Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

2 minutes ago, Боги said:

Имајте у виду да смо ми уз своју овако ужасно утакмицу били на 6 секунди до победе. Одбрана на нивоу плејофа АБА, и добијамо ово без проблема 

 

bukvalno je savršeno nebitno na kojem smo nivou bili

 

ako mogu da se dobiju još dve super, ako ne, savršeno nebitno

 

većina ljudi više ni ne zna ni da se igra finale -- pišu danas neki ortaci, kao nešto se desilo kod Taša. bleji tamo 5 marica.. nikome ni na kraj pameti da se igra finale lige

 

najveći značaj trofeja je u tome što se će upisati titula na stranici na vikipediji.

 

kad je trebalo i kad se tempirala forma, i igrala ozbiljna košarka, ovi momci su nabili Partizan 40 razlike

 

sad bez zezanja, značajniji mi je superkup aba lige, jer je uvod u sezonu, zanima te kako izgledaju igrači...

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Usrali smo se na kraju. 
Prvo je Ficko bacio loptu u bunar, pa je Beronu pobegla lopta prilikom, pa je Davidovcu zivu uzeo Jankovic..  Jos Rivers kao duh mase otvoren sut za 3.
Nadam se da je lazni gospodin zadovoljan sudjenjem pogotovo tehnicka Risticu, sva sreca pa se 12 igraca na terenu i van ne hvataju za glavu kada im se svira faul na 2 strani.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Elem, tako to biva kad ne branis napad, uvek sam za faul i da ti sam odlucujes pa u najgorem imas produzetak. Jos jedan neizvestan mec sa njima i osim one majstorice svaki je bio takav, sad nadam se prestaju one price o neznanju Partizanovih igraca i da smo neki favoriti. Mozda bi bili da je ovo Rivers iz Reala i da imamo Stratosa, oni su vrlo dobar tim sa iskusnim evroligaskim trenerom pa i taj Zagorac ponistio je sve lose ovom trojkom, dakle imaju 10 upotrebljivih igraca i u nastavku serije su favoriti mi pored svega jos bez Dobrica i samo je sreca sto ovo nije Aba liga.

 

Ma sta da se pravi faul, jbt igrali smo protiv Partizana koji do tad nije mogao vola spolja da ubode ne protiv GSW. Koja je logika da se pravi faul? Da im damo priliku za produzetak? Sta bi mi odlucivali, ostalo 3 sekunde do kraja, a msm da nismo imali TO.

 

Manite se takvog defetistickog razmisljanja, dobro je sto smo branili i svaki put protiv ekipa koje su nominalno slabije od nas- treba da branimo. 

 

Kvalitetniji smo, u drugom poluvremenu smo cak i nasli neka resenja za poene kad nas sut nije sluzio, al jednostavno igracima pada koncentracija, igraju toplo-hladno i od gotovog prave veresiju. Jbg, prosto nismo toliko bolji da mozemo da rutiniramo. 

 

Ali u sta se pretvorio Lazic. Jeste da ga jebuckaju sudije s faulovima, ali danas ga je Jaramaz jedno 3 puta na prvom koraku pretrcao, i isto toliko puta i Renfro. U napadu ne postoji, niko ga maltene ni ne cuva. Hajlajt utakmice kad je napravio nesportsku u momentu nase serije kad smo krenuli da se odvajamo, gde je jasno svakom gledaocu bilo da ce da sviraju nesportsku ako pipne Partizanovog igraca, ali ne, hoce on da sece kontru na pola terena (ok, jes Davidovac kasnio u odbrani, ali imali smo momentum, nema potrebe da se rizikuje tako).

 

Steta zbog povrede Dobrica, bas steta. Mnogo nam on znaci. 

 

Dusan Ristic. Ne znam, u 2p je nesto i ubacio, ali ako je on neki wow talenat, onda smo bas u kurcu. Ja stvarno ne vidim sta to njega cini autenticnim za njegovu poziciju, cak nema ni size u skladu sa visinom, meku ruku je danas pokazao, ali sve sto je dao je nesto sto centar i treba da daje. Steta sto nismo onog Jovanovica vratili za KLS, tanki smo unutra, makar bi nam zbog brojnosti znacio, a nisam siguran da je Ristic bolji od njega. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav idiotski poraz...ali sta da se radi..

MO FAYE!!!! Ovog coveka moramo zadrzati sledece sezone...kakav glue guy sa nevidjenim srcem....a njegovog totalnog antipoda, pickicu, malog misa, trpaca u nebitnim utakmicama i trenucima, Riversa, dzinovskim nogobuljom teleportovati u neku Reggio Emiliju...fuj, bre kakav jadomir, covek se krije na terenu celu utakmicu😤

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nije fejl tomica, ok da smo pravili na njankovicu ali ovaj kamenjar jos 100 puta ne bi ubacio.. neka, gledajte ovo na duze staze to znaci da ce im on ostati a lik je teska prevara od igraca, puknut uglavu i uzasan suter..

sta bili radi na terenu u poslednjoj odbrani ? i to na zagorcu? opet kao protiv valensije. 

mi smo bez reglenda, perprea, cirbesa a sad i dobrica. pola ekipe skoro. 

kc se mora pojaviti na sledece dve.. 

sudjenje pravo domacinsko, 2 namerne nama i tehnicka risticu zbog protesta a zagorac i novica bukvalno na svaku odluku automatski stavljaju ruku na glavu.. ako je ono lazicevo namerna, onda je i prekrsaj renfroa nad odzom kad je sprecio nasu kontru.. takodje peti prekrsaj ristica kad se renfroe okliznuo na ulazu, apsolutno nepostojeci nije ga ni pipnuo.

