Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

8 hours ago, Mairosu said:


Pa vi branite deci da gledaju televiziju... 😛

Hvala, polaskan sam.

 

Ne samo odličan engleski što Bogi reče. Nego zaista impresivno poznavanje istorije američkih sportova. Videlo se na kraju kako se Billy opustio kad ste počeli da pričate od Patriotsima i Red Soxima. Baš je dalo poseban čar ovom podcastu, po čemu se i razlikuje od nekih drugih, gde se mogu čuti samo jedna i ista pitanja i fraze, a gost obično odgovara po protokolu i navodi informacije koje se mogu pročitati i na wikipediji.

 

Vrhunski zaista. We want more of it! 😋

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

ovo za Patriotse je bila insajderština, kolega Ognjanović mi je prijavio da je Billy tražio da se upozna sa njime jer ga stalno viđa u onim njegovim duksevima. a gde su Patsi tu su i Soxi, a tu je već na mom terenu... 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da su svi koji su zainteresovani vec odgledali sjajan intervju sa Billijem i da neke sitnice koje budem izneo ne pokvari utisak kao ovi sto su kukali na twiteru sto su neki ljubitelji GOTa, pustili spoilere pre premijere nove epizode.

Ja kao navijac Green Baya ne mogu da ga podrzim u navijanju za New England ali je prosto zasijao i bio frapiran koliko @Mairosu poznaje sport koji obozava, steta sto je prekinut intervju bas tada kada se jos dodatno opustio na "svom" terenu.

 

Ono sto je meni highlight intervjua bilo je vreme kada je kontaktiran za prelazak kod nas. Kaze da je kontaktiran od strane managera za vreme F4 u Bgdu ( sredina Maja), sto znaci da je NC vec nacelno imao u planu MTomica za prvog trenera?!!!. Onog trenutka kada je Tomic imenovan istog popdneva u 15 h je i objavljena slika Barona na twiteru kKCZ kao novi igrac.

 

Tako da sva ona prica iz kluba da se ceka zavrsetak KLS da bi se krenulo u pregovore sa igracima ne piju vodu pogotovo sto su ocekivanja navijaca ove sezone mnogo vece zbog same EL.

 

Blagi osmeh mu bio na licu od same pomisli da zaigra u EL, izgleda da mu mnogo znacci uloga pa sam misljenja da ako je pametan momak ( a jeste), da ce znati da odabere "porodican" koncept ponovo.

 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Šarac said:

Nadam se da su svi koji su zainteresovani vec odgledali sjajan intervju sa Billijem i da neke sitnice koje budem izneo ne pokvari utisak kao ovi sto su kukali na twiteru sto su neki ljubitelji GOTa, pustili spoilere pre premijere nove epizode.

Ja kao navijac Green Baya ne mogu da ga podrzim u navijanju za New England ali je prosto zasijao i bio frapiran koliko @Mairosu poznaje sport koji obozava, steta sto je prekinut intervju bas tada kada se jos dodatno opustio na "svom" terenu.

 

Ono sto je meni highlight intervjua bilo je vreme kada je kontaktiran za prelazak kod nas. Kaze da je kontaktiran od strane managera za vreme F4 u Bgdu ( sredina Maja), sto znaci da je NC vec nacelno imao u planu MTomica za prvog trenera?!!!. Onog trenutka kada je Tomic imenovan istog popdneva u 15 h je i objavljena slika Barona na twiteru kKCZ kao novi igrac.

 

Tako da sva ona prica iz kluba da se ceka zavrsetak KLS da bi se krenulo u pregovore sa igracima ne piju vodu pogotovo sto su ocekivanja navijaca ove sezone mnogo vece zbog same EL.

 

Blagi osmeh mu bio na licu od same pomisli da zaigra u EL, izgleda da mu mnogo znacci uloga pa sam misljenja da ako je pametan momak ( a jeste), da ce znati da odabere "porodican" koncept ponovo.

 

 

Sarac, hoces reci Billy done deal? :)

 

A i sudeci prema izjavama Vlade Jankovica, izgleda da je i on done deal za narednu sezonu, po svemu sudeci... 

Link to comment
Share on other sites

@Šarac

 

Isto mi je zapalo za uho. Svaka cast Nebojsi na pravovremenom dogovoru, a i Tomicu i na prihvatanju posla i izboru Berona.

 

Mada, sada kada sam odslusao podkast malo sam i zabrinut. Nije da ne znam da je zov novca kljucan za Amere, ali mi je tako ostao urezan utisak da argument dolara moze da nadmasi sve druge stvari koje mu mozda ovde trenutno odgovaraju ovde.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, pepe sancez said:

@Šarac

 

Isto mi je zapalo za uho. Svaka cast Nebojsi na pravovremenom dogovoru, a i Tomicu i na prihvatanju posla i izboru Berona.

 

Mada, sada kada sam odslusao podkast malo sam i zabrinut. Nije da ne znam da je zov novca kljucan za Amere, ali mi je tako ostao urezan utisak da argument dolara moze da nadmasi sve druge stvari koje mu mozda ovde trenutno odgovaraju ovde.

