Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Filip Čović...kakvo god ludilo da isporuči u napadu...

u odbrani najmanje tri igrača uzaludno potroše tonu kalorija, koncentracije i znoja da pokriju njegova ispadanja.
Šanse nema da bi ga sada nakon ovoliko odigranih tekmi iko od igrača poželeo u timu umesto bilo koje nepoznanice.

Ako Nebojša ipak šatro izboksuje da mu sin i u EL sezoni bude drugi plej CZ...
najiskrenije mu želim da celu penziju provede u CZ...

 

...ali u Bačvanskoj 14.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Srecna nam nova pobeda!!! Odlicno rasporedjeni poeni u nasem timu. Odbrana ocajna. Nije onaj Renfro takva igracina da nam ovako pravi decu. Tu vidim Tomicevo neiskustvo. Inace je Ristic opet odugrao odbranu katastrofa. Jankovic i Gagic mu se nadavase koseva kao verovatno nikad u karijeri. Dobric i Davidovac rastu i verujem da ce sledecu sezonu rasturiti. Covic jednom zalomio Jaramaza, oborio zakone fizike. Sudije lose . Iskljucenje Trinkijerija totalno nepotrebno. Jaramaz je fenomenalnu odbranu par puta odigrao na Riversu i Beronu. Nadam se i da je Tomic to Video pa da drugacije isplanira kretnje u napadu u odnosu na veceras. Velickovica nikako ne gotivim, ali brate, sa koliko energije on igra protiv nas je cudo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Filip Čović...kakvo god ludilo da isporuči u napadu...
u odbrani najmanje tri igrača uzaludno potroše tonu kalorija, koncentracije i znoja da pokriju njegova ispadanja.
Šanse nema da bi ga sada nakon ovoliko odigranih tekmi iko od igrača poželeo u timu umesto bilo koje nepoznanice.
Ako Nebojša ipak šatro izboksuje da mu sin i u EL sezoni bude drugi plej CZ...
najiskrenije mu želim da celu penziju provede u CZ...
 
...ali u Bačvanskoj 14.
A ako bude treći plej? U odbrani je bio solidan, očigledno nisi gledao utakmicu, kad je ostao u mismatchu sa S. Jankovićem iščačkao mu je loptu, izbio je loptu Jaramazu i da nije otišla u aut imao je čistu 1 na 0 kontru. Takođe, dosta je faulova iznudio, tako da nije samo poenterski učinak. Malo realnosti ne bi škodilo, kad se pojavi utakmica na YouTube-u, pogledaj i videćeš sve opisane situacije.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tomić: Ako imaju komentar to je njihov problem

Trener košarkaša Crvene zvezde Milan Tomić govorio je o utiscima posle pobede nad Partizanom u prvom meču finalne serije KLS-a.

Crvena zvezda povela je sa 1-0 protiv Partizana, pošto je u ponedeljak pobedila sa 98:94.

"Uvek je najteža prva utakmica. Imali smo pritisak. Odigrali smo napadački kvalitetno, pogodili smo šuteve za tri poena i neki kontranapad. Finala ne mogu da se igraju na 100 poena. To sam rekao igračima. Ne smemo da dopustimo Partizanu da ubaci 94", rekao je Tomić novinarima posle utakmice.

 

On je istakao defanzivne nedostatke kao glavni problem utakmice za njegovu ekipu.

"Imali smo kontrolu 35 minuta, ali ne možemo da igramo na fizičku snagu. Partizan je pogađao, imali su čak 26 poena u tranziciji. Čestitam igračima i publici koja nas je bodrila. Moramo mnogo bolje da igramo kako bismo pobedili Partizan u sredu. Što se tiče gledanja utakmice, bila je odlična. Ipak, ja ne gledam utakmicu, ja je vodim. Voleo bih da smo odigrali bolju odbranu. Nismo nikada mogli da se odvojimo. Imali smo 10 poena razlike, ali tada mora da se zapne u odbrani i da se napravi ta ključna razlika. Dajemo, pa primamo. To je kocka", kazao je Tomić.

On je ocenio da je pritisak sada na Partizanu i dodao da ne želi da komentariše suđenje.

