Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, simply minds said:

Mešam ta dva Klarka iz Buducnosti. Jedan mi se dojmio kao veliki sebicnjak koji igra sam za sebe. Jebem li ga je l to taj.

Veze nemaju, cak ni isto prezime nije 😄

Coty je meni kad se pojavio u Uniksu bio odlican igrac, mnogo koristan za ekipu, onda je imao tesku povredu, i posle toga je bio na nesto nizem nivou, ali i dalje za mene odlican dodatak mnogim ekipama. Naravno da ne vredi 600+ k kako se ovde pisalo prosle sezone ako je to istina.

Earla ne bih uzeo ni za basket u kraju, em ne bih sutnuo nijednu loptu pored njega, em bi nam se setali protivnici na polaganje sve vreme

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Koti Klark je meni simpa igrač, iako se epski raspao prošle godine. Nekako imam utisak da je baš timska radilica, koja teško može da funkcioniše u "sistemu" kakav je bio u Budućnosti prošle godine. Takođe, mislim da definitivno nije igrač za EL, što nama, jelte, ne smeta.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kod nas samo odlasci.

Izgleda da je onaj pinkod neisprvan.

 

LM,

 

Ode brat, nek mu je sa srećom...

Quote

Terrico White signs with Perth Wildcatds

 

 

Iskreno se nadam da će neko naleteti na Lokija i pitati ga da li nam neko brani da potpisujemo nove i produžavamo ovo što smo imali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Komsije, da ovo nije nesto na vas racun

 

Misko4Raznatovic @MiskoRaznatovic

Nova dvogodisnja epizoda tradicionalnog srpsko-slovenackog prijateljstva na najvisem nivou je na pomolu! #BeoBasket
19
6:09 PM - Jul 3, 2019

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...