Dobro, okolove ne mozes nikome zameriti, to je dobro poznata floskula svih profesionalnih sportista svih boja,rasa i nacionalnosti, da su im karijere kratke i da moraju da misle na porodicu kada im se zavrsi karijere kako ce da prezive sa 7 cifrenim iznosima na bankovnim racunima. 

 

On je upoznat sa nasim platnim razredom do 350 k max za godinu dana, sem QM, Bjelice i Markusa niko presao nije tu magicnu granicu tako da je na NC da vidi kome ce dodeliti tu cifru u sledecoj sezoni.

 

Po klubovima u kojima je igrao ne verujem da se obezbedio do kraja zivota tako da ona njegova recenica da mora da misli na family i zivot posle kosarke mi govori ako sada ne uzmem dovoljno dzengi ko zna da li ce se ukazati ponovo sansa.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, losmi17 said:

Bjelica u tom rangu...evo slogiracu se.

 

Mislim da je i Silb bio u tom platnom razredu.

Bjelica je imao 350 + 400 mislim, secam se da je MIsko ucinio nam uslugu jer je "naterao" Milka da potpise jer je imao kod Dacke 800k godisnje.

Bogato El iskustvo itd.

 

Silb je "silbovan" pa smo zaradili kao i uvek.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Tako da sva ona prica iz kluba da se ceka zavrsetak KLS da bi se krenulo u pregovore sa igracima ne piju vodu pogotovo sto su ocekivanja navijaca ove sezone mnogo vece zbog same EL.

 

Blagi osmeh mu bio na licu od same pomisli da zaigra u EL, izgleda da mu mnogo znacci uloga pa sam misljenja da ako je pametan momak ( a jeste), da ce znati da odabere "porodican" koncept ponovo.

 

 

pre intervjua, missio sam da se ne postavlja pitanje ostanka, al nakon intervjua, i s obzirom na moje psihoanaliticke sposobnosti citanja situacija :coffee: , rekao bih da su sanse za njegov ostanak svega 40% :/

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, losmi17 said:

Tito, ti godinama nisi pogodio nista za nas, dok za kkP fino gadjas.

 

kako nisam, sve sam za nas pogodio.. esam ja svo vreme pljuvao tomica, sto ostavlja dobrica i davidovca van 12.. kako ih je silom prilika bio primoran vratiti u 12, dosli su i rezultati.. da me je slusao od pocetka, osvojili bi i ec 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, n4l1m said:

kako nisam, sve sam za nas pogodio.. esam ja svo vreme pljuvao tomica, sto ostavlja dobrica i davidovca van 12.. kako ih je silom prilika bio primoran vratiti u 12, dosli su i rezultati.. da me je slusao od pocetka, osvojili bi i ec 

 

ovo zadnje bi izašlo naopako...Futura bi onda igrala EL pa bi se duplo više puta smarali po Moračama...

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, BojanaCZV said:

 

pa kad si me vec pitao, nisam htela, ali se NIka ne vidi pa mogu, mene inace ima i na jutjubu 😄

 

kad je bilo okupljanje pred poslednju utakmicu plej ofa, sacekali smo ispred, posto smo videli da je cela porodica Cirbes tu, rekoh ajde da se slikamo, da imamo za uspomenu 😄

 

I kad je Cirbes izasao, ja ga pitam da li moze slika, on kaze, da naravno, a ja ladno drzim Niku I pitam ga je l zna ko sam, hahhahahahha.

 

on me pogledao onako zbunjeno, malo I uplaseno, (salim se malo) I ja rekoh secas se one trudne devojke koju su zagrlio pre tri godine pred Partizan.

 

well, that is me, and this is her 😄

 

On se setio u momentu, iako sam ja stvarno mislila da se nece setiti iskreno.

 

I krenuo je da objasnjava devojci i roditeljima, pa smo se svi na kraju i pozdravili 😊

 

ovoga puta nije bilo suza 😂

 

sve najlepse MAIK!

IMG-08f1d5bbb2a81e52c81867bdecb342ce-V.jpg

mogu da zamislim izraz na licu njegove devojke koja saznaje da si bila trudna kad si se prosli put slikala sa njim a sada si dovela cerkicu da se slika sa cirbijem  😂

Edited by HAMMER
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, The Seventh Seal said:

Najveći iskorak ovog foruma u odnosu na prethodni je taj što tito ima emoji, ne mora čovek više da se pati i da kuca :coffee: :classic_biggrin:

jednostavnije i brze mi je otkucati to, nego ici izabrati smajli :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Билијев останак је a must, што би рекао наш народ, човек је доказао да је озбиљан трпач и под великим притиском, искочио у најбитнијим утакмицама, а био је и најбољи играч у несрећном финалу купа, када други базен нису могли да погоде. Осим ако не будемо имали шутера истог или бољег квалитета по цени коју бисмо њему дали (а нешто сумњам у то), треба учинити све да остане. Познаје породични концепт, клуб, град и све остало, а није небитно ни што по овом интервјуу делује као заиста нормалан дечко и неко коме су људски квалитети на нивоу.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...