Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

12 minutes ago, serbianhoops said:

Đorđe Pažin i Ilija Milijašević (MVP finalnog tunira za pionire) takođe napustili klub.

 

Neozbiljno. Mega i Zvezda vec godinama dominiraju u mladjim kategorijama uspevaju na ovaj ili onaj nacin da proizvode igrace za prvi tim. Stvarno ne znam sta je u pozadini ovih odlazaka ali je smesno sto su otisli nakon samo jedne godine provedene u klubu. Ne bih se iznenadio da odu upravo u komsiluk ili kod Miska...

Link to comment
Share on other sites

Mozda se samo dogodilo da su se neke stvari poklopile i izasle u javnost istovremeno, ali ako poticu iz istog problema onda sam negativno iznenadjen. Mislim, sad ce ici prica sns bla, bla, mozda i jeste tako, ali je bilo dosta dobrih stvari.

 

Za tog Lendejla, sta znam, generalno super je sezonu imao, nije ga dzaba Saras uzeo, ali prica govori isto, ne prolazi ta nasa mufte prica, nema sentimenta da se nekome nesto duguje. Ne znam detalje, ali spolja djeluje slicno Bolden prici. 

 

U cemu je fora sa malim Milijasevicem, to je nekakon najvise skakljivo, nije ni blizu potpisivanja profesionalnog ugovora, a odlazi.

 

Za Pazina je jasno da je na ledu i ovo bi znacio samo epilog price koja vec dugo ide na dva kolovoza.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Referent said:

250 kila izgleda

 

44 minutes ago, realno *w said:

Tako nešto sam i očekivao, to je dobar posao. Otplatio čovek sebe i centra za sledeću sezonu. 

 

Da nije povređen, smatrao bi ovo užasnom predajom, ali ovako je svejedno.

 

120k je placen, al s obzirom da i onako nije vise hteo da igra ovde, i na  nesporazum(tm) sa tinkijem, sto kae fegi dobar posao :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Luchifer89 said:
20 hours ago, Golijat said:
Zna li se koliko je obestecenje za Lendejla?
Za Pazina se ranije suskalo da ce u KKCZ...

 

Taman za Radanova

 

Iskreno to i ocekujem,ako Pazin dodje kod nas...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se ovaj deo. Na prvi pogled deluje kao pleonazam, ali avaj

 

"On ima visoko obeštećenje koje je tri puta veće od njegovih godišnjih primanja. Samim tim, višestruko je veće od onoga što je Partizan za njega platio."

 

U prvoj rečenici "tri puta", u drugoj "višestruko". S obzirom na redovnost primanja / plaćanja, moguće je da obeštećenje bude tri puta veće od godišnjih primanja, ali i pet puta veće od realizovanih primanja 😄

 

Inače, copy paste SNS metodologija od glave do pete.. šta god se desilo, ko god otišao, i šta god budete čuli, u jedno budite sigurni -- Partizan je dobro zaradio..

 

"obaveze prema Partizanu koje nisu male"

"On ima visoko obeštećenje"

"višestruko je veće od onoga što je Partizan za njega platio"

"Šta god da se desi, Partizan će biti u velikom plusu"

"Na kraju sezone može da ode uz veliko obeštećenje na koje on ima pravo da se pozove"

"Sve u svemu, eventualnim odlaskom Lendejla, ili bilo koga drugog, Partizan će svakako dobro zaraditi"

 

...mada Čovu nije zajebao, taj zaradi i kad nema obeštećenja.

 

 

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, realno *w said:

Ok, ovo već izgleda kao klasično tvrđenje pazara i to je savim ok.

 

Takođe, iz ovoga bi se moglo zaključiti da mu nismo dužni ništa, jer verujem da bi se to potegnulo sada.

 

Ako cifra ode preko 300k, odličan posao.

el se ti sprdas il si ozbiljan.. real za davisa zalgirisu nije platio 200k, a zalgiris ce partizanu 300+ za jocka.. ic a dzouk bre... :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...