Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Još kad ne bi bilo Liz... A sad u 6. sezoni i njene

 

 

keve wicked.gif

 

 

6. Sezona pokazuje neverovatno lenjo i nemarno pisanje i pravi od ionako priglupe plačipičke Liz - solidno retardiranog FBI agenta koji ne bi prošao ni na konkursu za komunalnog policajca u Požegi sve da je i član SNS...

 

 

ajd što je bila nesposobna da provali Toma ko je i šta je, al da da da [emoji12] joj ćerku čuva random žena na koju je naletela u svojoj zgradi... Ma važi ...

 

 

 

Ipak, gledam zbog J. Spadera koji je maestralan kao R. R. a i drugih okolnih likova koji su super urađeni...

 

Sve u svemu, Rostova girls wicked.gif da dobiju svoj spin off šou - daleko od Blacklist.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fancy said:

Još kad ne bi bilo Liz... A sad u 6. sezoni i njene

 

 

  Reveal hidden contents

keve wicked.gif

 

 

6. Sezona pokazuje neverovatno lenjo i nemarno pisanje i pravi od ionako priglupe plačipičke Liz - solidno retardiranog FBI agenta koji ne bi prošao ni na konkursu za komunalnog policajca u Požegi sve da je i član SNS...

 

 

  Reveal hidden contents

ajd što je bila nesposobna da provali Toma ko je i šta je, al da da da emoji12.png joj ćerku čuva random žena na koju je naletela u svojoj zgradi... Ma važi ...

 

 

 

Ipak, gledam zbog J. Spadera koji je maestralan kao R. R. a i drugih okolnih likova koji su super urađeni...

 

Sve u svemu, Rostova girls wicked.gif da dobiju svoj spin off šou - daleko od Blacklist.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

 

Scanario je u poslednjih par sezona kretenski, likovi ce cesto ponasaju kao idioti, ali gledam iz navike i, kao sto i ti rece, zbog sjajnog Spadera. Da su pravili seriju prevashodno o njegovom liku, bez ovih ostalih zavrzlama, bilo bi mnogo bolje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Klotzen said:

Kakvi su utisci o ovoj seriji "Amerikanci" što ide na "Nova S". Sad pogledah par minuta dok sam šaltao kanale i deluje kao interesantna priča.

Ja pratim vec duze vreme. Radnja se odvija u '80-ima,ali sa jasnim aluzijama na danasnji trenutak.
U pojedinim momentima ima preterivanja i pretencioznosti,ali sasvim gledljiva serija. 

Nemoj da ocekujes ne-znam-sta,ali kao sto rekoh - moze da prodje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Klotzen said:

Kakvi su utisci o ovoj seriji "Amerikanci" što ide na "Nova S". Sad pogledah par minuta dok sam šaltao kanale i deluje kao interesantna priča.

 

Odlicna, pregledao sam sve sezone. To je relativno stara serija. Spijunaza uz svaleraciju, a kako drugo, akcija, porodicna prica, uzbudljivi momentIi, preporucujem, dobra zabava. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...