 

njjima je ovo kao i prethodnih godina hajlajt sezone jer u aba ih nema pa se naostre na kls. 

a opet bili su na korak od rutinskih 0:3. sad ce biti nalozeniji nego ikad, plus mi osakaceni. 

ko dobije trecu uzima i cetvrtu, zato moramo izvuci nekako u subotu.

steta i pored uzasnog poluvremena jedna lopta i imali bi zicer za 3:0. 

 

u pioniru 50 stepeni, skoro neregularni uslovi. i biliju je ispala mokra lopta bas kad se lomilo.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da je pravljenje faula s tim da se ide na produzetak losija opcija. Ne treba zaboraviti da smo bili bez oba centra i igrati tako na strani jos 5 minuta kad oni nas stizu i spasavaju se u produzetak. Momentum bi bio na njihovoj strani. Meni smeta ekstra TO i primanje kosa na relativno jeftin nacin. Uvodjenje lopte, malo odgurivanje, step back, sve za tri sekunde. All in, takoreci...

 

Utakmica je izgubljena ne samo sad na kraju nego i u zadnje 3 minute sa idiotskim gubljenjem lopti i igranjem u napadu bez plana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odluka je bila dobra to sto je kamenjar koji je imao 0/6 dao tezak sut preko ruke jbg sta da se radi. Jos im je Tomic procitao primarnu akciju pa su morali da improvizuju sa ovom.
Sve u svemu neregularni uslovi za igru, navijaci Partizana su se skinuli a znamo kako to utice na temperaturu #bratanac. Nisam video gde stoje kamermani i oni znaju da budu problem ispod kosa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bitno, samo sto ne volim ni ispred zgrade da gubim..

Elem, utakmica je korisna zato sto je pokazala da koliko god bio limitiran, igrac sa srcem Fajea vredi kao deset Riversa.

Povredio se Dobric pa sam Davidovac nije mogao da izvadi stvar iako je bio na putu.

Link to comment
Share on other sites

ni ja nikad ne bi pravio faul, ali nije bas bio ni tezak sut. zagorac je sutirao preko skoro 20cm nizeg igraca. opet mi nije jasno otkud beron tu. jeste zagor kamenjar ali znao sam da ce trinkijeri ici na njega. ima taj obicaj

Link to comment
Share on other sites

Nije bitno, samo sto ne volim ni ispred zgrade da gubim..

Elem, utakmica je korisna zato sto je pokazala da koliko god bio limitiran, igrac sa srcem Fajea vredi kao deset Riversa.

Povredio se Dobric pa sam Davidovac nije mogao da izvadi stvar iako je bio na putu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Markoss said:

 

Ma sta da se pravi faul, jbt igrali smo protiv Partizana koji do tad nije mogao vola spolja da ubode ne protiv GSW. Koja je logika da se pravi faul? Da im damo priliku za produzetak? Sta bi mi odlucivali, ostalo 3 sekunde do kraja, a msm da nismo imali TO.

 

Manite se takvog defetistickog razmisljanja, dobro je sto smo branili i svaki put protiv ekipa koje su nominalno slabije od nas- treba da branimo. 

 

Kvalitetniji smo, u drugom poluvremenu smo cak i nasli neka resenja za poene kad nas sut nije sluzio, al jednostavno igracima pada koncentracija, igraju toplo-hladno i od gotovog prave veresiju. Jbg, prosto nismo toliko bolji da mozemo da rutiniramo. 

 

Ali u sta se pretvorio Lazic. Jeste da ga jebuckaju sudije s faulovima, ali danas ga je Jaramaz jedno 3 puta na prvom koraku pretrcao, i isto toliko puta i Renfro. U napadu ne postoji, niko ga maltene ni ne cuva. Hajlajt utakmice kad je napravio nesportsku u momentu nase serije kad smo krenuli da se odvajamo, gde je jasno svakom gledaocu bilo da ce da sviraju nesportsku ako pipne Partizanovog igraca, ali ne, hoce on da sece kontru na pola terena (ok, jes Davidovac kasnio u odbrani, ali imali smo momentum, nema potrebe da se rizikuje tako).

 

Steta zbog povrede Dobrica, bas steta. Mnogo nam on znaci. 

 

Dusan Ristic. Ne znam, u 2p je nesto i ubacio, ali ako je on neki wow talenat, onda smo bas u kurcu. Ja stvarno ne vidim sta to njega cini autenticnim za njegovu poziciju, cak nema ni size u skladu sa visinom, meku ruku je danas pokazao, ali sve sto je dao je nesto sto centar i treba da daje. Steta sto nismo onog Jovanovica vratili za KLS, tanki smo unutra, makar bi nam zbog brojnosti znacio, a nisam siguran da je Ristic bolji od njega. 

Ma ok, slabiji ali mislim da se poprilicno potcenjuju , odvalili ih samo u onoj majstorici, pricam o faulu sa stanovista taktike a ne da ides na srecu, nije nam ovo Markose prvi put da izgubimo ovako, imali smo jos takvih meceva. Mislis li da smo sad i bez Ognjena jaci, oni vise ovo zele to je jasno mi igramo preko one stvari i to je problem , Rivers sam na trojci da resi promasi, Zagorac koji se raspada da takav sut. Videcemo u subotu je bas vazno, to mora da se dobije pa i bez Ognjena.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nate said:

ni ja nikad ne bi pravio faul, ali nije bas bio ni tezak sut. zagorac je sutirao preko skoro 20cm nizeg igraca. opet mi nije jasno otkud beron tu. jeste zagor kamenjar ali znao sam da ce trinkijeri ici na njega. ima taj obicaj

Ovo je i meni zapalo za oko, zasto najnizi igrac na izvodjacu, mogao je da stavi Borisu da mu smeta pri izvodjenju i  posle na sutu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...