Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

14 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Mene Holden iz The Expanse toliko nervira da je to neopevljivo.

Izgleda kao da će da zaplače svakog trenutka, težak smarač. Posle svake epizode sam pomislio: "Eh kad bi skončao u sledećoj", iako sam znao da se to neće desiti. Kad njega staviš po strani serija je odlična i baš mi je legla.

 

Zato je Miler tata 🙂

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče The Expanse, pre 4 godine, kad je izašla cela prva sezona, sam odlučio da bacim pogled na tu seriju jer volim Sci-Fi. Bio sam umoran i pustio epizodu. Malo je reći da sam se oduševio, radnja je jako brzo tekla, ubačeno je dosta likova i svi su se već poznavali. Pomislih kako je ovo baš avangardna serija jer je preskočila svaki uvod i odmah krenula od radnje. Onda je poginuo jedan od glavnih junaka, zatim još jedan... In your face GoT! Sve što možeš ti, ja mogu bolje. Onda se epizoda završila. I na tiltu je pisalo - KRAJ PRVE SEZONE. Ja sam onako umoran umesto S1E01 pustio S1E10... I nakon toga nisam odgledao nijednu epizodu i baš mi je žao. Valjda ću sada naći vremena za nju.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Re: The Expanse

Počni da gledaš od početka nećeš zažaliti.

Lep i bogato urađen Sci-fi bez štekanja na detaljima [emoji106]

 

Kakve su Senke nad Balkanom 2 sezona?

 

Meni značajno lošije od 1. sezone, ali brate, izolacija je, sedi gledaj i bog da te vidi. U ovim danima gledao bih i Žigosane u reketu pa i The Outsider ponovo [emoji38]_2:

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Knipex said:

Izgleda kao da će da zaplače svakog trenutka, težak smarač. Posle svake epizode sam pomislio: "Eh kad bi skončao u sledećoj", iako sam znao da se to neće desiti. Kad njega staviš po strani serija je odlična i baš mi je legla.

 

Zato je Miler tata 🙂

 

Loša gluma, jako loša gluma. Da se razumemo, u seriji ima sjajne glume. Thomas Jane kao Miller je pokidao, bakica koja glumi UN matorku takođe, ostatak ekipe  je od OK do jako dobre, osim lika koji glumi Holdena.  Ali ono što me ubedljivo najviše nervira...

 

Spoiler

Svako od ovih preživelih sa Kenterberija ima nešto. Amos zna s oružjem i vrhunski je tabadžija, veština neophodna za taj univerzum kako je zamišljen.

Naomi izuzetna inteligencija i vrhunski tehničar, bukvalno sve je u stanju da popravi, takođe neophodno za preživljavanje u tom svetu.

Aleks vrhunski pilot, bukvalno je sve u stanju da izvede, bilo sa Rosinanteom bilo sa kontrolisanim dronovima.

Šta Holden ima. Nema apsolutno nikakvu veštinu koja ima nekog smisla, nema čak ni harizmu, a opet je kapetan ekipi. Pa plauzabilnije mi je da ga izbace u svemir nego da ga uopšte drže na brodu, a kamoli da mu dopuste da bude vođa ekipe. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Charlie Foxtrot said:

 

Loša gluma, jako loša gluma. Da se razumemo, u seriji ima sjajne glume. Thomas Jane kao Miller je pokidao, bakica koja glumi UN matorku takođe, ostatak ekipe  je od OK do jako dobre, osim lika koji glumi Holdena.  Ali ono što me ubedljivo najviše nervira...

 

  Hide contents

Svako od ovih preživelih sa Kenterberija ima nešto. Amos zna s oružjem i vrhunski je tabadžija, veština neophodna za taj univerzum kako je zamišljen.

Naomi izuzetna inteligencija i vrhunski tehničar, bukvalno sve je u stanju da popravi, takođe neophodno za preživljavanje u tom svetu.

Aleks vrhunski pilot, bukvalno je sve u stanju da izvede, bilo sa Rosinanteom bilo sa kontrolisanim dronovima.

Šta Holden ima. Nema apsolutno nikakvu veštinu koja ima nekog smisla, nema čak ni harizmu, a opet je kapetan ekipi. Pa plauzabilnije mi je da ga izbace u svemir nego da ga uopšte drže na brodu, a kamoli da mu dopuste da bude vođa ekipe. 

 

Dakle slažemo se 99% oko svega :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knjizevnik_Laki said:

samo da dodam da je bakica UN matorka odjednom u 4. sezoni krenula sa fuck, shit, fucker motherfucker u bukvalno svakoj drugoj recenici

jeste ona predstavljena kao neki politicki badass...ali ovo je bas nekako delovalo isilovano i van karaktera

 

Nisam stigao dotle. Ponovio sam prvu sezonu otkad je krenulo ovo sranje, jer sam to gledao ranije i batalio. Sad gledam drugu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

s-l1600.jpg

 

OK su Triša i Grejs...ali zaboravio si šampionku :classic_love:

 

Anastasia_Dualla.jpg

 

Spoiler

Koji je to šok bio kad je ni iz čega prosto izvukla pištolj i bum sebi kroz slepoočnicu. Jedan od najvećih WTF momenata na filmu ili TV kojima sam prisustvovao, a gledao sam svašta. 

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam po mislim cetvrti i poslednji put pokusao da gledam Parks&Rec, ali jednostavno ne ide. Znam da dosta ljudi koji voli Office voli i ovo, snimamo je na isti nacin, slican je humor, ali ne radi me.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Charlie Foxtrot said:

 

OK su Triša i Grejs...ali zaboravio si šampionku :classic_love:

 

Anastasia_Dualla.jpg

 

  Hide contents

Koji je to šok bio kad je ni iz čega prosto izvukla pištolj i bum sebi kroz slepoočnicu. Jedan od najvećih WTF momenata na filmu ili TV kojima sam prisustvovao, a gledao sam svašta. 

 

 Zaboravio je on -

 

katee_sackhoff_starbuck_on_battlestar_ga

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...