Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Bezveze navlacenje za njih. I 3pt za Vanju, i ona blokada Borise nad Zagorcem nije bio faul, kod dve borbe za loptu, dosude njima, a meni se cini da su obe nase itd.

 

Mi u drugoj brzini ovo igramo, a vodimo. Ako stisnemo malo u trecoj, odvajamo se na 15-20, ako ne, bice ovo borba do kraja. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Malo vodimo

 

rutiniramo za sad, odbrana u drugoj je bila odlicna, dali su trojku posle karambola pejdz i nikad igrac preko borise. ne smeju preko 70!

 

1 minute ago, Martin Mystere said:

Svaku ili-ili situaciju su dosudili za njih a da nijednom nisu želeli da pogledaju snimak.

 

jedno 3-4 komada, ono kad bili trazi nogu jaramaza i sad ja bi rekao da je dd izbacio ali preko ruku zagorca

 

kakva dva izvodjenja auta nikad igraca vanje, prvi put u svoju nogu ispala mu lopta drugi put umalo da ponovi ono kad je poklonio stratosu u aba. 

zagorac, kanturina od igraca. ciglar. 

 

borisa ide u nba, kad tad!

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije prvi put da vidim da se prizna kos i svira faul u napadu u isto vreme, secam se da sam ubedjivao drugara da to moze da se dosudi, ali mislim da prvi put vidim da se prizna kos i svira faul u napadu nad igracem koji igra na lopti. Samog kosa ne bi ni bilo da nije bilo faula, kontradiktorna odluka.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Пејтон би био бомба. Не допада ми се што је миџет, али невероватан је играч. Много више плеј него Регланд рецимо.. Ове сезоне је имао јако добру статистику у Еврокупу 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Ovo nije prvi put da vidim da se prizna kos i svira faul u napadu u isto vreme, secam se da sam ubedjivao drugara da to moze da se dosudi, ali mislim da prvi put vidim da se prizna kos i svira faul u napadu nad igracem koji igra na lopti. Samog kosa ne bi ni bilo da nije bilo faula, kontradiktorna odluka.

Nije sviram faul u napadu. Za faul u napadu nema bacanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...