Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

14 hours ago, sasha arsenal said:

Počeo da gledam Person Of Interest.Deluje zanimljivo.Tek sam na početku-dve odgledane epizode.

Sećam se da je dosta forumaša preporučilo ovu seriju na prethodnom kao i na ovom forumu.

 

Person od Interest i Fringe, dve najjace serije ikad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da kažem da se nisam navukao na neku seriju kao na Peson of Interest još od Breaking Bad-a.Dobro,još od True Detectiv season 1.Epizode gotovo svaka za sebe a ne mogu da se odvojim od ekrana.

Vidim i da je mlađi Nolan učestvovao u stvaranju serije.

Još kad je @alcesta napisala da od druge sezone kreće spektakl,onda nema sumnje,pronašao sam nešto posebno :classic_smile:.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Samo su u prvoj sezoni epizode svaka za sebe. Ja sam se navukla tako što sam upala negde na pola druge sezone čini mi se, kad se davala kod nas, i to iako po pravilu ne gledam tako serije ako nisu stand alone epizode, ali prosto sam morala da ostanem da vidim šta će biti dalje iako nisam pohvatala sve. Kasnije kad sam odgledala do kraja vratila sam se na početak od prve sezone, srećom tu su epizode još dovoljno nepovezane da kasnije može da se nadoknadi.

Glumci su apsolutno fenomenalni, i oni koji se pojave u kasnijim sezonama :classic_love: ne znam kako bi ispalo to isto s drugim kastingom.

Naravno ni Džim Kavizel ne smeta, naprotiv, šta god igrao :classic_biggrin:

I muzika je odlična.

 

Inače kad smo kod Nolana, jednog od glavnih negativaca u seriji igra njegov stric, samo se sad ne mogu setiti pojavljuje li se već od prve sezone.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Jel ta serija ima neke sci-fi elemente ili sam je pomešao sa nekom drugom?

Pomešao.

20 minutes ago, alcesta said:

Samo su u prvoj sezoni epizode svaka za sebe. Ja sam se navukla tako što sam upala negde na pola druge sezone čini mi se, kad se davala kod nas, i to iako po pravilu ne gledam tako serije ako nisu stand alone epizode, ali prosto sam morala da ostanem da vidim šta će biti dalje iako nisam pohvatala sve. Kasnije kad sam odgledala do kraja vratila sam se na početak od prve sezone, srećom tu su epizode još dovoljno nepovezane da kasnije može da se nadoknadi.

Glumci su apsolutno fenomenalni, i oni koji se pojave u kasnijim sezonama :classic_love: ne znam kako bi ispalo to isto s drugim kastingom.

Naravno ni Džim Kavizel ne smeta, naprotiv, šta god igrao :classic_biggrin:

I muzika je odlična.

 

Inače kad smo kod Nolana, jednog od glavnih negativaca u seriji igra njegov stric, samo se sad ne mogu setiti pojavljuje li se već od prve sezone.

 

Prva epizoda-Angel od Massive Attack-a.:classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odgledao Person of Interest kad je bila korona (btw, ovde mi je preporucena), i super mi je legla, ali mi je u vise navrata bilo toliko nekih nerealnih stvari, da sam morao da iskljucim logiku da bih svario sve. Ali generalno, dobra serija, tip kakav ja mogu da gledam sve i da je smece, a ova stvarno ima sta da ponudi. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Vredi izdržati prvu sezonu ako ti se ne dopada taj stil, kasnije ode u nešto sasvim drugo.

Mada meni ne bi smetalo ni da je sve kao prva sezona.

U trejleru gore se vide samo početne glavne uloge, posle nadolazi više stalnih glumaca i likova koji su meni skroz impresivni, a posebno retko koja serija ima tako badass ženske likove. Žao mi je što te glumice kasnije nisam videla u nekim boljim ulogama od romantičnih komedija, uz sve dužno poštovanje žanru istih :classic_biggrin: 

Spoiler

Naravno uz izuzetak Taradži Henson koja je apsolutna kraljica u svakoj ulozi u kojoj sam je gledala :Hail:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...