Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Da li je neko gledao Svindlere? Naletih pre neki dan slučajno na TV-u i ozbiljno me zainteresovala. Za 2 dana prešao sezonu, serija za svaku pohvalu. Iznenađujuće dobra, čudna, spoj svih žanrova. Gluma izvanredna. Hoće biti nastavka?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Xpert said:

Spominjali ste sitcome - od mene preporuka za Coupling. Britanska, na foru Prijatelja ali meni licno za nekoliko nivoa kvalitetnija. Mozda i najbolji sitcom koji sam gledao.

 

Jbt nisam mogao da se setim kako se zvala ta serija kad sam nabrajao. Isla na hepiju ili Kosavi kako se vec tada zvala televizija. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Xpert said:

Spominjali ste sitcome - od mene preporuka za Coupling. Britanska, na foru Prijatelja ali meni licno za nekoliko nivoa kvalitetnija. Mozda i najbolji sitcom koji sam gledao.

Džef je kralj 😄 najjači lik u seriji. Mislim da sam 3 puta odgledao seriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Sector said:

Krenuo da gledam spansku seriju Elite. 

 

Teenage serija al sam se navukao ko baba na tariguz. Eksiram epizode.

 

Odgledah prvu sezonu.... meh nista specijalno.... doduse ona mi dolazi nakon sto sam obrnuo ceo Narcos 

Link to comment
Share on other sites

Jel gleda neko Devs?

Novo cedo Alexa Garlanda (ex machina, annihilation, 28 days later).

Dosta ambiciozna tematika sa filosofske perspektive (determinizam, kvantna fizika, multiverse theory). Za sada se dobro drzi, videcemo hoce li uspeti da iznese nesto tako ambiciozno na pravi nacin do kraja.

Najslabija karika mi je glavna glumica, ostalo vrlo vrlo kvalitetno

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, jedibojan said:

Jel gleda neko Devs?

Novo cedo Alexa Garlanda (ex machina, annihilation, 28 days later).

Dosta ambiciozna tematika sa filosofske perspektive (determinizam, kvantna fizika, multiverse theory). Za sada se dobro drzi, videcemo hoce li uspeti da iznese nesto tako ambiciozno na pravi nacin do kraja.

Najslabija karika mi je glavna glumica, ostalo vrlo vrlo kvalitetno

Dobro ide za sada... iako mi je malo prosla epizoda usporila radnju... onaj blast from the past... Vidis meni je je glavna glumica pravo simapticna...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nenson said:

Dobro ide za sada... iako mi je malo prosla epizoda usporila radnju... onaj blast from the past... Vidis meni je je glavna glumica pravo simapticna...

To je ova "sluskinja" iz ex machina 🙂:

 

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da gledam drugu sezonu Senke nad Balkanom. Odlicna serija o jednom vremenu o kome se nije mnogo znalo i koji se ignorisao.

Produkcijski i tehnicki vjerovatno najbolja serija svih vremena uz odlicnu muzika Magnifika, koja me strasno podsjeca na momente na Ry Cooder-a.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...