Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, mmajstor said:

 

 za Lesora je Albert Ajnstajn. 

 

Retko ko nije Ajnštajn za Lesora

 

56 minutes ago, Mairosu said:

Ojo je bukvalno Einstein lično za Lessorta. Lessort ni kad mu nacrtaš nije radio ono što bi trebalo. Ovaj barem sluša i ne pravi svinjarije, a kad napravi shvati brzo gde je sjebao.

 

Jako sam srećan zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Haggard said:

Meni bi to bio strava centarski duo  🙂 prkosimo modernosti, progresu, i tzv centrima od 198 cm. 

 

Mi smo i ove godine imali slican par centara. Maik nije toliko visok kao Kuzmic ali je po stilu igre i gabaritima takodje centarska nekretnina.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kankkunen said:

Što reče Abraham, treba probati, ponuditi ...

 

I ako ponudimo, dobićemo isti odgovor od njegovih agenata, koji će dobiti i srebrni nacionale... "SMIJEŠNI STE" .

Virtus zbog učešća u kosarkaskoj prevari zvanoj LŠ a mi zbog cifre koju smo stidljivo ponudili. 

Treba se okrenuti realnim metama.  

 

Kao da gledam dje se cijelo ljeto juri Teodosic (uglavnom u sportskim informerima tipa buta, tech, hot bla bla sportovima),  navijačima se nabijaju čežnje i onda kad nas odbije, talas defetizma će se širit bespucima interneta toliko da će na kraju uticat i na brojnost kako preplatnih, tako i generalno publike u hali. Sva "sreća" pa smo pauzirali jednu godinu, inače...Takav smo narod jbga. 

 

Poslati mu uslove momentalno, oćeš-nećeš i staviti tačku na to pitanje jednom za uvijek. U suprotnom nam se sprema Miličić rolerkoster faza od prije par godina,sa istim epilogom kletvi i poricanja 😁 

Edited by Lustracija
Link to comment
Share on other sites

Ja bih probao da dovedem Reja Mekaluma sto se pg pozicije tice.

 

Mislim da kvalitetnijeg igraca tesko da mozemo naci, a on je posle brukanja sa darusafakom  u el na kratko otisao u SAD i potpisao za razvojni tim Klipersa, a trenutno sezonu privodi kraju u jednom Breoganu, uz duzno postovanje tom klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

Lijepo zapazanje. Sta je razlog njegove lose igre u DFaki? Inace u Unikahi je bio vise nego solidan.

 

gledam njegove statse u unikahi, ne znam da li je gori procenat za tri ili sa slobodnjaka ili pak broj asistencija ( :

 

dobro, 2.7ast za 21.5min i nije loše ali ni epohalno 

 

ja ga se iskreno ne sećam osim imena 

Link to comment
Share on other sites

Nikako Mekalum bas je tanak. U Dacki je imao šansu da pokaže šta ume i uspeo je da dokaže da ne ume,covek je svaki mogući put kad je trebalo nešto da odigra zabagovao. Promašaje suteve, loša dodavanja, promašaje zicere uglavnom nista dobro cele sezone. 

Mada se u Unikahi činilo da moze nesto vise. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...