Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Ne znam, deprimira vidjeno. Hajde da kazem da ovi momci s kraja klupe nemaju rutine oa da sacekam jos koju utakmicu da vidim hoce li nadoci. Ali uzasno tanko to djeluje. Nakon vjerovatno vise desetina jacih treninga ove godine nego ova utakmica igracima bi trebali sve ovo da izgleda kao usporen film, a neki opet djeluju nesnadjeno. 

 

Nisam dzaba uzeo Lazica maloprije u usta. Covjek kao da je dosao na posao u kancelariju, lagano upalio kompjuter, popio kafu i krenuo - igram odbranu sa 30% snage, pomalo pomazem u odbrani, trcim kao na futingu, sutnem kad sam sam. Kazu mu nakon pauze za rucak ne moras se vracati i eno covjek zjeva na klupi. 

 

A da sam Tomic cupao bih sada kosu kad vidim kako Nenadic, Ristic i Radanov izgledaju protiv ovih poluamatera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, taliesin said:

Nenadic je u takvom kanalu sa sutem da bi i Ferdinand Leseps rekao - Mon Dieu, kakva kanalcina.

 

Mogao bih ja ovo cesce da radim, kako sam ga prozvao ubode dva suta.:classic_biggrin:

 

O utakmici je sve reklo ono smejanje na klupi Zvezde posle tajmauta. Koncentracija na nivou "jebem li ga ako mogu da se setim jesam li zatvorio krovni prozor, deluje kao da ce kisa veceras".

Link to comment
Share on other sites

Mi jednostavno nemamo ulogu u nastupajućoj sezoni za Nenadića, Ristića, Radanova i Filipa.

Za Filipa kažu zlobnici neka uloga mora da se rodi pa bilo to i bez epidurala.

E sad, ako ostala trojica nemaju neke rodbinske veze sa Nebojšom ...molim lepo. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Mi jednostavno nemamo ulogu u nastupajućoj sezoni za Nenadića, Ristića, Radanova i Filipa.

Za Filipa kažu zlobnici neka uloga mora da se rodi pa bilo to i bez epidurala.

E sad, ako ostala trojica nemaju neke rodbinske veze sa Nebojšom ...molim lepo. 

 

Za Ristica imamo ulogu ali tesko da je on moze odigrati, Filipu uloga tatinog sina otvara sva vrata. "Eksperiment Nenadic" je, mislim, zavrsio sa Zvezdom sto se sledece sezone tice. On je najbolje igrao na samom pocetku kad je dosao sa samopouzdanjem iz FMP-a, od tog trenutka kliza nizbrdo sve vreme.

Edited by taliesin
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

igrao između 7 i 10 min, jednom skoro 14.

 

https://www.kls.rs/igrac.php?playerId=5681251&seasonId=108989

Dosta slabo izgleda po stats...

Kontam da se njegova rola u Zvezdi zavrsava na kraju sezone,kad ni u kls ne dobija nesto minuta a i ono sto dobije ne koristi kako treba...Mada ocigledno mu fale minuti.Vidim da je jedino protiv FMP-a odigrao nesto,ako se racuna :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Popovic da bi bio igrac za KKCZ, isto kao i Paunovic, mora da dovede sut na neki pristojan nivo. Svaka cast za all-aroundnost i sta sve vec ne, ali je bas simptomaticno da su nam top talenti iz te dve generacije momci sa katastrofalnim sutem, a vise su napadaci nego defanzivci. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...