Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 4/23/2023 at 6:39 PM, Ta'veren said:

Zvucacu kao Internet Explorer.

 

BOOOMBAAA od finala trece sezone Succession.

 

Jaoj, jaoj, jaoj...alal vera.

 

EVo nesto saasvim suprotno od Succession, ali pricaju na manje-vise isti nacin :classic_biggrin:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sesir

Pa, dokle? Svake godine po N filmova i serija gde su napacene duse... ?

I, nije problem, da vidimo jos jednom, ali!

ALI, mani te me, usputne progande odvratnih sesira i jos gorih obicaja. Ni najmanje niste bolji od onih Alaha akbara i ostalih pravoslavaca i, koji su bese oni, u Irskoj? Ima ih oboje?!

Damn it!!!

PS. Sve to, djuture u Dunav-Tisa-Dunav, kanal. Ako tamo nema mesta - pravi novi!

Link to comment
Share on other sites

Fauda 4. sezona vrlo dobra. U stilu 3. sezone je odrađena mada je meni radnja iz treće sezona bila za nijansu insteresnantnija. Za razliku od prve dve sezone više prostora dobijaju privatni životi glavnih likova tako da se više vežemo za njih. Sezona se završava u "wow" stilu tako da će biti zanimljivo kako zamišljaju početak 5. sezone koja je već najavljena. Starost glavnih likova se sada već dobrano primeti tako da će šminka morati mnogo više da radi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Ja priznajem da nisam čuo za seriju..kakva je?

 

odgledao sam samo prvu epizodu. lighthearted i uvrnuta.

 

radio je lik koje je kreirao lost i leftovers [najbolju seriju svih vremena, to znate].

 

ovo nema veze sa leftovers a verovatno ni lost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drug Crni said:

Meni je preporuka serija Watchmen..tu me kupio,pa bi rado dao priliku i ovoj..

 

super je watchmen, samo sto ovo nije tako ozbiljno/depra/tragicno, ovo je bas lagano.

 

podseca me pomalo na dirk gently's holistic detective agency meets big lebowski 😎

Link to comment
Share on other sites

Krenuh OZ da gledam, po drugi put od pocetka do kraja, i za tri dana ode sezona. Zaboravih da ima samo osam epizoda po sezoni, ima da je odgledam prebrzo.

 

Bas vozi, nije mi nivo Homicidea ili Wirea, ali i dalje prilicno jak kvalitet i zanimljivi likovi. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2023 at 6:20 PM, uini said:

 

super je watchmen, samo sto ovo nije tako ozbiljno/depra/tragicno, ovo je bas lagano.

 

podseca me pomalo na dirk gently's holistic detective agency meets big lebowski 😎

Upao sam :capone_2:
Pogledao sam prve dve zode..ludo,zabavno,duhovito..đasvi mi se

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ona sve lepša i lepša bila kako su se sezone ređale. Skoro sam je gledao kako promoviše seriju o Elenor Rusvelt i izgleda odlično i u 50-im godinama. U prvoj sezoni definitivno nije izgledala tip top, kao neki seoski devojčurak. No mislim da je to više do uloge pošto je bila štreber na početku.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A čujte....daleko od toga da je neka femme fatale, ali takođe daleko od toga da bih joj rekao da prošeta u toj veoma veoma malo verovatnoj situaciji da se sretnemo i da me priupita "your place or mine"

 

edit: inače dođoh ovde da napišem da sam krenuo da gledam "SUITS". Prolazna ocena , ali ne mnogo više....za sada.

Edited by advokat kuče, tečefon
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Počeo da gledam domaću krimi-seriju "Močvara". Priča za sada, tako-tako, već viđeno, ali me je zapanjio stepen nekvaliteta dijaloga. Primećujem da je to rak rana naše novije filmske i TV produkcije već duže vreme. Na momente nisam razumeo šta ljudi govore. A onda ono mrmljanje Gorana Bogdana, gde pola reči i slova proguta. To što nije uspeo da skine beogradski naglasak, najmanji je problem dosad odgledanog. Uz to treba pomenuti, za moj ukus, odvratno snimljene scene eksplicitnog seksa. Kao da su snimali životinje, a ne ljude. Na momente se ni serija "Oz" ne bi postidela istih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni prva sezona Mocvare onako dobra atmosferica, ali sto je vise odmicala, sve mi je bilo jednostavnije, prostije, nezanimljivije. Za dijaloge svakako, mada sam ja celu seriju stukao u dva dana, pa i nije bilo prostora da nesto mnogo razmisljam i analiziram. Na kraju sam bio u fazonu da nema sanse da gledam drugu sezonu. 

 

Kanim se evo tri godine da odgledam drugu sezonu Bese i nikako, kad smo vec kod domacih uredaka. Prva mi bila sasvim dobra. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje impresije su isključivo vezane za prvu sezonu (negde sam na polovini iste), i one nisu baš najbolje. Međutim, ja sam tip koji završava do kraja filmove, serije i knjige, tako da će se to izgurati do kraja... nekako. 😎

 

I još nešto. Odavno ne odgledah neko ostvarenje, a da su glumci delovali tako neuredno, zapušteno, ofucano... da ne kažem, štrokavo. Isto važi i za ženske likove. Nema ni minimuma estetike na koju sam navikao u nešto jačim produkcijama. Iste je više bilo čak i u "Skupljačima perja". 🤣

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...