Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Meni Fox Hield Barnes Bagley Adams zvuci zanimljivo. Snazno do druge runde plej ofa

Uklopio bi se Adams u mladost koju ima SAC , a doneo bi cvrstinu i iskustvo.

Na sve to mislim da bi i Oklahomi koristili Bogdan i Beli. Sirili bi , igrali odbranu, ne bi trosili lopte, a tek bi se u PO videlo koliko vrede. 

Po meni bi npr. Milokiju bolje bilo da je trejdovao za Bjelicu nego za Mirotica. 

Link to comment
Share on other sites

Zeznuli se Kingsi opasno. Adams je top centar. To sto on statisticki vise ne isporucuje, jer je podredjen skroz timu i svome drugu Vestbruku. Sakramento, ako ne ulovi Vucevica ili drugog TOP igraca na leto, bice ozbiljan fail odbijanje ove ponude. Prakticno im se samo namestilo 😄

Ne svidja mi se ovo, Juta, Portland, LAL sve jaci, a Nagetsi stoje. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drakaris said:

Zeznuli se Kingsi opasno. Adams je top centar. To sto on statisticki vise ne isporucuje, jer je podredjen skroz timu i svome drugu Vestbruku. Sakramento, ako ne ulovi Vucevica ili drugog TOP igraca na leto, bice ozbiljan fail odbijanje ove ponude. Prakticno im se samo namestilo 😄

Ne svidja mi se ovo, Juta, Portland, LAL sve jaci, a Nagetsi stoje. 

Bukvalno Adams ne bi uradio nista za njih. Solidan igrac, ali nista vise od toga, na uzasnom ugovoru. Sve njegove mane su otkrivene u plejofu protiv Blejzersa, mada nije on jedini krivac jer citava ekipa uzasno brani pnr. Kad je Grant bio na terenu i bio zaduzen za odbranu pnr-a, funkcionisali su bolje. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Adams je bolji od Koli Stajna 10x, doneo bi novu dimenziju u reketu. Jbg, pik end rol vrti jedan Lilard i to mu je najbolja PO serija u zivotu. Napad je uvek ispred odbrane. 

Jeste bolji, ali i prima 26-27m godisnje, samo ludjak moze da trejduje za njega pod takvim ugovorom. 

 

Kakav crni napad, pa sta on donosi ofanzivno?

 

Danas pnr-om u ligi moze da te efektivno napadne skoro svaki tim, imas milion guardova koji mogu da ti saspu 25 poena uglavnom kroz pnr u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jeste bolji, ali i prima 26-27m godisnje, samo ludjak moze da trejduje za njega pod takvim ugovorom. 

 

Kakav crni napad, pa sta on donosi ofanzivno?

 

Danas pnr-om u ligi moze da te efektivno napadne skoro svaki tim, imas milion guardova koji mogu da ti saspu 25 poena uglavnom kroz pnr u ligi.

Jeste, velika je plata, slazem se, ali ako ispadne situacija da niko od TOP FA ne dodje u Kingse, onda ce biti greska sto ga nisu uzeli. Videcemo sta vreme donosi, ali ja mislim da su doneli pogresnu odluku. 

 

Ma ne, mislim na Lilarda, kada je ovako napadacki raspolozen, onda odbrana Adamsa ne pomaze tu mnogo.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Jeste, velika je plata, slazem se, ali ako ispadne situacija da niko od TOP FA igraca ne dodje u Kingse, onda ce biti greska sto ga nisu uzeli. Videcemo sta vreme donosi, ali ja mislim da su doneli pogresnu odluku. 

 

Ma ne, mislim na Lilarda, kada je ovako napadacki raspolozen, onda odbrana Adamsa ne pomaze tu mnogo.

Bolje ne potpisati nikog, razvijati mlade igrace i biti strpljiv, nego se zaglaviti na 2 godine sa Adamsom koji ne radi nista posebno a prima 25+ miliona godisnje.

 

Plus sto ostaje pitanje koliko efektivna moze njegova roll man igra da bude kad ne bude igrao sa nekim ko stavlja odbranu pod neverovatan pritisak kao Russ. Fox sigurno nije na takvom nivou pa taj pnr ne bi bio toliko ubitacan i Adams bi bio manje efektivan, narocito jer ne pruza nikakav vertikalni spejsing.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Bolje ne potpisati nikog, razvijati mlade igrace i biti strpljiv, nego se zaglaviti na 2 godine sa Adamsom koji ne radi nista posebno a prima 25+ miliona godisnje.

 

Plus sto ostaje pitanje koliko efektivna moze njegova roll man igra da bude kad ne bude igrao sa nekim ko stavlja odbranu pod neverovatan pritisak kao Russ. Fox sigurno nije na takvom nivou pa taj pnr ne bi bio toliko ubitacan i Adams bi bio manje efektivan, narocito jer ne pruza nikakav vertikalni spejsing.

Pre bih potpisao Adamsa na 2*25m nego npr.dao Vucevicu recimo 4*25 sto je minimum koji ce da trazi. Dosta stvari koje Adams radi se ne vidi. Navikao je da igra u brzom tempu, uneo bi cvrstinu. Tesko ce oni do nekog boljeg FA , moraju da grade kroz trade, da eventulano postanu PO tim , pa da onda jure neki FA. Adams je super upgrade, a nema teorije da dovedu boljeg FA, osim ako ne pretplate i ne daju duzi ugovor. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pre bih potpisao Adamsa na 2*25m nego npr.dao Vucevicu recimo 4*25 sto je minimum koji ce da trazi. Dosta stvari koje Adams radi se ne vidi. Navikao je da igra u brzom tempu, uneo bi cvrstinu. Tesko ce oni do nekog boljeg FA , moraju da grade kroz trade, da eventulano postanu PO tim , pa da onda jure neki FA. Adams je super upgrade, a nema teorije da dovedu boljeg FA, osim ako ne pretplate i ne daju duzi ugovor. 
Potpisao adamsa da, ali ne bih dao solidnog bogdana [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Alcatel db using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mene cale preti svaki dan da ce me izbaciti iz kuce 😕

 

   LBJ ce biti FMVP, zar stvarno mislis da ce dozvoliti Obrvi da ima vise PPG i bude first option ? I doubt it bro, bice mnogo asista i TD-ova ove sezone za Kinga.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Mene cale preti svaki dan da ce me izbaciti iz kuce 😕

 

   LBJ ce biti FMVP, zar stvarno mislis da ce dozvoliti Obrvi da ima vise PPG i bude first option ? I doubt it bro, bice mnogo asista i TD-ova ove sezone za Kinga.

Kakav bre LBJ, Brow is in the house. 

Moze taj tvoj da skuplja statse ali AD je glavni.

Al ce da bude 50&15&5 partija ove sezone😎

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Milos 3.14 said:

Ne znam koga su jos trazili , ali da sam Divac spakovao bih i Bogdana i Bjelicu i doveo Adamsa koji je mladji od obojice. Na FA bih pojurio Batlera , a kad bi on odbio doveo bih npr. Bojana B i mirna backa, jos da mu ostane para.

Kakav Boki Bogdanovic na ovu divljastinu od Kingsa, Bogdan je 300 puta korisniji na ovaj rUster.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...