pa šta je sad"... kaže "prebrzo smo dali koš". Srećom, slab zadnji napad Efesa, pa za taj deo nije bio u pravu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moj burazer povremeno igra sa tim veteranima/bivšim igračima košarku na terminu, dolazili su mnogi npr. Jarić, a Varda i Dozet su redovni. Jednom došao Aleks Marić na termin malo ono rekreativno da baci i naravno svi su ubeđivali Vardu kao najvećeg konja među preostalim prisutnima da Aleks i on budu na suprotnim stranama i da se međusobno čuvaju, nisu mogli da ga ubede, kao kod zubara ili u rat da ga šalju. Nenormalno je fizički jak Marić, bara bar sa jednim Pekovićem.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...