"Sudije nikada nisam pominjao, neću ni sada. Ako oni imaju komentar to je njihov problem. Ja sam video da je utakmica prošla u normalnim uslovima. Igrali smo i pred njihovim navijačima, pa smo videli kako mi je sako izgledao", rekao je Tomić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, dekkard said:
54 minutes ago, Wingwalker said:
Filip Čović...kakvo god ludilo da isporuči u napadu...
u odbrani najmanje tri igrača uzaludno potroše tonu kalorija, koncentracije i znoja da pokriju njegova ispadanja.
Šanse nema da bi ga sada nakon ovoliko odigranih tekmi iko od igrača poželeo u timu umesto bilo koje nepoznanice.
Ako Nebojša ipak šatro izboksuje da mu sin i u EL sezoni bude drugi plej CZ...
najiskrenije mu želim da celu penziju provede u CZ...
 
...ali u Bačvanskoj 14.

A ako bude treći plej? U odbrani je bio solidan, očigledno nisi gledao utakmicu, kad je ostao u mismatchu sa S. Jankovićem iščačkao mu je loptu, izbio je loptu Jaramazu i da nije otišla u aut imao je čistu 1 na 0 kontru. Takođe, dosta je faulova iznudio, tako da nije samo poenterski učinak. Malo realnosti ne bi škodilo, kad se pojavi utakmica na YouTube-u, pogledaj i videćeš sve opisane situacije.

da li odistinski veruješ u tu opciju?

iskreno, da se to i desi imali bi jednog od pismenijih ,,trećih plejeva" koji iskreno može da sačuva loptu i ume da je hitne, ali mi već imamo veći zicer za tih 5-7 minuta ....

a to je Davidovac...preko kojeg ne mogu tako lako da nas pune...može da blokira, uzme skok...

potpuno je jasno za čije babe zdravlje nam treba baš plej na poziciji trećeg pleja?

pa tri solidna organizatora igre da imamo potpisana izmislili bi potrebu za četvrtim plej-mejkerom.

 

a ti bi mogao i nekom drugom da dozvoliš da stane u odbranu ostvarenja sna Chovich family da Filip vidi Evrope jer ja ne pričam samo o ovom duelu pa sve i da ga još sto puta odgledam...mene strah hvata od blamaže i frustracije da u Evropu uđemo sa nekim preskupim mamojebom na kecu a samo Filipom na bek-apu...da li ti ovo zvuči poznato...ne ponovilo se.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

da li odistinski veruješ u tu opciju?

iskreno, da se to i desi imali bi jednog od pismenijih ,,trećih plejeva" koji iskreno može da sačuva loptu i ume da je hitne, ali mi već imamo veći zicer za tih 5-7 minuta ....

a to je Davidovac...preko kojeg ne mogu tako lako da nas pune...može da blokira, uzme skok...

potpuno je jasno za čije babe zdravlje nam treba baš plej na poziciji trećeg pleja?

pa tri solidna organizatora igre da imamo potpisana izmislili bi potrebu za četvrtim plej-mejkerom.

 

Naravno. Zato što SVI timovi u ELimaju po tri pleja u rosteru. Davidovac je ok,ali je iznuđeno rešenje koje funkcioniše protiv KLS ekipa i poneke ABA.

EL traži dva ozbiljna rešenja na poziciji 1 i trećeg koji će biti tu, da ova dvojica odmore s vremena na vreme ili se, ne daj Bože, neko od njih povredi.

Evo, Partizanu nisu pomogla ni njihova tri pleja Renfro, Nikolić i Jaramaz. Kao ni Budućnosti Cole, Gordić i Popović.

A to što ti i ostali imate problem što bi se taj treći plej prezivao kao predsednik kluba... E pa to je već samo vaš problem. Pošto košarkaški nije.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što postoje one utakmice kad pogledaš semafor i vidiš dvocifrenu razliku a znaš da je zapravo bilo na nož, postoje i ovakve gde je rezultatska razlika mala a na parketu je bila velika u našu korist. Držali su se trojkama, nekim volšebnim frljokama iz drugog napada il kad im izbijemo loptu pa se vrati do njih, a samo bezobrazan lik može da kaže da je suđenje bilo na štetu KKP kad se podvuče crta. Zato ih treba nabiti dvocifreno i završiti ovo sa metlom kako i dolikuje. 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se sjetim kad smo to mi igrali sa 3 pleja niti ima ekipe u el sa 3 pleja. Jedino kombinacija sa 2 pleja i jednim kombo bekom ali to je nesto drugo. 

 

Ali sto rece wingwalker izmislicemo i cetvrtog pleja ako treba da se ostavi prostor za vepra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...